Dzisiaj jest 21 wrz 2024, 15:47



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 wrz 2011, 14:27 

Rejestracja: 01 maja 2011, 19:38
Posty: 0
Lokalizacja: WRA
Pojazd:
Obrazek


Więc tak moją kochaną Neoske zakupiłem w 2009 roku.
Neosa jest z rocznika 1996 jest to full seria. Przebieg wynosi 20+ tyś km. nie pamiętam szczegółowo . Nie wiem czy full odblokowana ale na ten czas leci mi 75km/h cały czas próbuje pobić ten rekord nie zakładając żadnych sportowych części i nie chodzi mi o bicie rekordu jadąc z górki jak nie którzy... Neoska na samym początku wyglądała normalnie nic w niej nie było przerabiane wszystko było tak jak w seryjnej neosce. Po tych kilku latach miłej jazdy na niej coraz bardziej korciło mnie by coś w niej zmienić. Lecz nagle pojawił się spory problem. Na początku wakacji tego roku miałem dosyć poważny wypadek neoski z samochodem. Miesiąc spędzony w szpitalu, bardziej stresowałem się o nią niż o swoje zdrowie. Gdy wyszedłem ze szpitala, po oględzinach byłem skazany na jej kasacje (po udeżeniu centralnie w samochód z prędkością 70km/h zrobiło swoje) była doszczętnie zniszczona. Lecz nie mogłem z nią tego zrobić za bardzo byłem do niej przywiązany za dużo z nią przeżyłem. Po długim czasie całych dniach spędzonych przy jej remoncie naprawiłem ją i doszedłem do tego Efektu. Neoska w tej chwili ma do wymiany jeszcze sztyce i felgi. Sztyca nie jest idealnie prosta a przednia felga jest odgięta lecz nie ucieka mi powietrze i zbytnio nie przeszkadza mi to w normalnej jeździe. Moja "Czarna mamba" jak nazywam ją teraz jest moim oczkiem w głowie i prace nad nią będą trwały jeszcze bardzo długo. Tuninguję ją tylko z optyki gdyż mam większe moto. lecz Neoski i tak nie zostawię i będę dążył do tego by z niej zrobić prawdziwą piękność. Neoska cudownie prezentuje się w nocy jak i na dniu. Nie mam z nią żadnych problemów. Widoczność pomimo tego że aż tak ścięte są lampy jest świetna

W Tej chwili zapowiadany Custom to:
-Malowanie felg , przekładni i innych wstawek pierdół na pomarańczowo
-Sportowa kierownica
-Przeróżne dodatki polepszające jej wygląd

Gdy dostane odszkodowanie wszystkie te rzeczy ulepszenia itd. itp zostaną zrobione

Na ten czas pokazuję wam tylko to zdjęcie (Więcej prześle i zaprezentuję po ukończeniu prac )

Dziękuję i KOMENTUJCIE ORAZ PROPONUJCIE CO I W JAKI SPOSÓB MOŻNA ULEPSZYĆ I CO MOGĘ DO NIEJ DODAĆ RÓŻNE POMYSŁY ITD> ITP>


SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM GORĄCO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW




A i Pytanie na boku - Czy na podkład można kłaść lakier bezbarwny ??


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2011, 14:53 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 paź 2010, 18:56
Posty: 754
Lokalizacja: Tłuszcz
Pojazd: Kymco ZX & Rieju RRX
Damian320 pisze:
Czy na podkład można kłaść lakier bezbarwny ??


Nie :roll:

Neos jak neos, ten badlook ostry ale i ładny :mrgreen: Dobrze, że wyszedłeś z tego cało. Wypadek był z winy auta ?

Z optyki proponuje ją skończyć i zająć się mechaniką.




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=106106&start=0 ZX <3
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=190001RIEJU <3
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2011, 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2011, 22:24
Posty: 0
Lokalizacja: Płock
Pojazd:
Mocny bad-look , lubię to :P Ale musisz ją trochę ogarnąć :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy