Dzisiaj jest 14 paź 2024, 0:18



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 22 mar 2015, 14:03 
*

Rejestracja: 22 mar 2015, 10:43
Posty: 1
Pojazd: Trekker
WItam
Mam problem ze skuterem Peugeot Trekker 50 ,
skuter odpala i niby jest wszystko w porządku ,ale po dodaniu gazu zaczyna sie nie dławić ,ale przerywa .Poźniej już nawet bez dodawania gazu tak przerywa .

skuter jest z 2003 roku ,stał 11 lat w garażu kupiłem go rok temu .Przebieg gdy kupiłem 350 km obecnie 2550km.


Wyczyściłem zbiornik paliwa ,było mnóstwo piasku ok. 1 grama (nie mam pojęcia dlaczego) i trochu wody

pyt. czy wyczyścić gaźnik ? (i ttak już go rozregulowałem )

może dolać już olej do silnika (przekładni) nie znam sie i tego co do mieszanki czy inny ?

świeca była zalana ,może nie mieszanką ,ale olejem mimo ,że po odpaleniu moto mocno nie kopcił


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 23 mar 2015, 6:50 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2013, 16:12
Posty: 3214
Lokalizacja: RZE
Pojazd: CPI aragon GP
Imię: Marcin
Gaźnik bezwzględnie wyczyść tylko nie szmatką, a jakimś środkiem w spray'u i sprężonym powietrzem. Polecam OKS 2661, ładnie rozpuszcza zaschnięty olej, smar i wszelakiego rodzaju brud. Do przekładni lejesz olej przekładniowy. Wpierw sprawdź jego kolor (ma być herbaciany), jak jest czarny to go wymieniasz w całości. Z resztą po tak długim czasie to płyn hamulcowy tez do wymiany. Sprawdź w jakim stanie są przewody paliwowe i wszelakie gumowe króćce.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy