Dzisiaj jest 12 lut 2025, 15:47



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Sprężyna
Post: 06 paź 2011, 18:55 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2010, 19:18
Posty: 741
Lokalizacja: Wojkowice
Pojazd:
Witam koeldzy prosił bym o szybkie wytłumaczenie zasady działania sprężyny centralnej [czym twardasz większe oboty] ... ponieważ wsadziłme do mojego kymco wydech leovince tt i zaczoł byc bardzo mulwoaty na seryjnym chodził o wiele lepiej wsadzałem rolki 4,4 [były 6.9] i wcale dużej róznicy obrotów nie było i tu moje pytanie czy sprężyna +90 hebo załatwi sprawe obecnie ejst hebo 60 [sprżynki były wsadzone neibieskie hebo ,pasek nowy malossi ] i tak przy okacji z dużej górki zauważyłem że dopiero od 80 zaczyna w krecac sie na obotyi




_________________

http://tablica.pl/oferta/kymco-vitality ... 2VQmP.html


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 06 paź 2011, 19:26 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 mar 2010, 23:04
Posty: 2080
Lokalizacja: Nowa Sól/Wrocław
Pojazd: Kymco Vitality LC
Sprężyna zaciska mocniej pasek eliminując ślizganie się jego, przy okazji też potrzebna jest większa moc ponieważ mocniej zaciśnięty pasek ciężej ruszyć. Leo TT to akurat kiepski wybór do kymco, leo po prostu kiepsko jeżdżą w kymco. Hebo 90 będzie raczej za twarda, u mnie przy HMR 70 jest trochę za twarda.




_________________

Elektronika do skutera i nie tylko: http://ficu.eu/

NAPRAWIĘ/KUPIĘ uszkodzone liczniki/termometry typu KOSO/S6.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 paź 2011, 19:37 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2010, 13:27
Posty: 985
Lokalizacja: Będzin
Pojazd:
Ja go miałem no i na mocniejszym cylku i przy rolkach 6.9 był ogien z pupy. Teraz mam c16 no i na początku nie czułem różnicy no a teraz juz sie pokazała. Ja powiem tylko tak czy jego skuter ma rolki 6.9 czy 4,7 to jest tak samo. I wszystko do niego zostało przełożone co ja mam i to nie chodziło . Czyli PSC , HEBO R no i pasek malossi jak u mnie to wchodzi na gume a u niego wręcz odwrotnie. A dokładniej to Hebo R centralka Hebo 60 ,spręzynki niebieskie, rolki 4,7 no i jak startował z takich obrotów to i tak startuje .


Ostatnio zmieniony 06 paź 2011, 19:38 przez Freeszu, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 paź 2011, 19:55 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2010, 19:18
Posty: 741
Lokalizacja: Wojkowice
Pojazd:
morze tutaj w odwrotną stronę mam spręrzyne hebo 50 i założe ja i zdam relacje . albo coś innego tu będzie ; (( dysza 105 może za duża bo jak się nagrzeje jest gdzies 20 % mocniejszy




_________________

http://tablica.pl/oferta/kymco-vitality ... 2VQmP.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy