Dzisiaj jest 29 mar 2024, 9:10



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 01 maja 2017, 17:21 
*

Rejestracja: 01 maja 2017, 17:16
Posty: 3
Pojazd: peugeot speedfight
Witam mam pytanie jak docierać skutera proszę o konkretne porady bo nie wiem wrzuciłem do peugeot speedfight LC nówkę 70 cm3 moto force sport i chce konkretnie docierać zrobiłem juz 25 km nim z prędkością 20 30 na godzinę ale nie wiem co dalej jest to mój 1 skuter co docieram proszę o pomoc tylze ze to jest cylek żeliwny i wiem ze do 500 km mam go docierać robie przerwy po 9 lub 7 km jak zrobię proszę o pomoc


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 01 maja 2017, 22:31 
*

Rejestracja: 19 kwie 2017, 21:51
Posty: 5
Pojazd: speedfight 2
Siemanko.
Ja miałem mallosi sportu ac żeliwnego, dużo rezydencji temat był poruszany i jazda z ciągła prędkością np do 30km/h jest źle bo celem nie czuje wyższych obrotów ja jeździłem różnie jechałem 20 zachwile 50 zwalniam i ogień :D i tak bawiłem się gazem aby cylinder miał.mozliwosc poczucia każdego zakresu obrotów i cylinder był bardzo ładnie dotarły. Pamiętaj o gaźniku posiadając za mały gaźnik jest dla mnie bez sensu :) pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 maja 2017, 7:54 
*

Rejestracja: 01 maja 2017, 17:16
Posty: 3
Pojazd: peugeot speedfight
Daniooo pisze:
Siemanko.
Ja miałem mallosi sportu ac żeliwnego, dużo rezydencji temat był poruszany i jazda z ciągła prędkością np do 30km/h jest źle bo celem nie czuje wyższych obrotów ja jeździłem różnie jechałem 20 zachwile 50 zwalniam i ogień :D i tak bawiłem się gazem aby cylinder miał.mozliwosc poczucia każdego zakresu obrotów i cylinder był bardzo ładnie dotarły. Pamiętaj o gaźniku posiadając za mały gaźnik jest dla mnie bez sensu :) pozdrawiam


witam witam powiedz mi 500 km muszę zrobić na żeliwnym cylku nie i co 100 km śmigać o 10 więcej czy jak powiedz mi jak ty robiłeś ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 maja 2017, 8:53 
*

Rejestracja: 19 kwie 2017, 21:51
Posty: 5
Pojazd: speedfight 2
Ja niie wyznaje zasady 500 km docieramy koniec kropka. Dobrze można te 200-300 zrobić bawiąc się gazem nie ze wsiadam jadę do punktu oddalonego 20 km z manetka na max tylko ruszaj nią jedz wolno zachwile daj mu manetke do połowy odpuść gaz i opór i tak się baw ja o tyle dobrze ze uczyłem się jeździć na kole przy docieraniu to cały czas czuł różne obroty i cylinder bardzo dobrze dotarły :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 maja 2017, 9:41 
*

Rejestracja: 01 maja 2017, 17:16
Posty: 3
Pojazd: peugeot speedfight
Daniooo pisze:
Ja niie wyznaje zasady 500 km docieramy koniec kropka. Dobrze można te 200-300 zrobić bawiąc się gazem nie ze wsiadam jadę do punktu oddalonego 20 km z manetka na max tylko ruszaj nią jedz wolno zachwile daj mu manetke do połowy odpuść gaz i opór i tak się baw ja o tyle dobrze ze uczyłem się jeździć na kole przy docieraniu to cały czas czuł różne obroty i cylinder bardzo dobrze dotarły :)


ok spoko spoko rozumiem to jak docierałeś pierwsze KM bo ja zrobiłęm 25 km przy prętkości 20 30 km i tak zmieniałem co jakieś parę metrów

-- 02 maja 2017, 10:41 --

no i przery po 9 km zrobiłęm mu ok 30 min




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy