Dzisiaj jest 28 wrz 2024, 9:34



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 25 lip 2013, 13:27 
*

Rejestracja: 09 cze 2012, 17:15
Posty: 69
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
MIMIK pisze:
Łożyska jak jest luz na wale niezależnie od przebiegu bo to nie reguła. Wydech podstawa ,sam mam pro replice w 50 a o osiągi możesz pytać kielona bo nie wierzył do kiedy mnie nie mógł dogonić a ma twój set + RS II który chce zamienić na pro replice :P


To prawda :ups: , aż wstyd się przyznać ale MIMIKA[b] 50 jest szybsza niż moja 70 :ups: :( .
Jak jechałem 90 licznikowe to [b]MIMIK
dosyć sporo mi odchodził :shock: ,a najlepsze jest to że jak jechałem tą maszyną to przy 80 km/h mogłem jeszcze auta wyprzedzać a moim to w życiu :<
Miałem się zamienić na pro replice ale MIMIK się rozmyślił kiedy założył rsII do swojego, a później z powrotem replice i nie chciał odpalić :) Normalnie wydech chyba przeniósł chorobę z mojego na MIMIKA :P

HuBBaN ja mam podobny set do Twojego tyle że mam gaźnik 19, RSII i sprzęgło, dzwon seryjne i też to słabo chodzi (zobacz sobiehttp://www.youtube.com/watch?v=SanMQB1M2Tg)i nie wiem co zrobić żeby zapierdzielał :wink: , tyle kasy już w niego włożyłem no i lipa jest, także bacznie obserwuje temat :<


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 25 lip 2013, 18:58 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2011, 22:56
Posty: 1362
Lokalizacja: PL/DE
Pojazd:
Ja to ci kielon mówię c16 /pro replica i miodzio bd bo widzisz różnice.

Co do klątwy wydechu to już popieściłem stajdża i wrócił do ludzi :D Chodzi ok ,problem przez ten zawór był.

Musimy wpakować replice do twojego seta i zobaczyć jak śmiga zanim uszczelnię tylko żeby gwinty nie poszalały u ciebie jak ostatnio ,bo to była porażka :D :D :D

I miałeś się nie zachowywać jak 12 latek wyprzedzać wszystkich i szpanować ,ja ci zrobię sebcia :D




_________________

ObrazekObrazek
LWG-Mycen,Malina...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 lip 2013, 22:59 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2013, 21:48
Posty: 580
Lokalizacja: Nadarzyn/Grodzisk Mazowiecki/Warszawa
Pojazd: Kymco S9/E46 2.5/Accord 2.0ES
Mi Brat mówi, że nawet tego za darmo by nie chciał. Też kiedyś sądziłem, że to lipa jest, ale nie wiem w końcu.
Sprawdzałem vmax, po zdjęciu tej harmonijki od plastiku do filtra mam 13 s do 80 i jedzie 90 km/h . Nie wiem w czym tkwi problem , miał 11 sek. do 80 i 90 km/h bez pochylenia jechał :( Wydech to możliwe w sierpniu dopiero lub po sprzedaży tego. Sprężyna to nie wiadomo.




_________________

Kymco Super 9 LC 04r.
Malossi Sport 70 ported by scoot ver. 2
Tłok Meteor (z Polini Sport P/G ringi 1.2mm, squish ~1.3)
Tecnigas Triops
Arreche 19 (90)
Stożek Revo S Type(?)
Polini HiSpeed (5.7g)
Stage6 Torque Control MK2 (Malossi zielona, springi pom. średnie naciąg full)
Malossi Torsion Controller
Stage6 WingCooler
*22.08.2022 ŻYWY <3*




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 lip 2013, 9:06 
***

Rejestracja: 01 wrz 2011, 11:16
Posty: 833
Lokalizacja: Andrychów
Pojazd: Super 9, NSR
MIMIK tak trzeba jezdzic
Ten wirnik po skreceniu chodzi ciezko dlatego iz kreci sie na tym bialym kółku, na lozyskach powinien sie praktycznie sam krecic jak wkladasz luzno bez przykrecania do wirnika
HuBBaN z tego wydechu nic nie zrobisz
Kielon ja Ci tez pisze c16 :twisted:
Co do lozysk to wymieniajcie je w miare szybkim czasi jak beda luzy bo pozniej czekala by was wymiana walu tak jak mnie :cry:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 lip 2013, 10:32 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2013, 21:48
Posty: 580
Lokalizacja: Nadarzyn/Grodzisk Mazowiecki/Warszawa
Pojazd: Kymco S9/E46 2.5/Accord 2.0ES
Witaj Kielon88 :) Mnie wyprzedza seria... Także wiesz. :D Przy 80 km/h też mogę powyprzedzać, ale sporo to trwa :( Masz dyszę 99 ? Pisali, że 92 to norma, ja mam 90 :) Fajny dźwięk silnika :< ,
Problem tkwi w tym, że jak mam tą harmonijkę i jest ciepło to jak dam full manetkę z połowy na przykład, to przerywa jakby był zimny i potem jedzie normalnie. Widzę, że owiewka też klejona :mrgreen: Ja sobie przykręciłem rozszczepiając gwint, a taśma wywalona. Dziś może nagram z harmonijką i bez jak jeździ. Tylko zastanawia mnie jak wezmę wydech do P/G do Kymco. Trzeba będzie coś przypasowywać ?
PS. Kielon to nie ja wkładałem tyle kasy, tylko poprzedni właściciel, ja tylko dałem 2,5 tyś, żeby go mieć :) , i gdy będziesz miał tą Pro Replice jak się zdecydujesz to zdaj relacje, bo nie jestem jakoś to niej przekonany :cool: A i do gaźnika 19 nie zabrakło Ci linki od gazu ? Mi zabrakło bo teraz w keihinie mam róg, a w 19 idzie prosto do góry.

Wydech tak jak mówiłem najpóźniej w sierpniu. :cry:




_________________

Kymco Super 9 LC 04r.
Malossi Sport 70 ported by scoot ver. 2
Tłok Meteor (z Polini Sport P/G ringi 1.2mm, squish ~1.3)
Tecnigas Triops
Arreche 19 (90)
Stożek Revo S Type(?)
Polini HiSpeed (5.7g)
Stage6 Torque Control MK2 (Malossi zielona, springi pom. średnie naciąg full)
Malossi Torsion Controller
Stage6 WingCooler
*22.08.2022 ŻYWY <3*


Ostatnio zmieniony 26 lip 2013, 21:06 przez HuBBaN, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 lip 2013, 12:41 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2011, 22:56
Posty: 1362
Lokalizacja: PL/DE
Pojazd:
HuBBaN, Wydech na prawdę robi robotę to trzeba przyznać. Skoro ci go przymula to pobaw się jeszcze gaźnikiem :P Ja z mojej strony polecam bardzo pro replice. Tani i dobrze chodzi w kymco. Tylko razem z nim kup sobie paste uszczelniającą do wydechów :D Cieżko go uszczelnić bez tego no dłuższy czas. Linkę zawsze można przerobić albo kupić dłuższą i dać ją od złączki do gaźnika. ale i tak C 16 !!!!!! dla obu panów.




_________________

ObrazekObrazek
LWG-Mycen,Malina...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 lip 2013, 13:44 
***

Rejestracja: 01 wrz 2011, 11:16
Posty: 833
Lokalizacja: Andrychów
Pojazd: Super 9, NSR
MIMIK ty jak masz od pg s6 to jak sie bedziesz pierdolic z uszczelnieniem to kiedys tak uszczelni ,ze pasta nie bedzie potrzebna , ale trzeba przyznac ,ze ciezko to uszczelnic. Ja sb kupilem material uszczelkowy i sb wycinalem, dawalem duze podkladki metalowe i pozniej uszczelka , mialem tez dwie polini te okragle ale po jakims czasie wypalalo .

HuBBaN Tu masz mocowanie Vipera yaska R
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/373 ... 8cf7d.html

Latwo to zrobic , przy cylku mocowanie rozwiercic trzeba jeszcze na boki, c16 musisz kolanko przerobic , troche wiecej roboty ale na pewno warto, ja i tak bym spawaka pod danego cyla robil + port z dorobieniem kanalow :twisted: wszystkich bym robil roxow/spfeghfightow..

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ed ... eab33.html

a z ta linka to nwm czemu tak masz ale kazdemu starczylo, idealnie ale jest




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 lip 2013, 15:37 
*

Rejestracja: 09 cze 2012, 17:15
Posty: 69
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
HuBBaN teraz to mam 85 dyszę, ale ja mam stoża a Ty ori filtr powietrza to pewnie jakąś większą dyszę musisz mieć - tylko przypuszczam, bo ogólnie to nie znam się :?
Owiewkę też bym sobie przykręcił gdybym gwint miał :P - poprzedni właściciel tak go urządził :evil: .
U mnie też linka spokojnie wystarczyła do gaźnika.
Z wydechem to rsII zostaje na ten sezon(chyba że MIMIK będzie się chciał zamienić :wink: :?: ) ,jak coś to na przyszły rok będzie c16 albo pfr, ale też nie jest to pewne bo po głowie mi chodzi supermoto jakieś 125...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 lip 2013, 22:37 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2013, 21:48
Posty: 580
Lokalizacja: Nadarzyn/Grodzisk Mazowiecki/Warszawa
Pojazd: Kymco S9/E46 2.5/Accord 2.0ES
Chwileczkę, czy ten gaźnik , ta linka, to może mi nie starczyło, bo podciągnąłem przy manetce ? Może tak być ?
I Stage 6 Medium jest twardsza/bardziej miękka niż +22 TopRacing ? I czy zmieniać ją ?




_________________

Kymco Super 9 LC 04r.
Malossi Sport 70 ported by scoot ver. 2
Tłok Meteor (z Polini Sport P/G ringi 1.2mm, squish ~1.3)
Tecnigas Triops
Arreche 19 (90)
Stożek Revo S Type(?)
Polini HiSpeed (5.7g)
Stage6 Torque Control MK2 (Malossi zielona, springi pom. średnie naciąg full)
Malossi Torsion Controller
Stage6 WingCooler
*22.08.2022 ŻYWY <3*




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 lip 2013, 8:48 
***

Rejestracja: 01 wrz 2011, 11:16
Posty: 833
Lokalizacja: Andrychów
Pojazd: Super 9, NSR
Kielon88 Do stozka ma byc wieksza dysza , załóż do sb puche i zobaczysz
HuBBaN To nie ma nic do tego bo pancerz sie nie rusza tylko linka w srodku, moze Ci sie gdzies luz zrobil gdzies tam i nie starcza . Zpodaj fote




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 lip 2013, 11:07 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2013, 21:48
Posty: 580
Lokalizacja: Nadarzyn/Grodzisk Mazowiecki/Warszawa
Pojazd: Kymco S9/E46 2.5/Accord 2.0ES
No ok postaram się. Mam filmika na białych sprężynkach . Nie zostane skarcony za naklejkę z przodu przez władze forum? :D
To zmieniać tą centralkę?




_________________

Kymco Super 9 LC 04r.
Malossi Sport 70 ported by scoot ver. 2
Tłok Meteor (z Polini Sport P/G ringi 1.2mm, squish ~1.3)
Tecnigas Triops
Arreche 19 (90)
Stożek Revo S Type(?)
Polini HiSpeed (5.7g)
Stage6 Torque Control MK2 (Malossi zielona, springi pom. średnie naciąg full)
Malossi Torsion Controller
Stage6 WingCooler
*22.08.2022 ŻYWY <3*




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 lip 2013, 11:16 
***

Rejestracja: 01 wrz 2011, 11:16
Posty: 833
Lokalizacja: Andrychów
Pojazd: Super 9, NSR
Nic Ci nie zrobia i tak nie patrza ;d
Centralka top jest ptak , nie zakladaj , bez hebo 60 ciezko wyregulowac ;d




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 lip 2013, 17:36 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2013, 21:48
Posty: 580
Lokalizacja: Nadarzyn/Grodzisk Mazowiecki/Warszawa
Pojazd: Kymco S9/E46 2.5/Accord 2.0ES
Czyli hebo 60 albo stage 6 medium? No ok powiedzmy, że S6 jest twardsza niż +22 TR. Muszę dać cięższe rolki. Miękka sprężyna-lekkie rolki , twarda sprężyna-ciężkie rolki. To nie to samo ?.




_________________

Kymco Super 9 LC 04r.
Malossi Sport 70 ported by scoot ver. 2
Tłok Meteor (z Polini Sport P/G ringi 1.2mm, squish ~1.3)
Tecnigas Triops
Arreche 19 (90)
Stożek Revo S Type(?)
Polini HiSpeed (5.7g)
Stage6 Torque Control MK2 (Malossi zielona, springi pom. średnie naciąg full)
Malossi Torsion Controller
Stage6 WingCooler
*22.08.2022 ŻYWY <3*




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 lip 2013, 18:31 
**

Rejestracja: 26 wrz 2011, 18:19
Posty: 277
Pojazd:
Mysle , ze juz zmiana centralki Ci duzo pomoze , ta top racing bankowo traci wlasciwosci i jest przez nia mul slabe przyspieszenie i start , jeszcze pewnie ma swoje przejechane. Kup stage6 medium , jest srednia i bedzie w podobie top racing 22 , top tez jest srednia z zestawu . Do twardszej sprezyny dajesz ciezsze rolki , do miekszej lzejsze , jak mialem za twarda centralke u siebie to obroty krecil wysokie i mial za mala predkosc , masz tutaj filmik u mnie wydech yasuni r + wariator malossi , tylko wydech nie byl do konca uszczelniony i sprezyna za twarda stad niska predkosc byla , jak zalozylem biala mial mniejsze obroty i wiekszy v max , tylko ze polini niebieska jest bardzo twarda nawet twardsza niz hebo 90 http://www.youtube.com/watch?v=QLKqTieU8qk jak dasz ta stage 6 medium i rolki 6g beda za lekkie to wrzucisz 7g albo z seryjnymi pomieszasz jak masz




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 lip 2013, 20:51 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2013, 21:48
Posty: 580
Lokalizacja: Nadarzyn/Grodzisk Mazowiecki/Warszawa
Pojazd: Kymco S9/E46 2.5/Accord 2.0ES
Mam właśnie 6g. Motoforce, czasami mam taki okres, że ma bardzo niskie obroty. Ale nawet obrotomierz mi świruje :(

-- 27 lip 2013, 21:51 --

http://www.youtube.com/watch?v=8_AsXUCev44 Proszę :)




_________________

Kymco Super 9 LC 04r.
Malossi Sport 70 ported by scoot ver. 2
Tłok Meteor (z Polini Sport P/G ringi 1.2mm, squish ~1.3)
Tecnigas Triops
Arreche 19 (90)
Stożek Revo S Type(?)
Polini HiSpeed (5.7g)
Stage6 Torque Control MK2 (Malossi zielona, springi pom. średnie naciąg full)
Malossi Torsion Controller
Stage6 WingCooler
*22.08.2022 ŻYWY <3*




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 lip 2013, 20:58 
**

Rejestracja: 26 wrz 2011, 18:19
Posty: 277
Pojazd:
wg mnie nie chodzi tak zle , przyspieszenie dobre i predkosc tez , a wiadomo ze ten wydech ogranicza moc twojego skutera , mysle ze jak bys mial wydech stage6 pro replica to do obudowy bys zamknal ten licznik no i oczywiscie ta centralka lepsza :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 lip 2013, 21:13 
***

Rejestracja: 01 wrz 2011, 11:16
Posty: 833
Lokalizacja: Andrychów
Pojazd: Super 9, NSR
Tak jak pisze Piotrek, z nextr wiecej nie wycisniesz.
A jak bys dorwal hebo 60 to wiedz ,ze masz najlepiej wyregulowanego i rolki oczywiscie dobrac
Wydech Ci problem rozwiaze, zobaczysz. Szukaj jaska, a jak masz znajomosci z simsonomaniakami to pros o spawaka strojonego pod 11 k
A z ta linka to jak wkoncu, do seri starcza a do dellorto juz nie czy co?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2013, 0:25 
*

Rejestracja: 09 cze 2012, 17:15
Posty: 69
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
HuBBaN ja miałem stage6 medium i powiem ci że nie nadaje się do tego seta MIMIK może potwierdzić; po prostu powyżej 9 tys. obr. tak jakby ślizga się. Dopiero jak założyłem hebo 50 to powyżej 9 tys. ciągnie także polecam. Tu masz nr gg do gościa co ma hebo 50 6818708; zagadaj z nim i powiedz, że ode mnie masz nr jak co :)
Co do filmiku to mój wydaje mi się, że troszkę lepiej obecnie śmiga dzięki tej sprężynie właśnie. Teraz mam rolki 3,4 testowe, ale jak ważyłem to z kopertą waży 4.0, dysze 85 i tą hebo 50 i z tego co zauważyłem to rolki są za lekkie... Ale czekam na sprzęgło tec racing i włożę cięższe rolki, na sprzęgle podciągnę i tyle.
Obecnie jak jeżdżę to tak trzyma na 10 tys. obr. nieraz więcej nieraz mniej.
A jak to się nie uda to już nie ma nadzieji dla tego dziada :twisted: (od dawna myślę żeby go spalić :P )
redziqs9 linka starcza do dellorto na lajcie :) - przynajmniej u mnie, może zależy jaki rocznik ja mam 2010...
HuBBaN jak coś to mogę wrzucić filmik w Twoim temacie jak mi to chodzi :?: :?:
Może jutro...
A tak ogólnie to ogląda ktoś tomorrowland live z youtube :?: Bo ja właśnie pacze i jest mega impreza. :D :?:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2013, 0:27 
**

Rejestracja: 26 wrz 2011, 18:19
Posty: 277
Pojazd:
Kielon88 wario hebo ng jest trudne w regulacji chyba , moze dlatego nie mogles dojsc ladu , ono lubi lekkie rolki i ma taka budowe , dobrze zgrywa sie z wydechami tez wysokoobrotowymi np hebo np albo pro replica pewnie tez , mysle ze jak bys mial multivara bylo by Ci latwiej , ale poczekaj na sprzeglo , pewnie dojdziesz do lepszej regulacji i bedzie super. Jestes z Czewy czy okolic? mieszkam niedaleko :P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2013, 10:47 
***

Rejestracja: 01 wrz 2011, 11:16
Posty: 833
Lokalizacja: Andrychów
Pojazd: Super 9, NSR
Kielon88 ogladalem.. Koledze nie starcza linki , u mnie bylo ok, ale i tak ta hebo 50 jest za twarda ,
piter9 Sprzeglo i tak mu duzo nie pomoze, co to jest rsII?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy