Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 14:14



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 27 sty 2016, 19:06 
*

Rejestracja: 27 sty 2016, 19:04
Posty: 4
Pojazd: Peugeot XR7 90cm
Cześć witam was mam pewien problem z moim moto mianowicie jakiś miesiąc temu zmieniłem sobie cylinder na maline 90 z tłokiem meteor zrobiłem na tym z 50km i odstawiłem bo był śnieg teraz gdy śnieg stopniał i chciałem się przejechać odpaliłem moto i wyjechałem lecz niestety nie chciał jechać tak jak powininen wiec zdenerwowany pomyślałem że mam za mały gaźnik gdyż była to 16mm dellorto zamówiłem sobie gaźnik z tej aukcji http://allegro.pl/gaznik-tuning-21mm-ss ... 29423.html po zamontowaniu go jest o wiele lepiej na biegu jałowym gdyż wkręca sie do 11 tyś ale jest ten problem że po odkręceniu manetki na max moto robi buu a gdy wyjadę na drogę to już w ogóle nie ma co mówić gdyż jazda to samo przerywanie każdy bieg to jest przerywanie i dławienie.
Do gaźnika dostałem dysze od 75 do 115 i teraz pytanie do was jaką dyszę założyć do gaźnika aby było w porządku?
I następne pytanie jest takie że od kiedy założyłem malinkę to przestał mi moto na rozrusznik palić i za cholerę nie wiem co jest o ile na ciepłym silniku i naładowanym aku odpali to na zimnym nie ma szans dopiero po przejechaniu około 5km odpala na rozrusznik

Od razu podam co obecnie mam zamontowane
Cylinder: Malina 90
Tłok: Meteor 49mm
Świeca: NGK BR9EIX Irydowa
Gaźnik: China 21mm z aukcji podanej w temacie
Dysza: Próbowałem jak narazie na 95 85 i 75 i jest podobnie na wszystkich
Filtr Powietrza: Polini Air Box
Wydech: Seria od Peugeot XR7


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 09 maja 2016, 21:38 
*

Rejestracja: 03 paź 2015, 12:25
Posty: 8
Pojazd: Dt 50 r
Świece spróbuj jakąś normalna wrzucić




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy