Dzisiaj jest 28 paź 2024, 8:20



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 20 cze 2009, 21:31 
*

Rejestracja: 16 cze 2009, 21:42
Posty: 10
Pojazd:
Mogli byście mi pomóc co mam jeszcze zrobić (wymienić) żeby skuter jechał mi przynajmniej 80km/h Cylinder wymieniłem na 70cc ale nadal jeździ tak jak na 50cc(70km/h) tyle że ma lepsze przyśpieszenie . Pomocy. :(


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 21:33 
Ex Moderator

Rejestracja: 29 sty 2009, 17:33
Posty: 1202
Lokalizacja: Legnica
Pojazd: Yamaha Majesty 250
Czy masz wyciągniętą blokadę wariatora? Bo coś mi się wydaje że chyba nie. Oczywiście daj większą dyszę główną w gaźniku.




_________________

"Poznaj swój skuter zanim ON da się poznać :twisted:" - Mycen

Mycen, pamiętam i dziękuję .




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 21:38 
*

Rejestracja: 16 cze 2009, 21:42
Posty: 10
Pojazd:
No właśnie napisze Ci ze to jest zipp vapor 2008 rok i blokada była tylko na module więc ją zdjąłem a patrzyłem na wariatorze i nie mam tam żadnej podkładki . :( ani nic innego. :( (chyba) nie Znam się na tym dobrze, więc proszę was o pomoc. Mam filtr stożkowy i dysze mam też 90# ale jak już mówiłem jedzie na niej tylko 60km/h i sie dusi tak jak by(szarpie). nawet regulowałem go ale to nie skutkuje.:( wiec wymieniłem dysze na tą starą 75# no i tak jeździe . :(




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2009, 22:12 
*

Rejestracja: 16 cze 2009, 21:42
Posty: 10
Pojazd:
MDM69 pisze:
No właśnie napisze Ci ze to jest zipp vapor 2008 rok i blokada była tylko na module więc ją zdjąłem a patrzyłem na wariatorze i nie mam tam żadnej podkładki . :( ani nic innego. :( (chyba) nie Znam się na tym dobrze, więc proszę was o pomoc. Mam filtr stożkowy i dysze mam też 90# ale jak już mówiłem jedzie na niej tylko 60km/h i sie dusi tak jak by(szarpie). nawet regulowałem go ale to nie skutkuje.:( wiec wymieniłem dysze na tą starą 75# no i tak jeździe . :(

----=EDIT=----

A jeszcze jedno wy się na pewno znacie na tym dlatego na was polegam. Jak myślicie może być to wina rolek? bo jak miałem 50cc założyłem rolki "4g". a przed chwila przeczytałem ze czym większy cylek tym cięższe rolki powinny być to prawda? (mam jeszcze rolki "5.2g" założyć je?)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 cze 2009, 12:38 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 7:00
Posty: 293
Lokalizacja: się biorą dzieci ?
Pojazd:
Jak masz inne rolki to zaloz je, moze cos pomoze. A na wario powinienes miec blokade. Moze masz zwężkę w filtrze powietrza ??




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 cze 2009, 19:33 
*

Rejestracja: 16 cze 2009, 21:42
Posty: 10
Pojazd:
Jest już wszystko ok. ;) Tak naprawdę to mi licznik coś szwankuje . :idea:
Dziś jechałem z Zipp'em Quantum i przy 80km/h go wyprzedzałem a u mnie na liczniku było zaledwie 70km/h .




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy