Dzisiaj jest 26 paź 2024, 21:26



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 sie 2006, 8:49 
*

Rejestracja: 11 sie 2006, 8:42
Posty: 2
Pojazd:
Zamowilem sprezyne Hebo i sprzeglo RMS, dopiero po 4 dniach dostalem informacje, ze towar zostanie wyslany w poniedzialek o 16.00. Dzis jest piatek, a kuriera nadal nie bylo, tzn. ze paczka nie zostala wyslana, bo gdyby tak bylo to kurier bylby nastepnego dnia. Poprzednio dostalem pasek innej firmy niz zamowilem, do tego cale zamowienie nie zostalo zrealizowane. Na pozostale czesci mialbym czekac 3 tygodnie!!! Jak tak mozna!

Panowie, jezeli tak prowadzicie sklep to dlugo nie pociagniecie. Na forum juz sporo osob na Was sie zali i z przykroscia tez do nich dolacze.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 16 sie 2006, 11:31 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Nie odebrać paczki i nie kupować u nas więcej.

Paczka nadana. Wszystko w rękach kurierów. Co mamy zrobić? Gonić kuriera? Wyobraźnie to Ty masz - GLS na dostarczenie paczki ma około 10 dni. Zazwyczaj dostarcza w 24-48h.

Nie widzisz w sklepie, że czas realizacji to od 2 do 14stu dni????!!!! Nie pasuje termin???? Nie zamawiać.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 sie 2006, 13:04 
*

Rejestracja: 11 sie 2006, 8:42
Posty: 2
Pojazd:
Junior pisze:
Nie odebrać paczki i nie kupować u nas więcej.


Nie mam zamiaru i każdemu będę odradzał. Na forum juz Panstwo macie fatalna opinie jako sklep, pod katem obslugi klienta.

Junior pisze:
Paczka nadana. Wszystko w rękach kurierów. Co mamy zrobić? Gonić kuriera? Wyobraźnie to Ty masz - GLS na dostarczenie paczki ma około 10 dni. Zazwyczaj dostarcza w 24-48h.


Zgodnie z regulaminem GLS, pkt. 8: "Zasadą jest doręczenie Przesyłki (Paczki) krajowej (...) najpóźniej wciągu następnego dnia roboczego..."

Junior pisze:
Nie widzisz w sklepie, że czas realizacji to od 2 do 14stu dni????!!!! Nie pasuje termin???? Nie zamawiać.


Bylem swiadom terminu i po kilku dniach dostalem wiadomosc, ze paczka zostanie nadana w poniedzialek 7.08. W piatek 11.08 jej nie bylo o czym dalem znac. Napisano mi, ze zostanie to sprawdzone, ale juz nie dostalem informacji czy paczka wyszla czy tez nie. Gdyby ktos mi napisal, ze paczka nie wyszla i dopiero zostala wyslana to bym na nia czekal, ale nikt sie nie pofatygowal, zeby dac mi znac co sie dzieje. Jesli paczka rzeczywiscie byla nadana w poniedzialek, wystarczylo podac mi numer nadania i sam sprawdzilbym w GLS, co sie z nia dzieje.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy