Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:12



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 13 paź 2013, 8:44 
*

Rejestracja: 11 sie 2013, 19:05
Posty: 158
Lokalizacja: Sosnowiec
Pojazd: CPI Oliver Sport
Witam wszystkich forumowiczów :D
Posiadam skuter CPI jak w temacie. Otóż ostatnio przejeżdżałem sobie koło takiego placu i zobaczyłem kilku kolesi na skuterach którzy sobie jeździli na 1 kole. Robili ze skuterami co chcieli. Fajnie to wyglądało więc postanowiłem podjechać koło domu i spróbować swoich sił. Kompletnie mi to nie wychodzi. Nie mogę do poderwać nawet na chwile. Dałem przejechać się na nim koledze który jeździ 4t i także umie jeździć na kole i myk przejechał z 500m bez problemu za pierwszym poderwaniem skutera. Wiem że tylko i wyłącznie trening ale czemu nie miał bym sobie w jakimś stopniu pomóc na starcie. Plastiki pościągałem wszystkie zostało tylko siedzenie i ten spoilerek. I teraz tak skuter jest w 100% seria tylko odblokowana (rolki zmienione z 5,8 na 5g). Od czego zacząć modyfikacje aby mi się lepiej uczyło. Wiem że nie zrobie z niego tak że manetka na ful i już mam pion ale napewno się da coś zmienić aby na to koło poszedł łatwiej. Jakieś sprężynki rolki itp. Zmieniać wydech na leovince zx? I czy cylinder 50 czy 70cc jest lepszy? Będe wdzięczny za każdą podpowiedź a jak na razię lece ćwiczyć tak:D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy