Dzisiaj jest 06 paź 2024, 0:19



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lis 2011, 9:00 

Rejestracja: 14 paź 2011, 19:17
Posty: 0
Lokalizacja: Grudziądz
Pojazd:
PatrykoDXp6 pisze:
maleńki troszkę babski samochód z silnikiem wielkości drukarki, który w dodatku chodzi jakby był zasilany elektrycznie :P


hahah ;d

Civic piękny, u mnie w rodzinie był podobny sprzedaliśmy z tatą miesiąc temu. Ale wersja produkowana w Anglii i 1,4 też z gazem, autko bardzo wygodne i nie do zajechania, będziesz zadowolony :)

Pzdr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 0:50 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2009, 10:08
Posty: 86
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
razor99 pisze:
PatrykoDXp6, właśnie nowy samochód ma sens i to duży :mrgreen:


Może i ma, ale tylko wtedy jeśli zamierzasz nim jeździć przez długi czas czyli minimum 6-7 lat. Dlaczego? Otóż dlatego, że auta najbardziej tracą na wartości przez pierwsze 2 lata. Podobno jesteś dobry w biznesie więc chyba o tym wiesz i jak masz zamiar zostawiać sobie Yariskę jako drugie auto na dłuższy okres czasu to nie jest to aż taką straszną głupotą. Ale mimo to, że kupiłeś drugie auto, którym podobno miałeś jeździć na codzień to jako ten drugi samochód o wiele rozważniejszym pomysłem byłby samochód używany, takiej samej nawet klasy, czy tam tego samego modelu ale chociaż 2-3 letni ;).

Wracając do Civica, chyba Wam nie pisałem, że to niestety autko sprowadzone z Ameryki, dokładnie z Kanady i co za tym idzie - automat :roll:
Ale nie narzekam aż tak, jeździ sie na pewno wygodnie, kończe szkołę za 3 miesiące, idę do pracy jako kierowca i za rok myślę sobię sprawić coś takiego, tylko , że w manualu. LINK PONIŻEJ

http://moto.allegro.pl/audi-a6-s-line-1 ... 04629.html




_________________

Keeway Hurricane -> Peugeot XP6 -> Yamaha Slider -> Yamaha Axis -> Fiat Panda -> Honda CBR f4i 600 + Honda Civic VIgen. V-tec + Fiat 126p

Obrazek


Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 0:52 przez PatrykoDXp6, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 7:51 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2011, 21:16
Posty: 0
Pojazd:
Civic fajny, podoba mi się i jak na początek to jest w sumie idealny dla kogoś takiego jak Ty. Zamierzasz go sprzedać i kupić Audi potem tak?




_________________

Są ludzie i parapety, ale niektórzy na tym forum to ludzie-klamki są...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 11:20 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2009, 10:08
Posty: 86
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
Ratownik, chyba tak, albo go po prostu zostawię i kupie audi. Zależy jaka będzie sytuacja finansowa ;)

razor99 pisze:
To 2.5 TDi nie ma siły jechać :mrgreen:


Mówię o A6, nie konkretnie o tym egzemplarzu ;)

Cytuj:
Oj automat to koszmar ja bym się tego jak najszybciej pozbył i szukał manuala :mrgreen:


Koszmar? Nie jest koszmar, nic w nim koszmarnego. Po prostu jest nudno i tyle. Dla młodych lepszy manual, wiadomo.

razor99 pisze:
wolę mieć nowy i pewny niż np. 2 letni samochód, którego właściciel pozbył się bo coś się z nim dzieje lub miał dzwona. Ja nie chciałem pchać się w używane samochody z racji, że dojeżdżam na studia nie dość, że od cholery idzie na wachę to przy używanym trzeba się liczyć, że coś się może zepsuć ponieważ nie wiadomo co robił z nim poprzedni właściciel i jak o niego dbał


Razor, ale 2 letnie auta nie mogą mieć takiej historii, poza tym chyba znasz się na autach i potrafiłbyś powiedzieć czy był bity czy nie, czy ma jakieś wady itd. Jeśli nie to bierzesz auto do najbliższej stacji kontroli pojazdów, płacisz chyba max 100 zł i masz wszystko jasne.

Poza tym ludzie jeżdżą nawet i 20 letnimi autami i jakoś nic im się nie dzieje :) Moja Honda jest z 1996 roku czyli ma 16 lat i jeździ bez serwisów. :)
Wierz mi, że ludzie nie są tak głupi, żeby wydawać na nowe auto np 80 tyś i o nie nie dbać tak, że zmuszeni je są po 2 latach sprzedać :) Zdarzają się takie przypadki ale ciężko w ogóle takie znaleźć :) A jak znajdziesz to gołym okiem to widać.




_________________

Keeway Hurricane -> Peugeot XP6 -> Yamaha Slider -> Yamaha Axis -> Fiat Panda -> Honda CBR f4i 600 + Honda Civic VIgen. V-tec + Fiat 126p

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 12:47 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
PatrykoDXp6, aaa to luz bo myślałem, że też o ten typ silnik itd :D
No wiadomo sprawdza się, ale nie musi być bity może mieć ukrytą wadę głęboko w silniku a to już takie coś tak łatwo nie wykryjesz :mrgreen:
Cytuj:
Moja Honda jest z 1996 roku czyli ma 16 lat i jeździ bez serwisów


Bo to jest Civic samochód, który przy 200tyś dopiero się rozgrzewa :mrgreen:

Co do skrzyni biegów to racja młodzi wolą manual chociaż jakbym miał jakiegoś Avensisa 2.4 czy Camry to bym nie pogardził automatem :mrgreen:

A żeby nie robić off topu działasz coś z Civiciem? :mrgreen:




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 16:35 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2011, 21:15
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Pojazd:
razor99, Głupoty gadasz, nowe auto jest dobre dla ludzi, którzy mają zamiar robić dużo km i im to auto się zwróci.

Sory ale zawsze wybiorę używanego VW bądź Audi niż nową Toyote. klika myślników ;)
- VAG o niebo lepsze wykonanie
- komfort, dopracowanie jednostek, głównie skrzyni automatycznych bije na głowę.
- masa części zamiennych
- banalne w odsprzedaży
- auto używanie nie traci tak na wartości

na plus dla toyoty to tylko spalanie.

2.5tdi nie idzie? Twoje magiczne 1.33 to mam rozumieć wyścigówka?

PatrykoDXp6, z Hondą bardzo dobry wybór na pierwsze autko.
Teraz tak Audi jak najbardziej, ale błagam nie kupuj 2.5tdi, jednostki przed 2004r są bardzo awaryjne. Jeżeli chcesz diesela to niestety tylko 1.9tdi. Moim zdaniem najlepszą opcją będzie benzyna + gaz :wink:


co do automatów to wszystkie lux fury mają w standardzie i do tego trzeba dorosnąć :wink:




_________________

Profesjonalna kosmetyka samochodowa - car detailing

Mine booster - END - NOWE FOTO;)


Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 16:36 przez yukon, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 19:48 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2009, 9:07
Posty: 330
Lokalizacja: sie wzieły motory?
Pojazd:
razor99- nie wiem czemu czepiasz się używanych aut? mój tata np ma 2 nowe transity które latają w firmie i rocznie robią po ok 50tyś km:)
to wtedy rozumiem że można kupić nówkę bo całymi dniami latają na drogach:P
ale jeżeli ktoś chce kupić dla siebie samochód(rodzinny) to dla mnie to bzdura kupować nowy samochód z salony np za 100-150tyś zł:)

bo ja wolę kupić ten sam samochód ale o rok dwa starszy :) może być nawet z Niemiec z przebiegiem 130tyś:) bo jeżeli jest to VW to nawet nie zauważysz po wnętrzu samochodu że ma on przejechane powyżej 100tyś km:)

ja jako pierwszy samochód kupię do max 7tyś złotych :) dlaczego? bo jeżeli dostałbym albo kupiłbym samochód za 80tyś np nowego golfa VI i bym go rozbił nie koniecznie wypadek na drzewie :) ale może być z kogoś winny ktoś mi wyjedzie to bardzo bym żałował że wybrałem taką opcję:) więc wole kupić samochód za 7tyś zł marzeniem jest Opel Vectra b 2.5v6 pojadę sobie do serwisu opla zapłacę za wymianę wszystkich podzespołów i przy okazji mam super auto za ok 10tyś zł: które pod maską ma 170km mały tuning silniczka i już ma się 200km spokojnie;)

natomiast co do Audi A6 2.5tdi to trzeba uważać strasznie na te silniki ;/ bo niektóre egzemplarze mają dzisiaj 400>tyś km :P :)

Tak ja uważam, wasze zdanie może być innę:P

co do Civica to śliczny samochód:) fakt lepiej by wyglądał na większych felgach :) :P




_________________

odrestaurowywanie W-F-M

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=168204

zapraszam:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 20:44 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2011, 21:15
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Pojazd:
razor99, CVT w Toyocie to najgorszy automat z jakim miałem do czynienia. Wyje jak tramwaj, jak depniesz gubi przełożenia, jednym słowem makabra.

Masz nowe auto i dobrze, przynajmniej masz spokój przez okres gwarancji. Tylko nie zarzucaj nikomu, że używka jest gorsza. Za 40tys. można ściągnąć dobrego 6letniego niemca, który bije takiego yarisa na głowę wszystkim.

Ogólnie toyoty to dobre auta, ale ceny części czasami przerażają. Przerzuciłem już kilka yarisów i jeśli ktoś szuka ekonomicznego auta do szkoły to polecam 1.4 d4d, 4.5 litra ropy! Nawet najmniejszy silnik z gazem nie wyjdzie nas taniej :wink:




_________________

Profesjonalna kosmetyka samochodowa - car detailing

Mine booster - END - NOWE FOTO;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 20:54 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lip 2010, 10:20
Posty: 45
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Pojazd:
PatrykoDXp6, Nie miałeś przypadkiem Pandy ? Co się z nią stało ? :wink:




_________________

daniel993 pisze:
Optyka jest napisane ze bedzie jakies graffiti na nim :D Jakis napis typu kur*a ale tak ladnie napisane czy cos takiego.

nie no spoko.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 21:30 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2009, 10:08
Posty: 86
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
siewkamhr, miałem, ale ja ją kupiłem jedynie na handel ;) Zrobiłem, włożyłem 500 zł w nią i sprzedałem prawie za 2 razy więcej ;)

PRZED:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PO:
Obrazek




_________________

Keeway Hurricane -> Peugeot XP6 -> Yamaha Slider -> Yamaha Axis -> Fiat Panda -> Honda CBR f4i 600 + Honda Civic VIgen. V-tec + Fiat 126p

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 21:40 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2009, 10:09
Posty: 270
Lokalizacja: Krotoszyn wlkp
Pojazd:
yukon pisze:
ekonomicznego auta do szkoły to polecam 1.4 d4d, 4.5 litra ropy! Nawet najmniejszy silnik z gazem nie wyjdzie nas taniej :wink:


a nie lepiej kupić auto z silnikiem 1.9sdi i na opałówce śmigac?




_________________

CUSTOM Piaggio NRG
zapraszam wszystkich
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=17308


Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 21:41 przez gumis-adam, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 21:47 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
PatrykoDXp6, eno nawet fajna ta panda :mrgreen:




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 21:52 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2011, 21:15
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Pojazd:
gumis-adam, to 1.4 d4d idzie lepiej niż 1.9 i 2.0 sdi w vag. po opałówkę? no sory stać mnie na auto to i paliwo.

to jak zakładanie do 4.2 quattro gazu...wieś!

EOT




_________________

Profesjonalna kosmetyka samochodowa - car detailing

Mine booster - END - NOWE FOTO;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2012, 23:38 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2009, 10:09
Posty: 270
Lokalizacja: Krotoszyn wlkp
Pojazd:
yukon pisze:
zakładanie do 4.2 quattro gazu...wieś!

to rzeczywiscie nie jest z byt madre

co do opałówki to zobaczymy co powiesz jak nie dostaniesz kasy od rodziców na auto i na bene, będziesz musiał sie sam utrzymywać itp. jeżeli sposób na oszczędzenie pieniędzy na zycie nie tracąc nic w czasach kryzysu jest dla ciebie ,,wsią" to weź pan sie lepiej zastanów.




_________________

CUSTOM Piaggio NRG
zapraszam wszystkich
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=17308




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2012, 22:55 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2011, 21:15
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Pojazd:
gumis-adam, nie stać mnie na paliwo to nie kupuje auta, proste! chodzi mi o zarzynanie silnika opałówką. to taka głupia oszczędność polaków :/ ludzie głosowali na po, to teraz mają, takie czasy. nie mamy w domu auta z mniejszym silnikiem niż 3.0tdi i uwierz mi, że tankowania na stacjach coraz bardziej wkurzają.




_________________

Profesjonalna kosmetyka samochodowa - car detailing

Mine booster - END - NOWE FOTO;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 mar 2012, 17:29 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2009, 10:08
Posty: 86
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
Macie tu zdjęcia wnętrza jeszcze, bo tak jak mówiłem tapicerka była zmieniana bo seryjne w Civicach VI były ochydne. Już o wiele fajniejsze były w Vgen.

Obrazek

Obrazek

Co do silnika to już jest pewne:
D16Y8, SOHC VTEC, 16V, 1590 cm, 127 KM




_________________

Keeway Hurricane -> Peugeot XP6 -> Yamaha Slider -> Yamaha Axis -> Fiat Panda -> Honda CBR f4i 600 + Honda Civic VIgen. V-tec + Fiat 126p

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 mar 2012, 17:32 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2011, 13:32
Posty: 304
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd: Hrr Evo
fajna maszynka
:evil:




_________________

Projekty :
*Hrr Evo denerwowacz Mordoru
*Suzuki DR Evo 125 Pogromca Dzikich pól



http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=241796

http://ask.fm/EvoMen




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 mar 2012, 21:17 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2009, 10:08
Posty: 86
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
Cytuj:
fajna maszynka
:evil:


Wiem ^^ Jednak planuje kupić do niego felgi, ale to już najwcześniej w lato, a te co mam to będą po prostu na zime :) Myśle o czymś typu BBS, albo coś takiego (Steffan CUP)

Obrazek




_________________

Keeway Hurricane -> Peugeot XP6 -> Yamaha Slider -> Yamaha Axis -> Fiat Panda -> Honda CBR f4i 600 + Honda Civic VIgen. V-tec + Fiat 126p

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 mar 2012, 22:34 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lut 2012, 20:28
Posty: 47
Pojazd:
Dobry silnik masz w tej Hondzie D16Y8 jest niby o 2 konie mocniejszy od Z. Zmień dolot na simote pociągnij zimne powietrze ze zderzaka. Duży wzrost mocy dostaniesz jak zmienisz kolektor wydechowy na 4-2-1 wytnij katalizator. Pokaże ci swoją http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/557 ... 89575.html

VI gen http://polskajazda.pl/Samochody/Honda/Civic/115717

To już jakiś czas temu bawiłem się Hondami, fajne autka ale głównie brałem je na handel z Niemiec.




_________________

Obrazek
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=237863




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2012, 22:19 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2009, 10:08
Posty: 86
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
Fotki z dzisiejszej sesyjki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

Keeway Hurricane -> Peugeot XP6 -> Yamaha Slider -> Yamaha Axis -> Fiat Panda -> Honda CBR f4i 600 + Honda Civic VIgen. V-tec + Fiat 126p

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy