Dzisiaj jest 02 maja 2024, 1:32



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 26 cze 2010, 21:59 
***

Rejestracja: 12 lis 2009, 14:58
Posty: 689
Pojazd:
Suchy pisze:
Czyżby rewolucja? Nie, wszczynaj tutaj buntów proszę. Skoro mówimy że coś robimy to tak jest.

Tak, jutro planujemy najazd na Warszawę. Chcę tylko wiedzieć dlaczego tak się dzieje, bo źle się dzieje. Jedno, nic nie rozjaśniające zdanie Kąkola mnie nie satysfakcjonuje, zresztą pewnie nie tylko mnie. W takim razie pozostaje czekać, mam nadzieję, że nie długo.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 26 cze 2010, 22:29 
Zbanowany

Rejestracja: 26 cze 2010, 20:28
Posty: 52
Pojazd:
Kumpel z nickiem piciay pisze do mnie na gg żebym napisał na tym temacie czemu został zbanowany za nic poprostu możecie czytać jego posty i nic nie znajdziecie za co dostał bana wchodziliśmy u qapa na forum i było wszysttko ok ale quap'owi któremu coś odbiło przez cały dzień wiem ze była sobota rano jeździł ojca suzuki rf900 a poźniej jeździł po jeziorze kiłejem matrixem siostry wiec szkoda gadac :cry:




_________________

http://w21.wrzuta.pl/audio/0rnCaGRhtM3/zielony-bobolice




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 cze 2010, 22:34 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2010, 11:08
Posty: 1
Lokalizacja: Szczecinek
Pojazd:
quap to taki kretyn i dziecko ze szkoda gadac ,ostatnio chcial stuntować keeway'em jakimś i skonczyl sie na tym ze sie wywalil na bok przypalil sobie noge ,bo skuter na nim lezal i nie mial sily podniesc skutera ,ani go wylaczyc. Spoko kolega nasz ulubiony




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 cze 2010, 23:52 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Ja mam nadzieję że zmieni się trochę mentalność wśród modów w sprawie rozdawania ostrzeżeń, aby kilka przekleństw traktowane było na równi ze słowem "burak"? Heh, wiele pracy czeka team bo te forum szanuję i jednak czegoś ciekawego i mądrego można się dowiedzieć. Ja czekam na rozwój sytuacji i niech Kąkol powie jakie są zmiany itp jak już z czymś się tam upora :) .




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 cze 2010, 9:59 
*

Rejestracja: 22 cze 2010, 14:54
Posty: 82
Pojazd:
Na forum powinna panować wolność słowa,każdy ma prawo wyrażać swoją opinię zarówno na temat innych użytkowników jak i administracji ( co nie powinno tak burzyć owych)Rozumiem,że każdy ma swoje życie,ale co to za wielki ból wybrać 1/2 modów dodatkowo? Przecież forum nie zniszczą,co najwyżej mogą pomóc..




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 cze 2010, 12:30 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lip 2009, 21:39
Posty: 747
Lokalizacja: WWA, URS.
Pojazd:
lucek15 pisze:
Od środy nie widziałem ani jednego moda...

Mają swoje życie ale mają też swoje obowiązki :roll:

Suchy pisze:
Dowiecie się w odpowiednim czasie, już nie długo. Nie martwcie się, nie śpimy

I jak zawsze odpowiedzi, które nic nie wnoszą, tajemnicze i bezproduktywne. Jeśli mówicie, że pracujecie nad tym, to napiszcie "łaskawie" nad czym?

Eldo_TGB pisze:
każdy ma prawo wyrażać swoją opinię zarówno na temat innych użytkowników jak i administracji
Zgoda, nie powinna zaś mieć ta opinia charakter wulgarny ani nie powinna nikogo obrażać, ale mamy do tego prawo, prawo do elokwentnej opinii bez wulgaryzmów i nie widzę powodu kasowania postów które opisują opinię użytkowników na administrację forum w formie krytyki. Peace.




_________________

Był: Nerox
Jest: Nissan Micra K12 & Yamaha Neo's 70cc LC


Ostatnio zmieniony 27 cze 2010, 12:35 przez Mach., łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 cze 2010, 20:15 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 cze 2009, 19:58
Posty: 1223
Pojazd:
Czy wy czegoś nie rozumiecie?Jak Kąkol mówi, że robią co w ich mocy to tak jest.Sam mam moda na innym forum i wiem jak to jest.Nie wszystko mozecie wiedzieć bo nie jesteście moderatorami i wtajemniczeni w sprawy forum.Zaraz zacznie się spam itd.

PS:Liczę na was i myślę, że szybko forum wróci do prawidłowego funkcjonowania, ale pomyslcie nad tymi modami, ponieważ mogą wam ułatwić życie.




_________________

Zapraszam na serwer Cs Games-center.pl

Wariator: Polini Speed Control
Sprzęgło: Staeg6 Pro
Dzwon: Naraku R-Vent
Pasek: Polini Kevlar
Rolki: 4.5g
Sprężyna centralna: Naraku żółta
Sprężynki sprzęgła: czerwone Stage6




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2010, 20:52 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Banakil i Klikszen są nowymi moderatorami. Mam nadzieję, że ich obecność pomoże w funkcjonowaniu forum.

To jeszcze nie koniec... :wink:




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2010, 20:54 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lip 2009, 21:39
Posty: 747
Lokalizacja: WWA, URS.
Pojazd:
Klikszen akurat się nadaje... Nie żebym coś do niego miał, ale o wiele za dużo się wymądrza...

Kąkol, nie tak dawno temu pytałem o pozycję moderatora, mówiłeś, że jest komplet a nawet jeśli dasz mi znać... TAKIEGO WAŁA dałeś mi znać... :roll:




_________________

Był: Nerox
Jest: Nissan Micra K12 & Yamaha Neo's 70cc LC


Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 20:56 przez Mach., łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2010, 20:55 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Byłbyś lepszy?



Bo mieliśmy komplet.
Wątpię abym napisał, że damy znać, jak już, że weźmiemy Cię pod uwagę.


Tak źle, tak niedobrze. Może całkiem forum wydupcyć? Chłopaki, wrzućcie na luz. My też chcemy dobrze dla tego forum!




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.


Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 20:59 przez Kąkol, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2010, 20:57 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lip 2009, 21:39
Posty: 747
Lokalizacja: WWA, URS.
Pojazd:
Nie "gdybajmy", jak bym był to użytkownicy zdecydowali, czy się nadaję :wink:

A czy teraźniejszy skład w ogóle się nadaje?




_________________

Był: Nerox
Jest: Nissan Micra K12 & Yamaha Neo's 70cc LC


Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 20:59 przez Mach., łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2010, 21:32 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Zobaczymy...




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2010, 21:45 
Ex Moderator

Rejestracja: 13 sie 2009, 15:24
Posty: 397
Pojazd:
Chyba pora zluzować poślady i wziąć pod uwagę, że moderatorzy to ludzie..mają swoje obowiązki i życie osobiste. Nikt nie będzie siedział 24 h przed monitorem i był na każdy wasz rozkaz. Jest praca to się wpada i ją sumiennie odrabia, ale nie trzeba byc w gorącej wodzie kąpanym.

A z Waszych wypowiedzi wynika, że nie robicie nic innego tylko obserwujecie czy coś zostało zaakceptowane, wykasowany czy przesunięte.. CHILL Panowie :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 cze 2010, 22:16 
***

Rejestracja: 12 lis 2009, 14:58
Posty: 689
Pojazd:
raggaman555 pisze:
Chyba pora zluzować poślady i wziąć pod uwagę, że moderatorzy to ludzie..mają swoje obowiązki i życie osobiste. Nikt nie będzie siedział 24 h przed monitorem i był na każdy wasz rozkaz. Jest praca to się wpada i ją sumiennie odrabia, ale nie trzeba byc w gorącej wodzie kąpanym.

A z Waszych wypowiedzi wynika, że nie robicie nic innego tylko obserwujecie czy coś zostało zaakceptowane, wykasowany czy przesunięte.. CHILL Panowie :wink:

Kto tu mówi o siedzeniu 24h przed komputerem? Z doświadczenia wiem, że wystarczy godzina dziennie. Osoba godząca się na moderowanie na danym forum chyba wie do czego się zobowiązuje, no nie?

Co do obecnego składu - jak napisał Kąkol - zobaczymy! Ja również mam nadzieję, że coś się zmieni.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 cze 2010, 12:39 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 6:44
Posty: 1007
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
Jak widać jestem moderatorem. Jestem nim dlatego, że Kąkol się do mnie odezwał w tej sprawie, zresztą myślałem długo czy aby napewno jest mi to potrzebne do szczęścia...

Mach. pisze:
Klikszen akurat się nadaje... Nie żebym coś do niego miał, ale o wiele za dużo się wymądrza...

To czy się nadaję to tego nie wiesz, ani tak samo ja, okażę się. Wymądrzam się ? Oczywiście! Nie trawie jak ktoś gada głupoty i wprowadza ludzi w błąd, więc moje wymądrzanie się polega na poprawianiu tego kogoś. Napewno nikt mi nie może powiedzieć, że moje posty to spam, bo nie wiem czy jakiś z tych 1100 postów był nie na temat. A jak jakiś był to sam pisałem do moderatorów żeby je po prostu usuneli bo nic nie wnoszą do tematu.

I teraz apel do wszystkich użytkowników. Wchodzę dzisiaj na te forum, nie ma żadnych zgłoszeń, sam przeglądając różne tematy musiałem 5x interweniować, a dam rękę uciąć, że na chwilę obecną takich postów które potrzebują interwencji byłoby 10x więcej, ale sami moderatorzy nie są wstanie wszystkiego wyłapać, dlatego potrzebne są te zgłoszenia. A w dodatku te osoby które najczęściej zgłaszają zostaną w jakiś sposób docenione.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 cze 2010, 13:00 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2009, 16:51
Posty: 1219
Lokalizacja: Kraków
Pojazd:
Hmmm Ja jestem teraz pozytywnie zaskoczony, banakila jak i rowniez klikszena bardzo czesto widze na forum i co najwazniejsze nie robia spamu ;) Jesli jestescie niezadowoleni to zrobcie ankiete to napewno zobaczycie ze wiekszosc forumowiczow powie ze oni nadaja sie na moderatorow ;p

P.S
Moze kiedys ja zostane wziety pod uwage? Kto wie ;p




_________________

Obrazek

Ku pamięci [*]
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 cze 2010, 15:45 
*

Rejestracja: 02 maja 2010, 22:00
Posty: 20
Pojazd:
Siema
Jestem tu zupełnie nowy. Rzeczywiście na forum dzieją się niejednokrotnie nie zbyt pozytywne rzeczy . Ale trzeba spojrzeć na to ze strony administracji-było ich znacznie za mało . Moim zdaniem do tak prężnie rozwijającego się forum i ciągle rosnącej i tak dużej liczby użytkowników potrzeba wielu ludzi do pilnowania. Powstają dziesiątki tematów dziennie,kilku nowych użytkowników rejestruje się codziennie . T nie da się uniknać spamu . Moim zdaniem jedna rada-modzi wybrani przez lud-oni cieszą się szacunkiem,mają dobry kontakt z userami

pzdr




_________________

Tun rozpoczęty :D


Ostatnio zmieniony 29 cze 2010, 15:46 przez speeder_2, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 cze 2010, 19:06 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 maja 2008, 13:56
Posty: 1073
Lokalizacja: Hajnówka (Podlaskie)
Pojazd:
Tak! To prawda było nas za mało, stąd decyzja o zaciągnięciu w nasze szeregi Banakila i Kliszena. Mam nadzieje że się sprawdzą, a jak na razie nie zapowiada się by było inaczej :)




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lip 2010, 21:31 
*

Rejestracja: 25 cze 2010, 18:59
Posty: 63
Lokalizacja: Płock
Pojazd:
Na forum mogło by być taka grupa że można opisać z wycieczki relacje co się np. komuś wydarzyło,śmieszne rzeczy gdzie można zapytać czy dało by rade coś takiego zrobić?




_________________

Inca Street




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lip 2010, 21:48 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 6:44
Posty: 1007
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
Tusiox, Chodzi ci o dział? Swoje przeżycia możesz opisywać w offtopicu..




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy