Dzisiaj jest 06 paź 2024, 17:25



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2012, 21:13 
*

Rejestracja: 02 lut 2012, 20:48
Posty: 154
Pojazd:
Świeca sprawna,regulacja gaźnika nic nie daje,poprostu tak jak by nie działała nie reaguje wgl na regulacje.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2012, 22:51 
*

Rejestracja: 21 cze 2010, 19:56
Posty: 78
Lokalizacja: WgW
Pojazd: aprilia sr/ suzuki katana
ja bym zaczoł od wymiany swiecy na nowa :) Świeca ktora daje iskre nie oznacza ze jest do konca sprawna :) Wiem z własnego doswiadczenia....




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2012, 23:22 
*

Rejestracja: 02 lut 2012, 20:48
Posty: 154
Pojazd:
Świece kupiłem jakoś w grudniu i odpalełem może z 3razy do dzisiaj.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 mar 2012, 12:47 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 paź 2010, 13:48
Posty: 108
Lokalizacja: Tuchola CTU
Pojazd:
hubert514 pisze:
grzechu [pl], lol jak nie miałes styczności to sie nie wypowiadaj.


Tak się składa kolego, że dobrze wiem co mówie. Również miałem za dużo paliwa i również strzelał z tłumika.... Zmniejszyłem dawkę i już nie strzela.
Także kto tu jest nie kompetentny widać.

Nie mam pojęcia jak może być uzasadnione strzelanie z tłumika od nie podpiętej masy.
Masa inaczej minus więc chodzi tutaj głównie o elektrykę. No chyba że miało to jakiś wpływ na pole elektromagnetyczne to wtedy zwracam honor. Bo być może że z tego względu że nie było masy był "rozregulowany" zapłon, to wtedy jest to możliwe.

Podsumowując. Jeżeli chodzi o odpiętą mase to może mieć to wpływ na układ zapłonu i wtedy może strzelać z tłumika. Pozdrawiam




_________________

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... sc&start=0




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 mar 2012, 12:55 
*

Rejestracja: 02 lut 2012, 20:48
Posty: 154
Pojazd:
Jutro zabiorę się za sprawdzanie wszystkiego,kupuję ten gaźnik 17,5 może pomoże coś




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 mar 2012, 14:23 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 maja 2010, 20:50
Posty: 1308
Lokalizacja: CK
Pojazd:
grzechu [pl] pisze:
Nie mam pojęcia jak może być uzasadnione strzelanie z tłumika od nie podpiętej masy.
Masa inaczej minus więc chodzi tutaj głównie o elektrykę. No chyba że miało to jakiś wpływ na pole elektromagnetyczne to wtedy zwracam honor. Bo być może że z tego względu że nie było masy był "rozregulowany" zapłon, to wtedy jest to możliwe.

Podsumowując. Jeżeli chodzi o odpiętą mase to może mieć to wpływ na układ zapłonu i wtedy może strzelać z tłumika. Pozdrawiam


Zirytowało mnie głównie to "lol" no widzisz jeżeli nie ma podpiętej masy zapłon się spóźnia i do zapłonu do chodzi jak kanał wydechowy jest już prawie otwarty i wtedy strzela. A jeżeli ty miałeś akurat rozregulowany gaźnik i mieszanka dłużej sie spalała i strzelało to swoją drogą. Ale chce wspomniec że nie wyśmiewaj czegoś jeżeli nie miałes z tym styczności lub nie masz o tym pojęcia:) A tak pozatym nie napisałem o Tobie że jesteś niekompetentny więc ty nie pisz tak o mnie :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 mar 2012, 14:34 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 paź 2010, 13:48
Posty: 108
Lokalizacja: Tuchola CTU
Pojazd:
hubert514 pisze:
Ale chce wspomniec że nie wyśmiewaj czegoś jeżeli nie miałes z tym styczności lub nie masz o tym pojęcia:)


Myślałem, że jest to tak oczywista sprawa, że jeśli jest za dużo paliwa to będzie strzelać :lol:

Czyli tak jak napisałem wyżej obstawiam na zapłon : )

Pozdrawiam i skończmy kłótnie bo pewnie skończy się warnem :P




_________________

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... sc&start=0




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy