Dzisiaj jest 06 maja 2024, 23:15



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 04 maja 2009, 16:58 
*

Rejestracja: 04 maja 2009, 16:51
Posty: 1
Pojazd:
Siema! Mam Hondę Dio rocznik 92 chyba (mówie chyba bo już ją taką kupiłem i nie wiem co w niej jest zrobione) po tuningu....tzn. na pewno jest tak cylinderek 70cc (nie wiem jakiej firmy niestety) i co do tego mam pewność, bo pękł tłok i musiałem wymienić...do tego mam wydech chyba sportowy LeoVince (motorek kupiony pare lat temu i juz byl ten wydech, wiec pewnie jakiś stary model)...co do reszty żęczy nie wiem, bo nie rozbierałem go na częsci...ale wracając do sedne sprawy, mam taki problem...odpalam moją hondę (z trudem, kilka razy musze probowac)...wkoncu jade...osiągi w miare wporządku, nie muli, ładnie przyspiesza....ale po ujechaniu max 5km gąsnie i już nie odpala...potem np. za kilka dni znowu odpala, jade kawałek i znowu gasnie i koniec...a i nie da sie odpalać "kopką" bo sie zacina...tzn. strasznie ciezko chodzi i np kiedy kopnę to zostaje na dole....nie znam sie na motocyklach, więc nie wiem co to moze być...ale może ktoś z Was będzie miał jakiś pomysł co to mozę być :wink: ...wiem, że powinienem pewnie wiedziec parametry poszczególnych sprzętów, ale ja sie nie znam na tym...ale mam nadzieje, że ktoś będzie w stanie mi pomóc :) ...z góry dziękuje :) :) :)


Ostatnio zmieniony 04 maja 2009, 17:00 przez smerf, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 04 maja 2009, 20:28 
R.I.P. - w naszej pamięci [*]
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2008, 18:25
Posty: 4162
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pojazd:
Zabrudzony mechanizm kopniaka-dlatego nie odpala.A to ze po 5km gaśnie -może być ze robi się podciśnienie w baku z powodu zabrudzonego otworu odpowietrzenia.Spróbuj się przejechać do zgaśnięcia i odkręć korek wlewu paliwa.Jak zaciągnie przy tym powietrze jesteśmy w domu :) Potem może być mały problem z zapaleniem aż naciągnie paliwa do gaźnika ale to już pestka :wink:




_________________

Poznaj swój skuter zanim ON da się poznać :twisted:

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy