Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:25



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 17 cze 2020, 8:30 
*

Rejestracja: 14 mar 2011, 21:35
Posty: 13
Pojazd:
Witam wszystkich, Panowie zakupiłem taki skuter jak w temacie z tym że sprzedawca powiedział że jest tam włożony większy silnik 200 a mi wygląda na 125, jest tam jakiś kod silnika który mógłby mi to potwierdzić? albo wybita ilość ccm na cylindrze?

Druga sprawa to skuter stał długo i teraz jak go odpaliłem to po dodaniu gazu muli go i gaśnie momentalnie, domyślam się że gaźnik by pasowało wyczyścić i zerknąć na świece oraz być może zaworki ale sprzedający poinformował mnie że ten skuter zawsze jak był zimny to nie przyjmował gazu i jak go trochę porozbierałem to zauważyłem że w ogóle elektrozawór ssania nie jest podpięty i nie ma nigdzie do niego wtyczki. Podobno niektóre wychodziły bez ssania ale ręki sobie nie dam uciąć :P

-- 17 cze 2020, o 08:30 --

Dla potomnych sam odpowiem częściowo na swoje pytanie , Jeśli chodzi o elektrozawor ssania to wtyczka się odnalazła okazało się ze była wciśnięta w izolację wiązki od strony magenta


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy