Dzisiaj jest 21 paź 2024, 16:13



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 13 sty 2014, 0:10 
**

Rejestracja: 14 maja 2011, 20:02
Posty: 344
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: BYŁ keeway JEST aerox VR :)
Jezu wy jesteście tacy tępi ? chodzi mi o żałożyciela tematu , jak możesz nie mieć karty i do tego wozić osobe bez kasku ? sprzedajcie skutery i kupcie sobie nowe mózgi zero myślenia z waszej strony i dlatego też spotkacie się z karą.




_________________

Keeway RY8 perełka :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 13 sty 2014, 7:48 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2013, 16:12
Posty: 3214
Lokalizacja: RZE
Pojazd: CPI aragon GP
Imię: Marcin
sym98 pisze:
Nie rozumiem niektórych ludzi.
Długo jeszcze nie zrozumiesz. Idąc tokiem myślenia tamtego kierowcy trzeba by sądzić 100% społeczeństwa, zaczynając od niemowląt (wywracają się kilkanaście razy dziennie), a kończąc na staruszkach, bo o dziwo tez upadają ze względu na stan zdrowia. Ciekawe zjawisko w mentalności polskich kierowców, wystarczy, że wsiada w samochód i nagle staje się królem szos, przeszkadzają rowerzyści, motocykliści oraz piesi, no bo trzeba się zatrzymać na przejściu. Chyba tylko u nas i u ruskich jest moda na utrudnianie życia kierowcom jednośladów, w cywilizowanych krajach za zajechanie drogi motocykliście beknie kierowca samochodu i nie pomogą tłumaczenia, że samochodem jest trudniej "uciec", by nie stanowić zagrożenia. Każdy w swoim życiu miał jakąś wywrotkę, nie ważne jakim pojazdem jadąc. To jest normalne. Chęć karania wszystkich za wszystko trzeba tępić, bo za kilka lat okaże się, że będzie potrzebne zezwolenie na dotknięcie asfaltu. Orbitus nikt nie jest idealny, tym bardziej tamten pajac z samochodu, spadnie śnieg, a nóż zdarzy się, że zobaczysz go leżącego w rowie. Bierz wtedy telefon i zrób to samo, zgłoś, że dziwnie zachowuje się na drodze, być może jest "pod wpływem". Psy jak to psy... Lubią węszyć, jak już przyjadą to wynajdą mu przyczynę, "samochód nie przystosowany do jazdy w zimie, nie zastosowanie odpowiedniej prędkości w stosunku do panujących warunków na drodze, itp". Więc nie martw się na zaś, nic Ci nie zrobią, ewentualnie ojciec Ci wpierdzieli po wszystkim :lol: BTW sym98 w '98 to ja zdałem na motorower, więc masz prawo "nie rozumieć". Całe życie jeszcze przed Tobą :<




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 sty 2014, 12:46 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2011, 18:11
Posty: 3599
Lokalizacja: Ok. Garwolina
Pojazd:
Gummma

jak będziesz miał prawo jazdy to też będziesz się wku......ał na rowerzystów i tych co jeżdżą skuterami bo 3/4 nie potrafi jeździć tak jak się powinno. nie chodzi mi o prędkość tylko jak się zachowują na drodze xD :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 sty 2014, 16:38 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2013, 16:12
Posty: 3214
Lokalizacja: RZE
Pojazd: CPI aragon GP
Imię: Marcin
bart1aerox100 jeszcze mi nie zabrali :cool: Jakoś na co dzień jadąc nie denerwuję się na innych użytkowników dróg, każdy ma prawo z nich korzystać. Prędzej obawiam się dziadzia kapelusznika za kierownicą i jego cudownych manewrów.


Ostatnio zmieniony 13 sty 2014, 17:29 przez Gummma, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 sty 2014, 17:03 
*

Rejestracja: 24 lip 2013, 23:13
Posty: 4
Pojazd: MBK Nitro 97
ja za brak karty dostałem raz upomnienie potem 50zł a kumpel raz 300 ale tez nie miałani dowodu rejstracyjnego ani osobistego i dokumenów od oc. nie wiem czemu ci w ogóle sprawę złożyli...




_________________

dawid.golynski@onet.pl

mój secik
s6 streetrace
laser x pro
tec 17.5
wario polini hi speed
rolki 4.5g
pasek malossi kevlar
centralka malossi fioletowa
sprężynki polini niebieskie
stożek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 sty 2014, 17:23 
*

Rejestracja: 26 gru 2013, 14:49
Posty: 43
Pojazd: Sym Orbit
BEpower Wiozlem kolege do domu niecały 1km , bo mnie poprosił a nie wypada odmowic ;) . To tylko i wylacznie Tobie przydałby sie ''mozg'' , piszac takie glupoty myslisz, ze cos osiagniesz ? Ja tylko spytalem co moga mi zrobic i oczekiwałem grzecznych odpowiedzi , a nie tak jak z Twojej strony glupich docinek . ; ) Dziekuje Wam wszystkim serdecznie za pomoc ! Po rozprawie ( o ile wgl bedzie) napisze co i jak ; )
DZIEKI LUDZIE JESZCZE RAZ !

-- 13 sty 2014, 18:23 --

Tak jeszcze nawiasem dla uzytkownika @bart1aerox100 wszyscy potrafimy jezdzic , tylko tj jak mowilem zaszła taka sytuacja ze byl zakret kolega miał skrecac a tu wyjechał mu tym samochodem ( oczywsicie auto mialo pierwszenstwo ) kolega spanikowal i zahamowal isie wywrocil (bylo po deszczu) , a ja wlacznie z kolega szybko zawrocilismy zobaczyc czy mu sie nic nie stało , a typ zadzwonil na policje i wyszlo tak jak pisalem ; ) . Najlepsze jest to ze ten typ twierdzi ze kolega prawie wjechal mu pod samochod , a wcale tak nie bylo , bo byl na polowie nawet nie swojego pasa jezdni . Takze ze ludzie gdybym byl chu*jem zostawilbym kolege i nic by mi sie nie stało ; ) Ale ja wolalem sprawdzic i wyszlo jak wyszło :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 sty 2014, 20:00 
*

Rejestracja: 22 lis 2013, 15:26
Posty: 157
Pojazd: Aprilia Sr
To po co tam czekaliście na tą policje ? oni chyba od razu nie przyjechali ...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 sty 2014, 23:49 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2013, 20:36
Posty: 19
Pojazd: Yamaha Neo's
Dr AdeK pisze:
To po co tam czekaliście na tą policje ? oni chyba od razu nie przyjechali ...


Na logike chciał sprawdzić czy z kumplem wszystko okej i czy jest cały -.- Ty byś zostawił kumpla leżącego na drodze i pojechał na chate żeby cie smerfy nie spisały ? ; o A wnioskuje , że skuter kolegi raczej doznał małych uszkodzeń i ciężko było przy wywrotce(określona prędkość) wstać odpalić maszyne i jechać dalej. Zrobił w sumie tak jak powinien zachować się każdy świadek zatrzymał się itd.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 sty 2014, 6:45 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lis 2011, 16:48
Posty: 655
Lokalizacja: Kętrzyn
Pojazd: Vapor MKII P/G Kawasaki GPZ500
Jestem pewien że założyciel tego tematu wraz z kolegami jechali po całej drodze i utrudniali ruch innym pojazdom.Facet zobaczył was i zadzwonił po Policje a że akurat jeden z was się wywalił to miał pecha.Bo raczej normalny człowiek zatrzymał by się i zapytał czy nic mu nie jest,a nie dzwonił na Policje ...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 sty 2014, 7:04 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 mar 2011, 9:17
Posty: 1142
Lokalizacja: to masz ?
Pojazd:
Orbitus pisze:
byl zakret kolega miał skrecac a tu wyjechał mu tym samochodem ( oczywsicie auto mialo pierwszenstwo ) kolega spanikowal i zahamowal isie wywrocil (bylo po deszczu)


No widzę, że całkiem nowe fakty się ukazują. :< Pewnie jeszcze złożył mu się skuterem przed maską...

Gummma pisze:
Długo jeszcze nie zrozumiesz. Idąc tokiem myślenia tamtego kierowcy trzeba by sądzić 100% społeczeństwa, zaczynając od niemowląt (wywracają się kilkanaście razy dziennie),


Na Twoim miejscu nie bronił bym pochopnie autora tematu.




_________________

Śledź na bieżąco relacje z mojego garażu na Facebook'u: KLIK




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 sty 2014, 15:33 
*

Rejestracja: 26 gru 2013, 14:49
Posty: 43
Pojazd: Sym Orbit
Niee on nie jechał skuterem tylko biegowka to po pierwsze, po drugie gosciu gdyby nie byl ptak by sie z nami do gadal a po trzecie kolega wywrocił sie na polowie swojego pasa jezdni , nie powodujac zagrozenia. Facet spanikował, i temu tak wyszło ze z nerwow zadzwonił po policje. A Wy drodzy forumowicze nie najezdzajcie na mnie i kolege. Stało sie trudno. Tylko głowie chodzi o to, ze ja wraz z 2 kolega jechalismy prawidłowo a przez to,ze on sie wywrocił mamy sprawe w sadzie za jazde motorowerami bez uprawnien ; )

-- 14 sty 2014, 16:33 --

Nie jechalismy srodkiem drogi tylko to jest strasznie dziwna krzyzowka, zza zakretu nic nie widac i bardzo czesto sa tam wypadki.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 sty 2014, 20:51 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2013, 16:12
Posty: 3214
Lokalizacja: RZE
Pojazd: CPI aragon GP
Imię: Marcin
Tom_Q nie znasz mnie, nie wiesz co widziałem, o czym myślę. Nie oceniam Cię, bo wszystko wymaga czasu. Tak się składa, że na co dzień będąc w pracy jestem na drodze i widzę jak zmieniła się kultura jazdy przez ostatnie 10 lat. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, może było inaczej? Dążąc do meritum sprawy bez szczelność niektórych kierowców mnie przeraża, jakieś trzy miesiące temu nadział mi się na hak holowniczy typowy król szos, stałem na światłach, on też, nie wiem o czym myślał w tym czasie. Jakieś 8 miesięcy temu kolejny mistrz kierownicy przerysował mi bok busa wciskając się na trzeciego, o dziwo też na światłach. Nie wiem co chciał tym osiągnąć. Pominę kilka innych zdarzeń, bo i tak nie wnosi nic do tematu. Nie należy z góry zakładać, ze każdy jest drogowym wariatem, ktoś jechał bez uprawnień motorowerem? I co z tego? Większość z tego forum prowadziła jakiś pojazd bez uprawnień i to nie podlega dyskusji. Nie każdy ma na tyle cywilnej odwagi, by się do tego przyznać. Odbiegłem od tematu jakieś 478m, ale nie szkodzi :lol:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 sty 2014, 21:40 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2013, 15:27
Posty: 1389
Lokalizacja: Okolice Gdańska
Pojazd:
Trochę odbiegnę od tematu.

Cytuj:
BEpower Wiozlem kolege do domu niecały 1km , bo mnie poprosił a nie wypada odmowic ;) . To tylko i wylacznie Tobie przydałby sie ''mozg'' , piszac takie glupoty myslisz, ze cos osiagniesz ?


Co z tego, że prosił? Ja po wzeszło rocznym upomnieniu przez policję odmawiam podwózki nawet i 50/100m komuś, kto nie ma kasku. Po prostu nie mam zamiaru za nikogo odpowiadać jeśli się coś stanie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sty 2014, 23:50 
**

Rejestracja: 14 maja 2011, 20:02
Posty: 344
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: BYŁ keeway JEST aerox VR :)
Dokładnie tak jak kolega wyżej , przypadek znowu sie cos stanie i komus zrobisz krzywde i wtedy znowu będzie płacz co mam zrobic sprawa w sądzie wiozłem kolege i sie wywaliliśmy...a jak cie poprosi żebyś skoczył z 10 piętra też skoczysz bo nie wypada odmówić ? hmmm...pozdro 600




_________________

Keeway RY8 perełka :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy