Dzisiaj jest 20 wrz 2024, 5:40



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 30 kwie 2016, 9:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2014, 16:05
Posty: 14
Pojazd: Yamaha Piczomagnes Slider
Witam. Sprawa wygląda tak, że odrzuciłem skuter(yamaha slider 2003r. minarelli vertical) w kąt na 2 lata , ponieważ zdałem prawko i jeździłem samochodem. Teraz chciałbym go znowu użytkować, lecz praktycznie wszystkie części seryjne są już na wykończeniu. Jedyne co jest wymienione to wydech na tecnigas next-r pod który chciałbym kupić części. Prosiłbym bym o pomoc w dobraniu nowych części tj. cylinder ( tak do 400zł) , wariator, rolki, pasek, sprzęgło, dzwon i co tam jeszcze trzeba by było wymienić. Chodzi mi o części średniej klasy (nie za drogie, ale też nie za tanie) żeby skuter posłużył przez kilka lat. Chciałbym żeby w skuterze był cylinder 50cmm i żeby spalanie było na poziomie 4-5litrów. Jeżeli chodzi o prędkość fajnie jakby osiągał te 80km/h. Prosiłbym o pomoc w dobraniu części. Zwracam się o pomoc do osób, które miały do czynienia z motorowerami lub mają jakieś doświadczenie w tej sprawie. Pozdrawiam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 30 kwie 2016, 12:31 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2015, 9:09
Posty: 145
Lokalizacja: Ostrołeka
Pojazd: Malaguti F12 LC
Moja propozycja
Cyl : Dr. Evo 70cc ok 350-400zł
Wał : Top Racing Evolution NG 320zl
Łożyska SKF C3/C4 Metal + uszczelniacze 80zł
Gaźnik : 17.5-19mm (polecam typ PHBG) ok 150zł
Dzwon : Stage6 Wingcoller 107mm ok 180zł
Wario : Stage6 Sportpro/Malossi Multivar/Stage6 R/T Oversize (niezbędny demontaż rozrusznika ale za to ogromne zwiększenie osiagów) 230zł/230zł/350zł
Pasek : Dayco 50zł
Sprzęgło : Motoforce Evolution 107mm lub Sprzęgło Tec Evo Racing 107mm (jedno i to samo tylko pod inną nazwą firmy) ok 140zł


I kwestia regulacji napędu ale to już musisz regulować pod swoje wymagania :wink:
Na takim secie nastukasz bardzo dużo kilometrów i osiągi będą także dobre.

Jeżeli nie masz tyle pieniędzy żeby zainwestować w taki set to wystarczy że wymienisz tylko Cylinder i gaźnik i też będziesz zadowolony z osiągów.




_________________

Moje Malaguti F12 Phantom R LC SPORT ---> http://forum.mieloch.pl/malaguti-f12-sport-red-satan-t414382.html#p2685244

Podoba ci się moja madzia i chcesz na bieżąco z moimi działaniami? Daj like ---> https://www.facebook.com/Malagutif12R/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy