Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:20



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 24 maja 2017, 9:49 
*

Rejestracja: 19 mar 2017, 9:21
Posty: 9
Pojazd: Kymco Agility
Witam. Mam stuningowane Agility z seryjnym modułem po "nacięciu". Zastanawiałem się jak to możliwe że po tuningu prędkość maksymalna niewiele wzrosła (75 km/h) na prostej. Tyle samo mają seryjne odblokowane Kymco Dink 4t. Silniki niemal identyczne, gaźniki takie same. Tak się złożyło że dziś byłem skuterem u mojego kuzyna który ma Kymco New Dink. Jego skuter posiada obrotomierz i silnik się kręci do 10tyś obrotów. Tak dla eksperymentu podłączyłem seryjny moduł z Kymco New Dink (bez nacięcia) do mojego Kymco Agility. Skuter jak szlifierka zaczął się wkręcać na obroty, do o wiele wyższych obrotów. Przyśpieszenie o wiele lepsze. Z braku czasu nie sprawdziłem prędkości maksymalnej. Według mnie odblokowanie moduły od Agility to za mało. Seryjne moduły z Kymco New Dink mają o wiele lepsze mapy zapłonu, Zamiast kupować jakiś tuning "No Name" polecam moduły od Dinka.

https://zapodaj.net/6d144adcb6e1c.jpg.html

https://zapodaj.net/a0dc824789798.jpg.html

A jak się sprawują markowe moduły tuningowe np: "Naraku" ?

-- 24 maja 2017, 10:49 --

Tuningowy moduł Naraku NK NK390.16 nie odbiega znacząco na plus od odblokowanego seryjnego modułu z Agility. Kupno tego modułu jako tuning to strata pieniędzy. Ale jeśli fabryczny nawali to jest to świetna alternatywa dla zakupu nowego oryginalnego, osiągi lepsze jak na tanich chińskich modułach. W moim odczuciu skuter miał lepsze osiągi na fabrycznym module z new dink.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy