Dzisiaj jest 02 maja 2024, 7:56



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 20:36 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
raggaman555 pisze:
JawoR pisze:
No to ogolnie zrypaliscie sprawe na calej lini .. :|


Ogólnie to nie jesteś moderatorem i ogólnie to nie ty musisz usuwac tony spamu dziennie z działu sprzedam..zaniedbując przy tym inne działy.



Skoro sobie nie radzicie to proponuje "zatrudnic" jeszcze kilku ludzi w celu moderowania forum :) Np takie ktore siedza kilka godzin dziennie na kompie :D




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 20:37 przez JawoR, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 20:38 
Ex Moderator

Rejestracja: 13 sie 2009, 15:24
Posty: 397
Pojazd:
JawoR pisze:
Skoro sobie nie radzicie to proponuje "zatrudnic" jeszcze kilku ludzi w celu moderowania forum


Proponuje uskutecznić czytanie ze zrozumieniem :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 20:41 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
Z tego co zrozumialem, to masz wazniejsze dzialy od dzialu "sprzedam" i masz dosc tego syfu w "sprzedam". Czemu nie wkrecicie kogos w mod team tylko do dzialu Kupie/Sprzedam/Zamienie? Wtedy nie bedziesz zaniedbywac innych dzialow :)




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 20:41 przez JawoR, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 20:49 
Ex Moderator

Rejestracja: 13 sie 2009, 15:24
Posty: 397
Pojazd:
JawoR pisze:
Z tego co zrozumialem, to masz wazniejsze dzialy od dzialu "sprzedam" i masz dosc tego syfu w "sprzedam".


No to kiepsko Ci poszło bo to nie do końca tak.
..ale spróbuje jeszcze prościej - dział sprzedam generował ogrom postów które były sprzeczne z regulaminem i zaśmiecały forum. Nie dzielmy tu na tematy ważne i ważniejsze.. ale zamiast odrabiać syzyfową pracę można zając się bardziej produktywnym zajęciem i pomagac userom !


JawoR pisze:
Czemu nie wkrecicie kogos w mod team tylko do dzialu Kupie/Sprzedam/Zamienie? Wtedy nie bedziesz zaniedbywac innych dzialow :)


Tutaj się z lekka zagalopowałeś. Nikt niczego nie zaniedbuje..ale nikt też nie siedzi na forum i nie żyje Waszymi postami i tematami. To taka sztuka zatrudnić kogoś innego tylko po to żeby rył nieregulaminowe gnioty ? Pomyśl :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 20:50 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 maja 2008, 13:56
Posty: 1073
Lokalizacja: Hajnówka (Podlaskie)
Pojazd:
A pozwolisz że o tym decydować będzie bezpośrednio administracja? A jeśli nie rozumiesz tego co pisze raggaman555, to radziłbym się nie udzielać.


No i mnie uprzedzono :)




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 20:51 przez Suchy, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 20:54 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2009, 21:01
Posty: 905
Pojazd:
Co do tego moda uważam że tą sprawę powinien rozważyć Admin i dokonczyć to wszystko w tym temacie jasno wszystko tłumacząc.

Forum się cały czas rozwija.A forum jest jak firma im większa tym więcej pracowników jest potrzebne do zwięzłej pracy.Aby był ład i porządek.

Największym problem tego forum są nowi userzy którzy nie czytają regulaminu i go nagminnie łamią.Dla mnie powinien dostać warna za brak nieznajomości regulaminu.W pracy by takiego dawno zwolnili np jak by się obijał.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 20:58 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 maja 2008, 13:56
Posty: 1073
Lokalizacja: Hajnówka (Podlaskie)
Pojazd:
W sumie masz troche racji, ale zwróć uwagę na to że to mimo wszystko są ludzie bardzo często w dosyć młodym wieku. My staramy się ich, o ile to możliwe, nawracać na "dobrą ścieżkę" :D




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:02 
Ex Moderator

Rejestracja: 13 sie 2009, 15:24
Posty: 397
Pojazd:
sony551 pisze:
A forum jest jak firma im większa tym więcej pracowników jest potrzebne do zwięzłej pracy.Aby był ład i porządek.


To jest kwestia Admina i to on decyduje o ilości Moderatorów. Także tą kwestie zostawmy jemu do osądzenia.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:05 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2009, 21:01
Posty: 905
Pojazd:
Wprowadzić rygor jak w alcatraz.Albo zgadzasz się na warunki które tu panują albo ci szlifują dupe ile mogą.

Myśle że świeżaki powinny dostawać więcej warnów za swoje braki.Powiem tak jak mówił nam wychowawca.

Wy nie przychodzicie tu z własnymi zasadami tylko przystosowujecię się do zasad które tu panują.

raggaman555 zgadzam się z tobą w 100%


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 21:06 przez sony551, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:06 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lip 2008, 11:49
Posty: 654
Lokalizacja: Myszków
Pojazd:
sony551 pisze:
Myśle że świeżaki powinny dostawać więcej warnów za swoje braki.Powiem tak jak mówił nam wychowawca.

Wy nie przychodzicie tu z własnymi zasadami tylko przystosowujecię się do zasad które tu panują.


To mi się podoba :mrgreen:

Szacuneczek ;)




_________________

Malaguti F12 Phantom LC '04

Stage6 Sport Pro
Hebo New Performer
Hebo Racing HPC
Hebo Competition Plus
Dell'Orto 17,5mm

PolskaJazda
BikePics

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 21:06 przez M_LoT, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:10 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
Czyli po zablokowaniu edytowania postów w dziale sprzedam i ich ogólnej moderacji jest mniej roboty tak dla Was? Czy zrobienie takiego czegoś : "Proszę o zamkniecie tematu xxx" a po 5 min założyć ten sam temat od nowa jest niezgodne z regulaminem? Jeśli nie był on zmieniamy, to nie widzę podpunktu o którym by była taka mowa. Byłby to taki jakby sposób na "odświeżenie" tematu.

Edit : "Rygor jak w Alcatraz" .. w wypowiedzi sony551 'ego jest bardzo brzydkie słowo za które moim zdaniem powinien być ukarany :mrgreen:




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 21:12 przez JawoR, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:13 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2009, 21:01
Posty: 905
Pojazd:
JawoR, Jakie ty masz dziwne problemy.Mają mniej roboty bo nie można zrobić spamu.Kolejna sprawa jest taka że wystawiasz przedmiot na sprzedaż I np sprzedałeś go to pisze modowi i on go usuwa albo pisze NIEAKTUALNE.Jeżeli chcesz zmienić cene coś dodać to piszesz do moda.I to on to akceptuje czy zostanie umieszczone czy nie.

Ta odrazu za napisanie np cycek już warna dostane albo za słowo kupa.Weź ogarnij się dostałem wana za głupiego GEJA.


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 21:15 przez sony551, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:14 
Ex Moderator

Rejestracja: 13 sie 2009, 15:24
Posty: 397
Pojazd:
sony551 pisze:
Myśle że świeżaki powinny dostawać więcej warnów za swoje braki.Powiem tak jak mówił nam wychowawca.


Idąc tym tokiem myślenia wiele osób czekało by już na odblokowanie BAN'a.
Bo czepić się można do braków co drugiej osoby..ale nie o to chodzi w społeczeństwie forumowym.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:18 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2009, 21:01
Posty: 905
Pojazd:
raggaman555, Ale inaczej mu tego nie uświadomisz jak raz mu podarujesz to będzie się tak ciągnąć aż do samego bana.Odrazu na starcie jak coś zrobi żle przy krucić go i tyle.Nie zachowujmy sie tu jak małe dzieci że muszą nam wszystko dosłownie tłumaczyć.

Nie rób tego bo to jest złe.Nie przeklinaj bo tak nie wolno.Niektórzy kiedy przestali by przeklinać przestali by mówić.

ZATRUDNIJMY SUPER NIANIE ŻEBY UCZYŁA KULTURY ŚWIEŻAKÓW.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:18 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
Bądź co bądź sposób na odświeżanie tematu, który opisałem post wyżej nie jest nie zgodny z regulaminem? :)




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:19 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2009, 21:01
Posty: 905
Pojazd:
Jawor rozumiesz ty mnie.Po 7 dniu dniach piszesz do moda o odświeżenie tematu i on to robi.Tak samo edytuje on.


KĄKOL gdzie jesteś !!!.Potrzebujemy cię teraz. :/


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 21:20 przez sony551, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:21 
Ex Moderator

Rejestracja: 13 sie 2009, 15:24
Posty: 397
Pojazd:
JawoR pisze:
Czyli po zablokowaniu edytowania postów w dziale sprzedam i ich ogólnej moderacji jest mniej roboty tak dla Was?


Tak. Bo jeśli komuś będzie zależało na kupnie przedmiotu to skontaktuje się ze sprzedającym..a użytkownicy korzystający z działu " giełda" przeginają z wypowiedziami typu ...
" hehhehehe xxxDDDD i tak Ci tyle nikt nie da xxxD hhehehe " oraz odświeżaniem co parę godzin..nie wspominając już o złym redagowaniu ogłoszeń.

JawoR pisze:
Czy zrobienie takiego czegoś : "Proszę o zamkniecie tematu xxx" a po 5 min założyć ten sam temat od nowa jest niezgodne z regulaminem? Jeśli nie był on zmieniamy, to nie widzę podpunktu o którym by była taka mowa. Byłby to taki jakby sposób na "odświeżenie" tematu.


Bez przesady..nikt nie będzie siedział..otwierał, zamykał, kasował tematów bo Ty chcesz sobie odświeżyć aby Twój był na samej górze strony..nie bądźmy śmieszni.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:22 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2009, 21:01
Posty: 905
Pojazd:
Taa zróbmy odrazu że będziemy podklejać ogłoszenia.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:24 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Czy możecie zgłaszać swoje tematy w dziale sprzedam? Możecie je też usuwać?




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 21:26 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
Cytuj:
Tak. Bo jeśli komuś będzie zależało na kupnie przedmiotu to skontaktuje się ze sprzedającym..a użytkownicy korzystający z działu " giełda" przeginają z wypowiedziami typu ...
" hehhehehe xxxDDDD i tak Ci tyle nikt nie da xxxD hhehehe " oraz odświeżaniem co parę godzin..nie wspominając już o złym redagowaniu ogłoszeń.


To akurat rozumiem, nawet czytałem ten temat z ta wypowiedzią, bodajże Tecnigas Next-R. Te odświeżanie co kilka/kilkanaście godzin to też przegięcie. Zawsze staram się zgłaszać takie zachowania [!]. Problem trzeba tępić już w zalążku, warny by poleciały i może by przestali szarżować. Nie mam nic do tego nowego pomysłu dotyczącego brak pisania postów pod ogłoszeniami, ale możliwość edycji była by bardzo przydatna.

Ps. Czy właściciel posta "hehhehehe xxxDDDD i tak Ci tyle nikt nie da xxxD hhehehe" zostal odpowiednio ukarany? Tak dla przykładu? :)




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy