Dzisiaj jest 05 maja 2024, 4:10



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lis 2010, 21:29 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2010, 14:05
Posty: 58
Lokalizacja: Krotoszyn
Pojazd:
Tak jak mowisz ale za 350 nie wiem czy wyrwie cos :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 19 lis 2010, 21:51 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2010, 17:04
Posty: 1600
Lokalizacja: z Biedronki
Pojazd:
Wydech pod serię bdb i najczęściej wybierany LeoVince ZX - pod 70 będzie za słaby, ale nie bardzo słaby, zależy czy 70cc sport czy więcej :D ? wytrzaśniesz go za nawet 200 zł
wydech niskoobrotowy także daje niezłego kopa (wybierany pod stunt) a także zwiększa w Serii V-max , dla tego pod serię polecam

co do takiego wydechu który będzie i w serii bdb i w 70cc dobry to Laser X-Pro, wybierany nieco rzadziej ale na prawdę jest ok, sam się nad nim zastanawiam, jest to elastyczny wydech także w 70cc sporcie da radę i spokojnie w 300zł zmieścisz się z tym wydeszkiem w chromie ;) bez chromu oczywiście poniżej 300
rezonans łapie od trochę wyższych obrotów, ale ogólnie wydech jest taki średnioobrotowy

Tecnigas RS2 - wydeszek pod 70 się nada, lubi trochę bardziej obroty niż laserek
przy serii jak kto lubi, bo wydech łapie od wyższych obrotów, w testach jak pamiętam nawet gorzej od laserka wypadł przy
70cc

Yasuni R - czy zmieścisz się w 350 zł ? tego nie wiem , znajdziesz okazję to możliwe że tak, ale na ten wydech trzeba wydać 400+ zł zależy jeszcze od stanu i od sprzedającego ;)
wydech radzi sobie z serią w miarę - wydech wysokoobrotowy (chociaż też nie osiąga swojej mocy przy bardzo dużych obrotach) nie miej jednak pod 70cc sport jest bardzo dobry, spisuje się nieźle, pod Racing też, ale już słabnie

także pod sumując,
wydech pod serię:
LeoVince ZX - Laser X-pro

wydech pod 70cc:
Yasuni R
Tecnigas RS2
Laser X-Pro

ja od siebie polecam laserka .

jak chcesz się więcej dowiedzieć o wydeszkach poczytaj w google czy coś, pooglądaj filmiki na YT i zobaczysz, nabierzesz wiedzy trochę i będziesz mógł sobie dobrać coś pod siebie, pod względem dźwięku czy mocy .




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 gru 2010, 14:01 
*

Rejestracja: 13 lis 2010, 15:59
Posty: 35
Lokalizacja: Kościan
Pojazd:
Ja bede sam malowal neoska silnik już mam i widze ze drugi neosek z kościana będzie na tuningu ;] arturo610, ja ci sprzedam moj tłumik za 220 ;]

a jeśli chcesz coś malować to napisz do mnie ja pomalowałem już sobie silnik na :

Czarną perłę
i
biały połysk
jak chcesz to sobie zobacz . tu masz link http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=109742


A co do nadkola to nie dostaniesz bo nie wychodzą tylko ludzie robią sami ;]

co do kiery to napisz mi na gadu 467792 wymyślimy coś bo ja też będę zakładał




_________________

Śmierć jeździ szybko... Nie daj się wyprzedzić..



-Tłumiki
Giannelli

Posiadam cześci do Neosa i całe malaguti f10 na części




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 cze 2011, 21:29 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2011, 21:00
Posty: 57
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp
Pojazd:
arturo610, skad jestes ziomek? jak z wielichowa to mozemy sie poscigac ;D tez ma neosa




_________________

Zapraszam! do mojej Neoski
; )
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=1907038#1907038




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy