Dzisiaj jest 17 maja 2024, 21:25



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 07 sty 2005, 18:29 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 gru 2004, 16:50
Posty: 176
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Pojazd:
No racja :wink: . Od początku jak kupiłem joga podobało mi się w nim to , że ma odmienną kierwonicę niż inne skutery np. speed czy malaguti .
Postaram się to wytłumaczyć o co mi chodzi :D . W tych modelach skuterów , jak się patrzy od przody widać trzy wypuklenia (przez co mi się tak dobrze nie jeździło na tych skutach). Natomiast mój jog ma dwa wypuklania :) i mi się bardzo dobrze prowadzi :wink: ! Dziwne spostrzeżenie , ale mówie prawdę :D.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 08 sty 2005, 21:42 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2004, 21:15
Posty: 232
Pojazd:
Zgadam się z tobą LISPLUS, skuterki bez błotników wygladają bardzo fajnie. Montaż czy demontaż nie jest kłopotliwy, więc można gdy pada bądz na wiosne czy jesień załozyć błotnik a gdy jest ładna pogoda zdjąć. Znaczy w wiekszości skuterów rozmontowanie błotnika nie jest kłopotliwe. Sam u siebie również chciałbym coś zrobić z tyłem, ale raczej nie bardzo się da. Obcinać nie chcę, ponieważ w razie czego nie będę mógł go założyć, natomiast gdbym już obciał to na jesień trzeba byloby coś wykombinować a jeżeli chciałbym kupić nowy czy coś to znając importera to kosztowałby majątek ( w trekkerze sięga on aż do zamka otwierającego kanape), więc raczej nie będę nic kombinował bo nie mam pomysłu.




_________________

Motocykliści nie są szaleńcami tylko ludźmi, którzy wiedzą czego chcą...

Jadą chłopaki na japońcach, nikt ich nie dogoni, bo kręcą do końca...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sty 2005, 13:17 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2004, 15:57
Posty: 100
Lokalizacja: BISKUPIEC
Pojazd:
No u mnie teraz to ciężko by było spowrotem założyć ten błotnik. Wsześniej jak jeździłem na gumie to błotnik powyłamywał mi się z tych zaczepów i sie ledwo trzymał. Jak go zdejmowałem szło ciężko więc go wyłamałem. :D Ale zrobiłem mocowanie do tablicy rejestracyjnej i do tego moge przykręcić błotnik.

Może ma ktoś błotnik do aeroxa na sprzedarz tanio. Chętnie bym kupił bo taki łatwiej montować u mnie.




_________________

PEUGEOT VIVACITY !!!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 sty 2005, 14:38 
**

Rejestracja: 14 sty 2005, 17:57
Posty: 305
Lokalizacja: www.SQTERY.com
Pojazd:
Ja powróce do wcześniejszych postów.
Mi się wgięło kolanko, tak mniej wiecej na jedną czwartą (nie mamy ułamków niestety), a wszystko to przez progi garazów, konary drzew, krawężniki i bóg wieco jeszcze,
Ale na szczęście teraz mam Leo S i najpierw patrze w co wjeżdżam, a jesli już to całkiem mocnawe są te kolanka.

A co do awaryjności, to miałem wymienianą linkę prędkościomierza 2 razy (błędy produkcji). A i strasznie słabe kierownice mają. Mam już ją delikatnie ........ skręconą?? Wiecie chyba o co chodzi.

To tyle.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2005, 21:24 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2005, 19:19
Posty: 72
Lokalizacja: Rybnik
Pojazd:
Jog jest bardzo ładnym skuterem lecz nie jest najładniejszym. Wolę skutery o wyglądzie groźnym. Tak jak mój Italjet albo JetForce lub choćby Aerox.




_________________

Aprilia Atlantic 500 & Honda CBR125R ! I można żyć ... :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sty 2005, 15:30 
**

Rejestracja: 14 sty 2005, 17:57
Posty: 305
Lokalizacja: www.SQTERY.com
Pojazd:
Ale muszę powiedzieć że JOG też ma trochę tej........ groźnej liniii :twisted:

Ale każdy ma swoje zdanie. 8)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 sty 2005, 0:33 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lis 2004, 14:44
Posty: 125
Lokalizacja: Krzemieniewo
Pojazd:
Witam
Jog ma wygląd ładny. Ja miałem kilka awari, naszczęscie drobnych.




_________________

PoZdRo FoR aLL
EmAil: marekstajer@o2.pl
gg: 6969183




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy