Dzisiaj jest 07 maja 2024, 8:14



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 30 sie 2009, 10:17 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2008, 14:55
Posty: 131
Lokalizacja: Zaniemyśl
Pojazd:
Witam. Jak wyglądają wyścigi od strony kibicowskiej. Bo na filmie z Bydgoszczy jedyne co zobaczyłem to puste i zaniedbane trybuny. Czy nie dałoby się wypromować bardziej tego rodzaju imprez? nie mówię tu o takiej popularności jak żużel. Ale chociaż żeby ze 100 lub 200 osób z Fanklubów naszych teamów się pojawiało. Smutny jest fakt że tak mało ciągle przyjeżdża kibiców. Zero opraw i dopingu..... Jakieś pomysły aby to zmienić?




_________________

Mieloch Racing Team ON TOUR 2009

Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 10:20 
**

Rejestracja: 09 lip 2009, 21:14
Posty: 249
Lokalizacja: sztetke
Pojazd:
Więcej chęci i pracy a nie tylko gadanie o tym.




_________________

fizyki nie oszukasz




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 10:26 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2008, 14:55
Posty: 131
Lokalizacja: Zaniemyśl
Pojazd:
no tak. Pamiętam jak kiedyś Terminator ze sqtery.com od którego kupiłem Speedfighta 2 walczył przez jakiś czas o to aby spopularyzować Puchar Polski w wyścigach skuterów. Miał tam kilka pomysłów typu oprawy, sektorówki, fany. Ludziska coś tam odpisywali i zgłaszali chęć zaangażowania. Ale nie wyszło. Pomyślałem że skoro na tamtym forum nie wypaliło to może tutaj coś uda się zorganizować?




_________________

Mieloch Racing Team ON TOUR 2009

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 12:20 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Żeby coś się działo to musi być więcej zawodników. Była klasa amator, ale jak dla mnie to to nie przypomina nazwy "amator". W tym roku weszły utrudnienia. Dla mnie najbardziej przeszkadza te badanie lekarskie, koszt i w ogóle. Po co mi tak drogie badanie (prywatnie = krótszy czas oczekiwania, lub darmo = koooooooooolejka) jeśli chcę tylko raz wystartować? Gdyby zrobili wyjątek dla klasy Amator, która miała ułatwić dostęp do zawodów zwykłym ludziom to czy czasem nie było by większego zainteresowania ?
Logicznie myśląc, czym więcej zawodników, teamów, przepychu, tym więcej kibiców, wzrasta popularność i miód malina (pomarzyć można).

Może jakaś petycja, nie wiem coś co by sprawiło, aby weszły w życie pewne udogodnienia, ale tym to już Ktoś musi się zając co ma o tym pojęcie, więc chyba wiadomo do kogo kieruję te pytanie...




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 12:24 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2008, 14:55
Posty: 131
Lokalizacja: Zaniemyśl
Pojazd:
Można by przecież plakaty drukować i rozwieszać w miastach w których owe wyścigi się odbywają. Byłaby to pewna reklama. Zachęcić w ten sposób ludzi do przyjeżdżania na takie imprezy. Marzy mi się taka 100 osobowa chociaż publiczność i choćby skromna grupa ULTRAS ( jakaś skromna sektorówka, race itp.) No ale jak to napisałeś wyżej: pomarzyć można. :(




_________________

Mieloch Racing Team ON TOUR 2009

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 12:26 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2008, 11:54
Posty: 414
Lokalizacja: Toruń
Pojazd:
Teraz w Bydgoszczy była mała frekwencja bo wszyscy poszli na StuntGP. Jak by nie patrzeć ciekawsza impreza...




_________________

Custom Project NRG - MHR Edition
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=14737&postdays=0&postorder=asc&start=0




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 12:29 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2008, 14:55
Posty: 131
Lokalizacja: Zaniemyśl
Pojazd:
no tak. ale co w takim razie rozumiesz pod pojęciem wysoka frekwencja. Bo ja tak minimum 100 osób. Szkoda że nie jest to tak popularny sport jak w Niemczech.




_________________

Mieloch Racing Team ON TOUR 2009

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 12:30 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Speedfight2-POZ pisze:
Można by przecież plakaty drukować i rozwieszać w miastach w których owe wyścigi się odbywają.

Może i jest pomysł, ale ktoś musiałby się tego podjąć aby to jakoś wypaliło.

Speedfight2-POZ pisze:
Marzy mi się taka 100 osobowa chociaż publiczność

W tym roku Poznań dawał radę, w temacie o wyścigach w Poznaniu była podana statystyka ile mniej więcej było zawodników oraz kibiców.

Speedfight2-POZ pisze:
grupa ULTRAS ( jakaś skromna sektorówka, race itp.)

Z tym to już chyba gorzej :P




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 12:37 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2008, 14:55
Posty: 131
Lokalizacja: Zaniemyśl
Pojazd:
hmmm... Jeśli chodzi o grupę ULTRAS to mam na prawdę dobre znajomości z grupą Kolejorza. Jeśli coś takiego miałoby powstać to z chęcią mógłbym zająć się przygotowywaniem takich sektorówek, załatwieniem rac itd ale musielibyśmy jako kibice wspólnie to finansować. Dzięki takim działaniom mogłoby się coś w tej naszej dziwnej Polsce ruszyć. Nikt nie mówi że na początku będzie łatwo. Ale jeśli pokażemy że potrafimy z takiego mniej znanego sportu zrobić niezłą imprezę z wieloma atrakcjami to jest duża szansa że popularność wzrośnie. Czy nie byłoby miłe gdyby później np 50 osobowa grupa pojechała np do Niemiec na puchar IDSM i kibicowała naszym?? Nikt nie mówi że będzie łatwo. Ale nie jest to też pomysł który ma 100% szans niepowodzenia. Wystarczą odpowiedni ludzie do organizacji, zaangażowanie, i przede wszystkim: dobry pomysł.




_________________

Mieloch Racing Team ON TOUR 2009

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 12:47 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Można coś zorganizować, ale to w przyszłym roku. Teraz zrobi się oddzielny temat, albo tutaj da się ankietę kto z kibiców złożyłby się na jakieś pierdoły na zawody. Wtedy można by było określić co możemy przyszykować.

Poczekajmy aż ktoś kto "ma głos" weźmie udział w tym temacie.




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 12:55 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2008, 14:55
Posty: 131
Lokalizacja: Zaniemyśl
Pojazd:
dzięki Kąkol za poparcie. Jestem gotowy na prawdę włożyć wiele serca i wraz z Władzą zająć się tym tematem. Właśnie o przyszły rok mi chodziło bo teraz sezon dobiega końca. Czekamy zatem na wypowiedź kogoś kto "ma głos" :)




_________________

Mieloch Racing Team ON TOUR 2009

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 20:00 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2009, 18:19
Posty: 255
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd:
muszą też być zawodnicy, bo bez nich nie ma komu kibicować i nie ma emocji :roll:
zresztą placki się boją startować, na ulicy kozaki a na torze srają :|




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2009, 22:09 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2008, 14:55
Posty: 131
Lokalizacja: Zaniemyśl
Pojazd:
to niech w końcu wyjdą z ulicznego podziemia i pokażą "jaja". muszą być zawodnicy ale i kibole. Ja na tor raczej sie nie nadaje. Ale na trybunę jako ULTRAS przyjdę z najmilszą chęcią. :]




_________________

Mieloch Racing Team ON TOUR 2009

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2009, 8:48 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2008, 5:48
Posty: 971
Lokalizacja: -=Kamionna/Bochnia=-
Pojazd:
Ja bym z największą chęcią pojechał na wyścig. Ale u mnie w promieniu 300km nie ma żadnego toru :( . Na pewno skożystałbym z okazji np. zorganizowanego wyjazdu na taki wyścig, chodźby do Poznania.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2009, 10:19 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2009, 16:51
Posty: 1219
Lokalizacja: Kraków
Pojazd:
wojtq125
Jakbys cos organizowal to daj cynka :P TEz bym sie przejechal :P




_________________

Obrazek

Ku pamięci [*]
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2009, 10:21 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2008, 5:48
Posty: 971
Lokalizacja: -=Kamionna/Bochnia=-
Pojazd:
Jakby wynająć autokar, np. z Krakowa na pewno znalazłoby się dużo chętnych.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2009, 14:39 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Żeby zorganizować chociażby jakiś fanklub, lub coś podobnego skuterzyści powinni chociaż okazać zainteresowanie wyścigami, nie pisząc o tym, że mogliby przyjeżdżać na wyścigi oglądać - na dzień dzisiejszy są to pojedyncze osoby(!).

Co z resztą?

Przecież chociażby na naszym forum jest 7303 zarejestrowanych użytkowników czy np na sqtery.com jest 4554 użytkowników. Przyjmijmy, że łącznie jest to 8000-9000 osób.
Z tego na wyścigi skuterów przyjeżdża najwyżej kilka, kilkanaście osób w zależności od miasta. Reszta po prostu nie jest zainteresowana.

Między innymi dlatego, że nie ma skuterzystów oglądających wyścigi w Polsce, to w sezonie 2010 nasz zespół raczej nie będzie startował.

Jeżeli byłyby chęci to, skuterzyści organizowali by sobie chociażby np spotkania/zloty z okazji wyścigów w tej samej lokalizacji co wyścigi.

Chęci z tego co obserwuję nie ma. Naturalnie nie mówię tu np o skuterzystach, którzy mają daleko do miejsca gdzie odbywają się wyścigi, ale tych co mieszkają w tych miastach i okolicach.

Zresztą to nie tylko wyścigi. Na scenie skuterowej w Polsce nie ma porządnego zlotu.
Tu przypominam sobie jak kilka lat temu razem z kolegą pojechaliśmy na skuterach z Poznania na zlot do Lęborka - coś ponad 300 kilometrów. Kolega Gilera Runner, ja na Gilera Stalker. Podróż bez problemowa. Przecież 300kilometrów to tylko 5 godzin skuterem przy średniej prędkości 60km/h. Wtedy fani skuterów potrafili zorganizować ogólnopolski zlot skuterów. A dziś?




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !


Ostatnio zmieniony 31 sie 2009, 14:59 przez Junior, łącznie zmieniany 4 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2009, 15:29 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2009, 16:51
Posty: 1219
Lokalizacja: Kraków
Pojazd:
do poznania mam ponad 500km... Gdyby wynajac jakis autokar na dzien bardzo chetnie bym jezdzil! Nie chodzi mi ze za darmo zawsze ktos sie moze zrzucic na ten autokar i z krk do poznania okolo 3-4 godzin jazdy :] Chociaz te kilka osob by sie znalazlo nie? :P

BTW.
Wygram w totka to kupi ebusa i bedziemy jezdzic (marzenia ^^)




_________________

Obrazek

Ku pamięci [*]
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2009, 19:18 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2009, 17:28
Posty: 14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd:
No fakt, jak byłem na zawodach w Bydgoszczy to raptem było parę osób, które oglądały wyścigi...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2009, 20:28 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2008, 14:55
Posty: 131
Lokalizacja: Zaniemyśl
Pojazd:
ludzie... a co za problem. mógłbym się zająć zorganizowaniem busa dla wiary np z Krk. Żaden problem. Jeśli chodzi o siano to można by dogadać się z MR Teamem i żeby nie było niedomówień o oszustwie wpłacać na ich konto pieniądze. Po drodze autokar zatrzymywałby się w kilku miastach. Dla mnie nie jest problemem dzwonić z własnej kieszeni i załatwiać formalności. Chce robić coś dla Was. Ale to już od Was zależy czy chcecie z tego za drobną opłatą za transport z tego korzystać.




_________________

Mieloch Racing Team ON TOUR 2009

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy