Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:23



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 09 cze 2015, 20:39 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Zapewne nie raz staliście przed wyborem kasku dla siebie. Chcąc wam troszkę uprościć zadanie zrobiłem mały test kasku portugalskiej firmy CMS Helmet, model GP4, malowanie Wager Ace Blue. Malowań jak i wzorów tego kasku jest naprawdę sporo co z resztą możecie obejrzeć tutaj KLIK.



Teraz troszkę o samym kasku. Kask integralny posiadający 6 wlotów powietrza - co na pewno przyda się w upalne dni (nie ma mowy o poceniu się głowy), wyjmowane, antyalergiczne "policzki" - żeby można było je bez problemu wyprać, zapięcie na podwójne D, mechanizm ułatwiający zdejmowanie szybki, nosek zapobiegający parowaniu szybki.

Jeśli napadanie was deszcz to nie ma mowy aby coś przeciekało, uszczelka za szybką uniemożliwi przedostanie się wody. Kask posiadam już prawie dwa lata i żadnych mankamentów nie znalazłem oprócz tego, że lekko wyciera się materiał na spodzie kasku.

Tak prezentuje się zapięcie na zwykłe D



Wyjmowane "policzki" wraz z podbródkiem


Wloty


Do kasku dostajemy również fajny futerał, dzięki któremu nie musimy się martwić, że nasz kask porysze się w schowku



Plusy:
- cichy
- wygodny
- atrakcyjny kolorystycznie
- cena, jak na ten produkt to przyzwoita

Minusy:
- jeśli ktoś posiada rękawice to ciężko mu będzie otworzyć wlot pod szybką
- jeśli macie lustrzankę to szybko się rysze, ale od środka!



Podsumowując. Za cenę ok 360zł (dodam, że kiedy ja kupowałem, kosztował 420zł) dostajemy super kask markowej firmy. Na pewno będzie dobrym wyborem jeśli powierzycie swoją głowę właśnie temu kaskowi.
Kask posiada Homologację.

Uwaga! Kupując kask dostajemy normalną szybkę, nie lustrzankę! Można taką dostać zamawiając w firmie Mieloch Motocykle za około 150zł. Przypominam, że lustrzanki nie posiadają Homologacji!


Ostatnio zmieniony 27 maja 2010, 9:21 przez Kąkol, łącznie zmieniany 7 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy