Dzisiaj jest 17 maja 2024, 23:04



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 15 mar 2014, 15:37 
*

Rejestracja: 15 mar 2014, 15:30
Posty: 4
Pojazd: gsxr1000/romet747
witam kupiłem okazyjnie rometa 747 4t i zgasł. zawiozłem do serwisu kazl kupic cylinder kupiłem 80 .okazalo sie ze mam kupic równiez gaznik kupiłem i nie dziala.kreci zapala na 3 sekundy i gasnie tak samo jak przed zmiana cylindra .serwisant zgaduje ze to chyba wał do wymiany w co watpie bo kreci normalnie . co to moze byc?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł: Re: zagadka
Post: 15 mar 2014, 21:29 
*

Rejestracja: 31 paź 2011, 8:23
Posty: 70
Lokalizacja: łąńcut
Pojazd:
jak gaśnie to 100% nie dostaje paliwa czyli gaźnik do regulacji albo gaźnik zepsuty




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł: Re: zagadka
Post: 15 mar 2014, 22:26 
*

Rejestracja: 17 cze 2013, 21:25
Posty: 74
Lokalizacja: Wro
Pojazd:
moze cos z iskrą też być musisz sprawdzić kilka możliwości żeby je wykluczać. Raczej serwisant naciaga cie na siano. Sprawdz iskrę wyciagnij swiece włóż w fajke i przyłóż do cylka, potem uzyj kopki i patrz na moc iskry jak jest mocna i nie przerywa to powinieneś szukać gdzie indzej. Może to być też zawór membranowy, lub gaznik ale skoro kupiłeś nowy to regulacja. Jak nie gaźnik to kranik, sprawdz czy do gaznika dociera benzyna.

mialem tez problem z pracą silnika przez zepsuty moduł może to też być przyczyna




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł: Re: zagadka
Post: 16 mar 2014, 8:47 
*

Rejestracja: 30 sty 2014, 17:37
Posty: 6
Pojazd: Peugeot Jet Force
Witam ! Moim zdaniem Powinneś kategorycznie zmienić serwis oraz serwisanta kutry robi doświadczenia na twoim sprzęcie ,on nie ma zielonego pojęcia o skuterach . Serwis to firma kutra ma się znać na tym co serwisuje . Natomiast co do twojego problemu trudno zdignozować na odległość,kiedyś w moim skucie w podobnych objawach wystarczyło wymienić świece,ale przyczyny mogą być różne.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 mar 2014, 21:37 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2011, 11:16
Posty: 1012
Pojazd: Swap P/G
Kazał wymienić cylinder bo skuter gasł? Co to za debil. Sprawdź czy masz zawory ustawione dobrze , i najlepiej wymień świece ,zaś dalej będziemy myśleć .

ps co ma z tym wał wspólnego ? ... No co za ....




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 mar 2014, 12:28 
*

Rejestracja: 15 mar 2014, 15:30
Posty: 4
Pojazd: gsxr1000/romet747
dzieki za info tez tak sądze ale chciałem sie upewnić, autoryzoway serwis romet najpierw powiedział 500 za cylinder teraz chce 500 za wał .Cylinder kupiłem sam powiedział stówke za wymiane ,bez potrzeby zamówił gaznik.Skuter stoi juz miesiąc tam .Zapytałem czy jest luz na wale on nie udzielił mi jasnej odpowiedzi .Mam nadzieje ze moge nie brac tego gaznika i zabore go stamtąd .Na codzien jezdze gsxr 1000 kupiłem rometa dla dziewczyny ale takich jaj to sie nie spodziewałem :lol:

-- 17 mar 2014, 13:28 --

teraz mi mówi że łżysko na wlae jest uszkodzone i jak zapali i sie nagrzeje to nie jest w stanie tego uciagnac ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 mar 2014, 17:48 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2011, 11:16
Posty: 1012
Pojazd: Swap P/G
gsxr1000 pisze:

teraz mi mówi że łżysko na wlae jest uszkodzone i jak zapali i sie nagrzeje to nie jest w stanie tego uciagnac ?


hahhaahah no sory ,ale to są jaja już. Weź ten skuter od nich i wyśmiej ich w face'a i daj go komuś kto ogarnia temat ,może jakiś kumpel.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 mar 2014, 18:41 
*

Rejestracja: 15 mar 2014, 15:30
Posty: 4
Pojazd: gsxr1000/romet747
teraz to juz w ogóle są jaja bo byłem tam oglądałem wał nie ma luzu ale głowica którą kupiłem nadaje sie na smietnik mam foty ale nie wiem jak tu dodac .Twierdzi ze w oleju są opiłki z łożysk widziałem są ale myśle że z tego rozwalonego cylindra .Kupiłem ten cylinder 80ccm twierdzi ze to chinskjie nie odpalił tylko pare razy zakrecił i tak sie stało i ze to normalne :shock: wysłałem foty do reklamacji cylindra zobacze co powiedzą .Zwariowałem serwis autoryzowany romet twierdza ze setki takich robili i w ogóle http://ogroddom.romet.pl/ to strona tego serwisu .Pozostało mi kupic silnik uzywke ale w moikm województwie nie ma zadnego -masakra




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 mar 2014, 11:24 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2011, 11:16
Posty: 1012
Pojazd: Swap P/G
Brak słów na debili , no sory ...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy