Dzisiaj jest 29 mar 2024, 8:41



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 maja 2018, 17:23 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2013, 23:17
Posty: 17
Lokalizacja: Zielona Góra
Pojazd: Keeway TX
Imię: Sebastian
Witam

Ostatnio podczas jazdy zerwała mi się linka od sprzęgła tuż przy klamce na kierownicy :(
W okolicznych sklepach nie mają takiej linki chcąc kupić identyczną linkę nie mogę takiej znaleźć :(

Jest to Supermoto/Enduro Keeway TX 50 Silnik jak AM6, Czy linka będzie pasowała np od derbi sendy albo innych Moto z silnikiem am6 ? na alledrogo znalazłem jedynie do keewaya 125 i tam zaczep na końcu się różni bo ma jakiś chwytak.Jedynie identyczną linkę znalazłem u chinczyków na aliexpess ale będzie szło 60 dni także odpada.Zobaczylem też,że linka wygląda bardzo podobnie do tej od Hondy cbr 125 czy to możliwe ?

Jesli ktoś by wiedział jaka linka będzie pasować do mojego moto bardzo rposze o link bądż jakąś podpowiedź jak kod konrketnego produktu czy coś Nie chce zamówić w ślepo bo szkoda mi pieniędzy i czasu a nie wiem czy może być różnica w np wielkości zaczepu itd

Daje zdjęcia mojej linki i jak to wygląda przy silniku oraz do tej co wygląda identycznie na chińskim sklepie internetowym

Moja Linka
Obrazek

Zaczep przy silniku
Obrazek

Moim zdaniem identyczna linka z chinskiego sklepu w któym zakup odpada ze względu na czas wysyłki
Obrazek

Pozdrawiam

EDIT

Znalazłem też linkę od Yamahy TZR 50 i wygląda identycznie jak myslicie to ma prawo pasować ?

http://allegro.pl/linka-ciegno-sprzegla ... 42177.html


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 05 cze 2018, 20:54 
*

Rejestracja: 27 sty 2017, 11:30
Posty: 4
Pojazd: Virago 535
Takie linki dorabiają w częstochowskiej firmie http://www.linmot.pl/ , zerknij i podpytaj u nich, najprędzej dostaniesz tam właśnie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy