Dzisiaj jest 22 wrz 2024, 22:15



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Jak ocenisz moje Suzuki Address?
Podoba mi się 50%  50%  [ 1 ]
Może być 0%  0%  [ 0 ]
Nie podoba mi się 50%  50%  [ 1 ]
Liczba głosów : 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Moje Suzuki
Post: 10 sty 2012, 16:48 
*

Rejestracja: 08 sty 2012, 22:06
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Witam! Chciałbym przedstawić dzisiaj skuter Suzuki Address 50 z 1994 roku. Sam skuter posiadam od trzech lat, ale tylko w sezonie 2010 był w ruchu. Pierwszy sezon przestał w garażu.Nie był w stanie jeździć. Co mu dolegało? Sporo tego było: Jeśli chodzi o silnik i elektrykę, a także rzeczy z nimi związane: Popsuty akumulator, brak stacyjki, kable pospinane byle jak (trudno było w ogóle coś zobaczyć przez ich plątaninę), źle działający licznik paliwa (z nim nadal bez zmian) i kilka innych drobiazgów o których już zapomniałem. Jeśli chodzi o wygląd, to widać było że w coś walną (Chyba dość lekko, bo tylko plastiki były popękane), był cały porysowany i wymagał odmalowania. Drugi sezon pojeździł sobie trochę. Nadal zniszczony ale po naprawach (łącznie 500 zł) jeździł, i to całkiem nieźle. Szybko się zbierał, dobrze się nim kierowało. W wakacje miałem z nim przykrą przygodę: pęknięta opona (jazda po drodze bez asfaltu i najechanie na kamień, ale po szybkiej wizycie u wulkanizatora wszystko było ok). Ale późną jesienią wysiadł mi gaźnik. Po wyjęciu zobaczyliśmy że był już naprawiany, ale łaty teraz puściły. Tak więc od tamtego czasu nie jeżdżę, nad czym ubolewam :( , ale zacząłem grzebać trochę przy wyglądzie. Mój wujek-lakiernik znalazł farby i odmalował mi plastiki ( zachowałem oryginalne granatowo-białe barwy). Ja poszukałem czegoś,aby móc zaznaczyć że to Suzuki, a nie skuter firmy krzak :wink:. Postanowiłem ułożyć napis Suzuki z chromowanych liter (naklejam jak tylko będą warunki). Nie wiem tylko czy go dać na tył czy na przód, ale myślę że lepiej będzie widoczny na przodzie. Myślę o zakupie emblematu Suzuki (też Chrom) i naklejeniu na tył. Jak tylko wyjdzie słońce i będę miał chwilę to zrobię zdjęcia i wstawię, a także rozplanuję gdzie pójdą litery. Jak temperatura skoczy do plus 15-20 to naklejam litery.
Fotki dodam najprawdopodobniej jutro lub w piątek, a jak nie to postaram się o udane zdjęcia w weekend. Jak się nie uda, to teraz będę miał ferie od poniedziałku, to wtedy tego dopilnuję.
A, i czy ktoś nie wie jaki gaźnik można by wstawić?


Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 17:40 przez Motor-maniak, łącznie zmieniany 4 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 10 sty 2012, 16:59 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lis 2010, 11:55
Posty: 2
Lokalizacja: Międzybórz :)
Pojazd: Yamaha Aerox
jak przedstawiasz to mógłbyś jeszcze dać zdjęcia. ; >




_________________

Pomarańczka ;*




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 sty 2012, 17:01 
*

Rejestracja: 08 sty 2012, 22:06
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Teraz jest już ciemno, ale jak napisałem zdjęcia wkrótce będą.
Stan fotek na środę: Jak miałem wolną chwilę już było ciemno :(. Na 95% będą w piątek.


Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 17:39 przez Motor-maniak, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy