Dzisiaj jest 06 maja 2024, 10:27



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011, 16:57 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 18:00
Posty: 28
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
Nrg power :) Ty dobrze mówisz :) też nie mam się za bug wie kogo, heh i w mojej okolicy nikt się nie jara moimi zabawkami...jestem normalny chłopak ze wsi którego dziadkowie byli tzw. ludźmi PGR-u :D

Ty... cwaniaczku Leito ( na bank znów się spuścisz jak przeczytasz tego posta, po czym napiszesz coś żałosnego) wypier*alaj z mojego tematu jak masz mi tutaj pisać herezje to Elo :)

Poza tym. Nrg się dociera. Dobrze śmiga. Mam nadzieję że Lexin mnie odwiedzi niedługo to nagramy filmiki jak Sr jeździ i jak jeździ Nrg :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011, 17:10 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2008, 12:21
Posty: 1116
Lokalizacja: Miami
Pojazd: 5 jachtów w porcie 8 ferrari
Jak wypucujesz ładnie lakierek na teresce dorwiesz dobrą lustrzankę i zrobisz miód foty to na pewno ktoś kupi. Jak nie za 6500zł to za 6000zł.

Co do tego że ktoś pisał, że chińskie cylki wsadza. No i co w związku z tym że chińskiego?
Zapewne te "chińskie" po dobrych modach objedzie wasze włoskie, niemiecki i c... wie jakie. Po co wydawać 600zł czy więcej by mieć te same osiągi za 200zł.




_________________

razor99 pisze:
jedyne i słuszne auto to golf w dieslu




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011, 17:24 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2010, 17:23
Posty: 243
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Właśnie pisanie 'zaraz mnie zjedziesz' i innych głupot, oraz krypto-szpan prowokuje hejterków :) Najlepiej nie odpisywać, a oni wrócą do garażu robić swoje kingway'e. Oprócz tego, że mało filmików dajesz - jest git.




_________________

Cytuj:
.a siedze w branży juz pare ładnych latek .


Cytuj:
Cytat:
Wiek: 16

:cool: :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011, 17:41 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
Lasonik pisze:
Nrg power :) Ty dobrze mówisz :) też nie mam się za bug wie kogo, heh i w mojej okolicy nikt się nie jara moimi zabawkami...jestem normalny chłopak ze wsi którego dziadkowie byli tzw. ludźmi PGR-u :D

Ty... cwaniaczku Leito ( na bank znów się spuścisz jak przeczytasz tego posta, po czym napiszesz coś żałosnego) wypier*alaj z mojego tematu jak masz mi tutaj pisać herezje to Elo :)

Poza tym. Nrg się dociera. Dobrze śmiga. Mam nadzieję że Lexin mnie odwiedzi niedługo to nagramy filmiki jak Sr jeździ i jak jeździ Nrg :)


Pewnie wpadne jak będzie czas bo i tak trzeba ogarnąć kilka pierdołek do roxa, zabrać wkońcu silnik od ciebie no i wyspawać stelaż i klatke do neosa :P. Wkońcu nie mam spawarki :P




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.


Ostatnio zmieniony 09 kwie 2011, 17:41 przez Karolek_OTT, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011, 17:43 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2010, 20:59
Posty: 707
Lokalizacja: TSN , Łódź
Pojazd:
Nrg moim zdaniem niczego sobie tylko ten kolor mi nie podchodzi , Ale ogólnie spox.




_________________

Obrazek

Wejdź i oceń mojego speeda
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=96909

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011, 19:57 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2010, 20:44
Posty: 1516
Pojazd: C4
Ja dalej czekam na filmik z jazdy. :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 kwie 2011, 20:08 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2009, 11:10
Posty: 21
Lokalizacja: Złotów
Pojazd:
A tam sie czepiacie o ten kolor walenie w podniebienie.Sam bym tak zrobił szczególnie odpoczątku robił go na sprzedaż.Miałem z nudów udzielic komentarza.Nikogo nie bronie, na nikogo nie naskakuje.Po co wywalic full kasy i zrobic z tego sprzętu bóg wie co??Im mniejszy wkład finansowy tym większy zysk a za customa sory ale więcej by nie dostał.Kumpel morda sprzedał roxa z 2001r kocówka bodajrze 3600zł wypasiony po zęby seryjniaki idą za więcej.Więc można sie zastanawiac.

Osobiście nic nie mam lasonik ale portingujesz te silniki.Pokaż jak licznik lata bo nie widziałem jeszcze ani razu.Srką bys sie pochwalił jak pędzi do setki.Nie problem między lusterka przykelic kawałek listewki i do niej kamere na licznik.Pozdro.


P.S i nie czepiajcie się tylko brac dupska z komputera i do roboty coś pożytecznego zrobic a nie trzepac kite w domowym zaciszu.


Nie potrzebnie naskakujecie na dudiego.Bo trzeba miec łeb do takich rzeczy, a widziałem jakie on wydechy robi.Fabrycznie są gorzej dopracowane.I uwieżcie że napewno nie jest łatwo zrobic wydech samemu.Raczej bym nie powiedział że spawał migomatem tylko raczej tigiem bo spawy są bardzo cieniutkie.Po migomacie były by jak maciora.




_________________

Wykonuje renowacje wydechów,portingi itp.Spore doświadczenie.

Fotki prac:

http://www.bikepics.com/members/redus23/

Lajkować:

http://www.facebook.com/RedusCustomGarage


Nie wykonuję już polerek aluminium i customów.


Ostatnio zmieniony 09 kwie 2011, 20:13 przez Redus23, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2011, 17:29 
*

Rejestracja: 26 cze 2010, 7:38
Posty: 10
Lokalizacja: Kalwaria z.
Pojazd:
dobrze mówi Redus , zejdzcie z Lasonika , robi jak chce. a tak wgl to widziałem zrobione wydechy przez dudiego. Koledzy mają w simsonach , naprawde pełna profeska.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 15:23 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 23:46
Posty: 4078
Lokalizacja: wlkp
Pojazd:
Sendzia pisze:
Mamy prawo komentować jego 'projekty' i prosić go o zdjęcie nawet gołej dupy. A czy to zrobi - jego sprawa. A jak uważasz inaczej - chyba się na moda nie nadajesz.

Jesteś w błędzie. My tutaj jesteśmy od oceny czy Twoje zachowanie jest stosowne czy nie.
Leito pisze:
myslisz ze jak "spawasz" wydechy migomatem to jestes bóg wie kto. GTFO!

Można powiedzieć, że sam siebie skomentowałeś. Wypowiedź na naprawdę wysokim poziomie.
Nie wiem co was w tyłek ugryzło. Zazdrość?
Rozumiem, że niespotykanym na tym forum jest zrobienie trzech porządnych projektów w tak krótkim czasie i jeszcze sprzedanie ich za dobry pieniądz, ale opanujcie się trochę.
Kończę tę bezsensowną dyskusję n/t ceny.




_________________

RoQs pisze:
jestem teraz na 1 roku zawodówki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 15:31 
***

Rejestracja: 17 sty 2010, 12:22
Posty: 1052
Lokalizacja: opole
Pojazd:
dobra nrg fajne jest :P dawaj filma




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 15:46 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sie 2009, 0:17
Posty: 319
Lokalizacja: teraz Bobowo :D
Pojazd:
Ok mody weźcie usuncie te dwie strony spamu bo tylko temat się zaśmiecił, a nic nie zostało wniesione.
Każdy skuter w realu wygląda zupełnie inaczej, nrg na fotach są brzydkie że tak powiem, a w realu całkiem dobrze sie prezentują, ten kolor niebieski w realu zapewne jest ciemniejszy i jak dla mnie to nie lubicie po prostu niebieskiego bo jak by był zielony to połowa ludzi by się spóścilo przed monitorem ze stwierdzenia ze to zieleń kawasaki :roll:
Co do chinskich cylków... tłoki są naprawde nędznej jakości gdyby były anadowane były by znacznie bardziej wytrzymałe, lecz sam cylek żeliwny jest normalnej jakości z normalnego stopu, odpowiednie kąty okien i mamy cylek lepszy niż malossi sport, a naprawdę roboty jest z tym bardzo mało, i teraz hejterzy co tak komentują bez wiedzy myślą że są cool ale sami mają jakieś markowe ale lasonik ich objedzie po mimo że ktoś ma jakis super setup racinga a gówno wie na temat motoryzacji tylko wie gdzie po kase iść.... a wystawiania na allegro pojazdu za dużą cenę to pewien chwyt na dobry zysk bo stopniowo obniżamy cenę. Nieraz ktoś sie napali patrzy drogo a to za miesiąc taniej i jeszcze bardziej się napala. W efekcie skuter sprzedaje sie całkiem w dobrej cenie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 16:37 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 mar 2011, 22:21
Posty: 343
Lokalizacja: Nidzica
Pojazd: Roxi SP55
Spamu komentować nie będę.
NRG bardzo fajne! Kolory takie sobie ,ale mechaniką nadrabia.Osobiście to uważam ,że opłaca się kupować chińskie cylki ,ale tylko tym co sie na tym znaja bo 13 latkom takich rzeczy lepiej nie dawac nie se kupuja S6 itp. jak mala tyle kasy :P . SR'ka też pikna ,jak bym mial 6,5k to bym po nia przyszedł pieszo XD




_________________

Obrazek
viewtopic.php?p=2337559#2337559\
"Radość z jazdy zaczyna się właśnie tam, gdzie kończy się ekonomia.."


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2011, 16:41 przez MaKu, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2011, 23:24 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 18:00
Posty: 28
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
Do zamknięcia!!!

Już go nie ma!!!

4000 zł, można ??? Można




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2011, 23:32 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2011, 16:37
Posty: 126
Lokalizacja: Suwałki
Pojazd:
pokaz fotke umowy z twoim nickiem bo tak napisac to ja tez moge




_________________

Oddałbym wszystkie wersy za jeden Magika
Dla życia, za życia by tym mógł rap oddychać
26 grudnia bro, 2000 rok
I dlatego nienawidzę drugiego dnia Świąt

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=131453




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2011, 23:37 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 18:00
Posty: 28
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
Może frytki jeszcze co ? Jak masz masę kompleksów, i musisz się zaspokoić to wystukaj sobie redtube.com albo gg do LeXina... Heh nie muszę nikomu nic udowadniać




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2011, 23:47 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2011, 16:37
Posty: 126
Lokalizacja: Suwałki
Pojazd:
Kolejny wałek od Lasonika. Żal tego czytać...


Pozdrawiam.




_________________

Oddałbym wszystkie wersy za jeden Magika
Dla życia, za życia by tym mógł rap oddychać
26 grudnia bro, 2000 rok
I dlatego nienawidzę drugiego dnia Świąt

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=131453




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2011, 23:48 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lut 2009, 22:14
Posty: 286
Lokalizacja: Kraśnik
Pojazd:
Leito, Idź do łazienki weź ze sobą skarpetę i bij pianę tam , ale nie na forum .




_________________

Obrazek
http://bikepics.com/members/szwedo22/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2011, 9:00 
*

Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Posty: 48
Lokalizacja: Kętrzyn
Pojazd:
Leito, Co ci da zdj. umowy jeżeli taką umowę ja sam mogę napisać.Jeżeli mówi że sprzedał to sprzedał po co miał by kłamać i potem wystawiać ponownie nrg na allegro. :lol:


Ostatnio zmieniony 17 kwie 2011, 9:00 przez Radek_, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2011, 10:32 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sty 2010, 20:59
Posty: 281
Lokalizacja: Daleko
Pojazd:
Radek_, x2


Lasonik, Graty że sprzedałeś go w końcu i to za ładną cenę. Szkoda że to ostatni taki projekt :(




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy