Dzisiaj jest 05 sie 2025, 5:54



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 30 mar 2013, 22:05 
*

Rejestracja: 24 sie 2012, 15:48
Posty: 49
Lokalizacja: Racibórz
Pojazd:
Siemka mam taki problem dzisiaj podlaczylem elektryke z silnika piaggio do colibra podlaczylem tak:
szary -> zolty
zolty-> szary
niebieski to masa
i zostal mi zielony, gdzie tego podpiac?
pozniej sa te zo ida do cewko modułu czerwony zielony bialy
Problem polega na tym, podlaczylem tak i odpalilem kliknolem na krotkie swiatla nie chodza a z tylu mocno swieci zarowk a w liczniku swieci 1 dioda z 3, pozniej kliknolem na dlugie i one chodza a z tylu swiatlo normalnie swiecilo, 2 diody w liczniku z 3 swiecily. I do tego migacze z prawej strony migacze wgl nie swieca a z lewej ciagle, nie migaja przerywacz slychac tak jak by sie zaciol dodam tez ze z tylu nie mam zarowek z migaczy wlozonych bo mam do wymiany. Mozecie powiedziec co jest powodem ze tak sie dzieje, byl bym wdzieczny za pomoc.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2013, 22:29 
*

Rejestracja: 11 sty 2012, 21:52
Posty: 77
Lokalizacja: Łobżenica
Pojazd:
Miałem to samo wkładałem silnik od gilery stalker i zostawilem te dwa zielone jeden od wiazki z silnika a jeden od wiazki z 4t osobno nie laczylem ich . I mi paliło żarówki to wymieniłem regulator napięcia i teraz jest wszystko git . Więc ja bym zostawił je nie podłączone :)


Ostatnio zmieniony 30 mar 2013, 22:31 przez Mrotas, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2013, 11:16 
*

Rejestracja: 24 sie 2012, 15:48
Posty: 49
Lokalizacja: Racibórz
Pojazd:
Ok w tej chwili mam je odlaczone jak mialem wlaczony silnik zlaczylem te dwa kable to silnik zgasł, postaram sie skolowac nowy regulator. Dzieki za odpowiedź :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy