Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 14:59



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 05 maja 2015, 12:06 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 9:48
Posty: 8
Pojazd:
Hejka, namierzyłem maszynę w Holandii i muszę ją tu mieć. Problem. Tłumacz holenderski - jakiś namiar proszę. Nie mówcie tylko, że takich jest pełno. To nie tak, pełno jest wtedy kiedy się nie potrzebuje. Drugi tydzień szukam, dzwonię, rozmawiam i nikt nie chce nawet rzucić okiem na umowę w języku holenderskim, którą przysłał mi gość. Co prawda rozmowy toczą się w angielskim, ale człowiek umowę chce mieć w ojczystym narzeczu. Wczoraj w desperacji wysłałem mu swoją wersję po polsku. Boję się, że ktoś mi sprzątnie to cacko sprzed nosa. Poratujcie człowieka w potrzebie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 11 maja 2015, 8:30 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 13:48
Posty: 10
Pojazd:
No dobra, nie będę się zbytnio wymądrzać, ale gdzie ty, chłopie, szukałeś? W swoim mieście, z buta chodziłeś? :-) Ja ostatnio fiński przetłumaczyłam bez problemu, firmę w necie znalazłam, zadzwoniłam, zapytałam, przesłałam, odesłali, wysłali fakturkę, podziękowali, ja podziękowałam i było po sprawie:-) Jak chcesz, dawaj na pw to dam ci namiary na nich, ale sam chyba doskonale dasz sobie radę, tylko trzeba szukać w necie:-) pozdro:-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 maja 2015, 18:55 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 3:03
Posty: 8
Pojazd:
Witaj, widocznie zgłaszałeś się do niewłaściwych firm tłumaczeniowych. Musisz wybrać biuro, które w swojej ofercie ma mniej popularne języki, musi być . A dodatkowo powinieneś zwrócić uwagę na to, żeby firma miała w ofercie tłumaczenia specjalistyczne. I musisz poprosić o tłumaczenie ekspresowe, ono zwykle jest dwa razy droższe. Powodzenia.


Ostatnio zmieniony 19 wrz 2016, 11:14 przez LAURITV83, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 maja 2015, 19:12 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 14:33
Posty: 7
Pojazd:
dokładnie przejdź się po mieście i poszukaj biur tłumaczy w swoim mieście. Może szukasz daleko a okaże się że pod nosem masz rozwiązanie Twojego problemu. A jak nie to zostaje Ci google i poszukanie tam jakieś firmy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 maja 2015, 19:32 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 5:03
Posty: 6
Pojazd:
Słuchaj, teraz WSZYSTKO znajdziesz w necie, dokładnie wszystko:-) Może musisz zaktualizować wyszukiwarkę google? :-) nie, no żartuję, moi poprzednicy mają rację, poklikaj, znajdź firmę i zacznij temat ogarniać:-) Holenderski to nie jest jakiś lapoński (nawet nie wiem, czy jest taki język, tak na marginesie:-)) sądzę, że gdzieś tam w Polsce ktoś podejmie się wyzwania:-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy