Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 22:11



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lip 2011, 13:26 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 13:17
Posty: 1072
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd: Aprilia SR Audi A4
Ja nie polecam użytkownika Fe$teR, :ups:
Kupił u mnie: Kartery duży z przełożeniami od cpi , korektor , zawór , moduł , fajkę.
Wystawiłem aukcję itd. on to kupił. Powiedział żebym nie wysyłał bo musi trochę kasy dozbierać. Było to jakoś w piątek 15 lipca. Pisałem do niego od poniedziałku czy to chce w końcu czy nie bo mam innych klientów. Dziś 21 lipca napisał że nie ma na to kasy :roll: :ups:
Gdy wystawiałem aukcję poszedłem rozpołowić silnik , niestety było trochę ułamane mocowanie od stopki centralnej , pokazałem mu foty itd. powiedział że może być a teraz kasy nie ma :ups: Koleś kupuje a kasy nie ma. uważajcie na typa :ups: Stracona kasa za wystawienie aukcji i strata czasu :ups:


Ostatnio zmieniony 21 lip 2011, 13:26 przez Xxwojtus123xX, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 06 sie 2011, 11:54 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2011, 20:01
Posty: 42
Lokalizacja: Zabrze
Pojazd:
siema,uwaga ten użytkownik jest oszustem " keewayowy19 " ja już u niego nadziałem sie ! Zamówiłem u niego nadkole a przysłał tablice security ;/

to adres http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=176054
To jego aukcje! http://allegro.pl/nadkole-cpi-keeway-f- ... 87555.html
a to jego konto na allegro http://allegro.pl/show_user.php?uid=9637498

Jakby ktoś mógł podać jego dokładny adres,np kupił u niego już coś:) Bo bym chciał odzyskać swoje pieniądze




_________________

zapraszam na forum www.cpiforum.pl


Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 11:56 przez lobo94, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 sie 2011, 16:58 
**

Rejestracja: 03 cze 2010, 20:11
Posty: 284
Lokalizacja: Kalisz
Pojazd:
Ja znowu musze napisać , nie polecam huberto64 , wysłałem mu nóżki pasażera , 20 lipca było awizo , pozniej przez jakies 2 tygodnie nie wiedziałem co z paczką aż w końcu wróciła dziś do mnie ... Za przesyłke zapłaciłem 17 zł + dziś niecałe 10 .... Nie polecam.




_________________

Sprzedam części : GILERA ICE/RUNNER,YAMAHA BWS,PEUGEOT SPEEDFIGHT 1, SILNIKOWE P/G 125/150/50.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sie 2011, 21:21 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2010, 10:24
Posty: 206
Lokalizacja: Lubelskie/Charlejów
Pojazd:
Nie polecam żadnych interesów z Erykiem z okolic Głogowa
Wysłałem mu telefon miał przysłać gaźnik, nie mam ani tego ani tego.
Totalny oszust.
Jeżeli jest ktoś z jego okolić może z nim porozmawiać... ja mam za daleko.


Ostatnio zmieniony 09 sie 2011, 21:22 przez Magillax, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 sie 2011, 20:04 
*

Rejestracja: 21 gru 2010, 17:22
Posty: 9
Pojazd:
Ostrzegam wszystkich przed użytkownikiem Hurten nr gg 11026147 pisze na forum że sprzeda dużo różnych części których w ogóle nie ma ściąga fotki z googli chciał mnie oszukać i żebym wpłacił pieniadze na konto a potem że mi wyśle części. Mojego kumpla już wych*jał wpłacił mu pieniądze za nadkole i go nie dostał. Zmienia on też dane do wpłaty pieniędzy podaje tylko dobry numer konta a reszta jest zmyślona. Nie kupujcie nic u niego. Tutaj na przykład sprzedaje takie części http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p ... t=#1204634. Uważajcie na niego!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 sie 2011, 14:56 
*

Rejestracja: 09 cze 2011, 23:17
Posty: 106
Pojazd:
Nie polecam użytkownika Forum ShadowRider zwykły oszust . "Niby " wysłał 2 paczki a żadna nie doszła !! Straciłem przez niego 100 zł i czas . Kontakt się urwał na GG mnie zablokował czyli wiadomo o co chodzi . Radze wam nie zaczynać z ShadowRider jeżeli nie chcecie stracić pieniędzy. Jego GG 18099224 mieszka w Łodzi . Uważajcie na niego !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 wrz 2011, 19:56 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 sty 2010, 16:53
Posty: 2808
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd:
Imię: Maciej
mati7374, Miała być zamiana moj street plus przewody do chłodnicy i zbiorniczek wyrównawczy na jego RR. Od 4 tygodni ni RR ni zwrotu. ZŁODZIEJ! Na początku gładź cylindra mu nie pasowała ja do niego żeby odesłał, następnego dnia zmierzył kompresję i jest niby ok. Potem (po 3 tygodniach) piszę że na poczcie był remont i nie mógł wysłać (kolejne kłamstwo), potem kontakt się urwał. Jak pisałem z innego gg to odpowiedział na mój nie. Oszust. Sprawa zostaje zgłoszona do allegro w razie braku postępów zostanie to zgłoszone na Policję jako wymuszenie. Dzięki temu panu jestem stratny na jakieś 260 zł. Raz jeszcze OSZUST!!!




_________________

Obecnie biedny student nie mający na nic czasu xD




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2011, 11:52 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 paź 2010, 20:44
Posty: 313
Pojazd:
Witam!!!

Chcialbym was ostrzec przed oszustem.. Jego nick na forum to :


deemasteer

GG: 588142

Otóz zakupiłem u niego wariator stage6 sport pro.. który to rzekomo mial byc w idealnym stanie... pytalem czy wszystko z nim ok, czy nie jest wyszczerbiony itp.. ale on zapewnial ze jest w 100% w bdb stanie i ze nie jest nic uszkodzone... razem z wariatorem mialem dostac tuleje, przeciwtalerz, rolki i slizgi, tych ostatnich niestety nie zobaczylem... A co gorsza wariator jest w jedym miejscu ukruszony.. o czym to sprzedajacy mnie nie poinformował... A gdy do niego napisałem po przyjsciu paczki odrazu mnei zablokował wiec wiedzial o co chodzi, nawet nie próbował sie wytlumaczyc... jedynm słowem OSZUST!!!




_________________

Moja apcia:

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... c&start=20

Wbijac :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 wrz 2011, 20:32 
*

Rejestracja: 19 kwie 2010, 14:03
Posty: 10
Lokalizacja: Mława UnZ
Pojazd:
Użytkownik lobo94 musiał mnie z kimś pomylić ponieważ wkleił link do mojej aukcji allegro i myśli że ja mu wyslałem jakieś marne nadole zakupione "poza allegro"

I obarcza mnie jeszcze że jestem jakimś oszustem !!! A tak naprawde nie robiłem z nim nigdy żadnych interesów :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 19:17 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 13:17
Posty: 1072
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd: Aprilia SR Audi A4
No i kolejny gówniany złodziej i cwel
Jedno konto zbanowane to FIGHTER MMA :roll: Sprzedał mi zawór Polini Evo , przez allegro Wpłaciłem na konto kasę 165zł i powiedział że wysłał ale poczta nie wie czemu tak długo idzie. W środę niby przelał kasę z powrotem ale jakoś nic do mnie nie doszło :roll: Dziś do mnie doszedł zawór lecz ma prześwity i jest używany.

To tak:
Nick na allegro to Daniel7512
1 konto zbanowane to FIGHTER MMA
2 konto miał ale niestety ADMINI usunęli temat w którym napisał że ma ten zawór i nie znam nicku ale coś było podobnego do tego z allegro.
Aukcja z allegro http://allegro.pl/zawor-m...1822343032.html

NR GG: 3150862 UWAŻAĆ!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 paź 2011, 17:28 
**

Rejestracja: 03 cze 2010, 20:11
Posty: 284
Lokalizacja: Kalisz
Pojazd:
dejmon94 No nie wiem czy mogę polecić , kupiłem pod koniec września pokrywe ( cała kompletna) No niby wszystko ok ale zabieraka nie przysłał , pisałem 2 października czy wyśle i napisał że wyśle jutro tj 3.10 , Do tej pory nie ma zabieraka czekam do jutra i wystawiam neutrala...
No niestety kupowałem komplet a zabierak nie jest taki tani żebym mógł odpuścić.




_________________

Sprzedam części : GILERA ICE/RUNNER,YAMAHA BWS,PEUGEOT SPEEDFIGHT 1, SILNIKOWE P/G 125/150/50.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł:
Post: 22 paź 2011, 16:12 
http://allegro.pl/show_user.php?uid=21262065
nick: twojskuter_pl

UWAGA! Nie jest oszustem z mojego punktu widzenia, ale radzę uważać i zwracać dokładnie uwagę.
Kupiłem przedłużkę amortyzatora za 25 zł plus przesyłka, na szczęście możliwość za pobraniem, ale policzył sobie nieco więcej więc musiałem zapłacić - szczegół.
2. Czasami obserwuję jego aukcje i widzę, że ma dużo rzeczy z takim samym opisem, czyli, że na tej kierownicy użytkownik skutera przejechał 500 km i na innych jest to samo, co może być mało prawdopodobne. - więc może być taka opcja, że opisy nie są prawdziwe.

Piszę o nim, ponieważ ma bardzo dużo aukcji i radzę zwracać dokładnie uwagę na niego.

@EDYCJA: Zapomniałem dodać, że miała być to przedłużka amortyzatora 40mm a przyszła 60mm. Niby to lepiej, ale jednak nie zgodne z opisem, albo sam źle zmierzył.


Ostatnio zmieniony 23 paź 2011, 10:08 przez arek95, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
   
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 lis 2011, 19:37 
*

Rejestracja: 12 paź 2011, 18:29
Posty: 1
Lokalizacja: w-wa
Pojazd:
Witam zakupiłem wał do silnika minarelli od forumowicza o nicku: Wiecu001 . Temat oferty sprzedawanego przez niego przedmiotu .. Wał Top Racing Evo Ng Minarelli TANIO!!! , po dogadaniu sie co do kwoty za częc czekalem prawie dwa tygodnie zeby dostac cos czego nie zamowilem, przyszedł do mnie wał Tec Racing EVOlution. Częc którą dostałem to jakies zniszczone gówno, nawet bolczyk blokujący napęd pompy oleju jest obcięty i zeszlifowany wraz z walem. Staralem sie skontaktowac z Wiecu001 ale koleś unika meili i GG. Zostalem oszukany na 200zł... oszukany dlatego że Wiecu001 zapewniał mnie o jakosci bardzo ładnie opisując przedmiot sprzedaży..... zresztą sami przeczytajcie jak wyglądaa oferta sprzedaży ........................ http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=202957&start=0 ....................... . Zakupilem wał japonskiej firmy JASIL a dostalem jakies chińskie gówno na którym producent wstydzil sie podpisac. Wiecu001 dalej czekam, przedstawiłem ci trzy dobre rozwiązania dla zamkniecia naszego tematu ale jak widze Cię to wali tak jak wał który mi wysłałeś . Pozdrawiam www.JR-design.pl .............................
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=202957&start=0
.. jezeli kogos boli moja ortografia to pamiętaj... mam na to wywalone


Ostatnio zmieniony 04 lis 2011, 21:02 przez Rolo, łącznie zmieniany 10 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lis 2011, 16:05 
**

Rejestracja: 30 lis 2009, 21:40
Posty: 255
Pojazd:
UWAGA NA USERA O NICKU .Dont[!]

Zamówiłem od niego seryjny wariator, seryjną lampę i seryjny gaźnik. Wysyłał części 2 tyg. Pieniądze za części i wysyłkę wpłaciłem mu na konto, a wysłał paczkę pobraniową za którą trzeba było zapłacić 17,50 (koszty wysyłki)...

Odradzam z nim interesów, uważajcie bo teraz jakieś śmieci sprzedaje. Chyba że ktoś mieszka blisko i lubi się poklepać :)


Dane na które zrobiłem przelew:

GG: 9760013


Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 16:13 przez Grzesiek9663, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lis 2011, 16:17 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 maja 2010, 20:50
Posty: 1308
Lokalizacja: CK
Pojazd:
NIe podawaj tak dokładnych danych bo Cie zaskarży ... :roll:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lis 2011, 15:40 
*

Rejestracja: 19 lut 2010, 9:56
Posty: 158
Lokalizacja: Toruń
Pojazd:
Chciałbym Was ostrzec przed użytkownikiem o nick'u lewandowski25 . Zakupiłem od niego silnik od keewaya. Dostałem paczkę, a w paczce dostałem rozpołowiony silnik na części pierwsze. Części były w stanie złym. Elementy były już wyrobione i zużyte. Umówiłem sie z nadawca że odda mi połowę kasy oraz powiedział że w połowie października kasa wpłynie mi na konto ale pieniędzy jak nie było tak nie ma. Wszystkich użytkowników forum ostrzegam przed tą osobą.


Ostatnio zmieniony 21 lis 2011, 15:42 przez mataiszko16, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2011, 16:18 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2011, 22:03
Posty: 155
Lokalizacja: LUB
Pojazd:
siema chcesz was uprzedzić o oszuście który chodzi po forach i sprzedaje części które są nie zgodne z opisem itd u nas na forum neosa ma nick Gwaron1 na mielochu mikoo178x .. tutaj są wypowiedzi ludzi na jego temat http://neos.jud.pl/viewto...highlight=#4336 .. Mnie oskarża o to ze mu sprzedałem yasuni carrera z 440zł I że zamiast wydechu wysłał mu ktoś kamienie. jak ja nie zajmuję sie sprzedażą części.. podaje jego gg może komuś to pomoże.. 35689210




_________________

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=169388 <<---Mój Neo's
http://forum.fsoptk.pl/index.php?topic=34691.0<-- Poldzio !!
Obrazek


Ostatnio zmieniony 23 lis 2011, 16:19 przez Dumbass, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 lis 2011, 20:16 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 paź 2010, 19:45
Posty: 615
Pojazd:
Mistrzu_1991

Nie polecam . Zamiast tuningowych części wysyła seryjnie . Jego gg 9466409
Uważać na oszusta !!!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 gru 2011, 18:35 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 paź 2010, 19:41
Posty: 256
Lokalizacja: Łomża
Pojazd:
http://webcache.googleusercontent.com/s ... 35&ct=clnk
To chyba on


Ostatnio zmieniony 01 gru 2011, 18:36 przez markos, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 gru 2011, 15:34 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2011, 22:49
Posty: 1002
Lokalizacja: Kłodawa
Pojazd: Aprilia Sr + Alfa 146 Ti
Zostałem oszukany przez użytkownika stivvv789.
W paczce miały znajdować się białe, przednie kierunowskazy do aprili sr.
Które miały wyglądać tak:
Obrazek
Zdjęcie paczki :

Obrazek
Obrazek
Obrazek

To jest śmieszne wg mnie. Kosz przesyłki 15,50 a za wszystko zapłaciłem 23zł, żeby oszukać kogoś na 7,5zł na czysto...
Mam nadzieje kolego, (który nawet boi się podać skąd jest i się nazywa) ciebie weźmie i oszuka w taki prefidny sposób jak ty mnie ale na dużo większą sumę (zazwyczaj pisze z szacunku Ci/Tobie/Ciebie itd z dużej ale do ciebie szacunku nie mam)

TEGO CI ŻYCZE Z CAŁEGO SERCA :) Mam nadzieje, że za to 7,5 kupisz sobie dwa piwa i rozleją ci się one. Nie masz na chleb 7,5? Napisz to Ci przeleje na konto.
Pozdrawiam ludzi uczciwych, tego fajfusa nigdy w życiu




_________________

Ktoś się podszywa pode mnie pod nr gg 41030559!!


Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 15:38 przez Zwol4, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy