Dzisiaj jest 24 wrz 2024, 5:22



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 617 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 11 mar 2012, 19:59 
*

Rejestracja: 26 wrz 2011, 18:51
Posty: 176
Pojazd:
Sprzedałeś już conti ,co planujesz kupić po tym cylku ? Pozdrawiam :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 12 mar 2012, 18:08 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
12 Marca 2012
Troszke z opóźnieniem dodaje Upka ale czekałem na drugiego aby nie robic dwóch bezpotrzeby. No to doszła paczka od Kutasa aka PoliniSpeed (Zapytacie dalczego kutasa? O tym w dalszej częsci notki oraz będzie to bardzo widoczne na zdjęciach z jego prac :) )

Kolejna wiadomościa jest to iż Conti zmienił własciciela i teraz bedzie powodem przyjemności z jazdy dla kogos innego)
No więc teraz jest dylemat co kupic. Budżet około 600 ziko no ale już mam swój typ który wydaje mi się,że najbardziej odpowiada moim wymaganią. Oczywiście będzie to musiało latac na seri wale lecz lożyska były wymieniane i maja znikomy przebieg oraz kompletnie zero luzu, łozysko korbowodu tez jest MHR wiec wytrzyma bez problemu, sprawdzałem luzy na korbie to pionowego nie ma w ogóle wiec dolne korby również jest w bardzo dobrym stanie , luzu poziomego jest naprawdę mało ,miałem porównanie z wałem seryjnym z Yamahy TZR po przebiegu ponad 10k i tego luzu jest dwa razy więcej niz u mnie.
Pierwszą opcją i najbardziej mi odpowiadającą jest :
-Kupno od kolegi przytartego cylindra Bordowego pseudo 80
-szlif
-nowe uszczelki od Polini Race 80
-Nowy tłoczek Asso za 230 zł
- Port strojony u [b] PoliniSpeeda
mapa kanałów co ala MHR Replica lecz nie tak wysoko okno
Kolejna opcja jest Airsal Racing(ale to juz baardzo ryzykowne i nie wiem czy warto, ewentualnie ze slabszych MK Hand Made albo Airsal Sport na ubogo:(.
Ale na 90% bedzie Port Bordowego.

Doszedł również termometr tablicowy wraz ze śrubą przewierconą i czujnikiem wklejonym już w śrube, mam nadzieje,że do nastepnego cylka bedzie pasowała.

I teraz rozwiązanie zagadki dlaczego PoliniSpeeda nazwałem Kutasem?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek Obrazek

Teraz znacie odpowiedź? Niestety smuci mnie to ale i zarazem bawi,że rysował te wszystkie genitalia na wzór swoich w skali 1 :1 więc rozmiar rzeczywisty. No trudno nie każdego Bóg wynagrodził w tym oto aspekcie,miejmy nadzieje,że nie będzie mu to przeszkadzało w późniejszym zyciu, Pozdrawiam majster;)


Tutaj zdjęcia potwierdzający idealny stan gładzi,wrecz perfekcyjny:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam i prosił bym o komentowanie oraz podsuwanie ciekawych pomysłów.




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!


Ostatnio zmieniony 12 mar 2012, 18:09 przez krzysiek39, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 mar 2012, 19:00 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2010, 19:06
Posty: 1702
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd:
krzysiek39 pisze:
z Yamahy TZR po przebiegu ponad 10k i tego luzu jest dwa razy więcej niz u mnie.
Bez znaczenia.
Ladne masz plany, tloczek asso to klasa.
Szkoda tylko, ze to nadal 50cc.
Pozdro.


Ostatnio zmieniony 12 mar 2012, 19:01 przez maciek805, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 mar 2012, 19:04 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2010, 20:42
Posty: 102
Lokalizacja: Zduńska Wola
Pojazd:
haha no ładnie ładnie :D A kto te kutasy w skali 1:1 malował ?:D




_________________

[center]Roxi '04r. - FullSport project by dioniK[/center]
[center]Obrazek[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 mar 2012, 19:04 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2010, 18:54
Posty: 2165
Lokalizacja: DIRTY SOUTH
Pojazd: GSXR 1000 k8 / A4B7
krzysiek39, hahahahahah, no ładnie :mrgreen: odwet za tą paczke co jego mama otworzyła? :mrgreen: oponka konkretka :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 mar 2012, 19:36 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sie 2010, 21:14
Posty: 28
Lokalizacja: [ZGR] - Gryfino
Pojazd:
krzysiek39, mój kolega ma w HM'ce 90cc bordowe :D
I nawet przyjemnie lata ;)

Ja na twoim miejscu kupiłbym cylek MK :)




_________________

Było TGB...
Było Rieju...
Czas na 4koła !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 mar 2012, 21:15 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
maciek805, jak 50 skoro pseudo 90 to tak naprawde 75 ccm więc po porcie powinno to jako tako toczyc się.:D
dionik, PoliniSpeed Wyslalem mu glowice i sobie odrysowal na niej.
Bihon, No wlasnie chyba odwet:D Ale mina mamy BECENNA.
Jaśko, Własnie musze dobrze pomyślec ale jednak zdecyduje sie chyba na 90 cc bordowe po porcie i na dobrym tloczku.




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 mar 2012, 19:21 
*

Rejestracja: 01 sie 2011, 9:18
Posty: 77
Pojazd:
maciek805 pisze:
krzysiek39 pisze:
z Yamahy TZR po przebiegu ponad 10k i tego luzu jest dwa razy więcej niz u mnie.


Bez znaczenia.


Właśnie że to ma znaczenie :roll: . Zbyt duży luz korby na boki prowadzi do rozsypania się koszyka łożyska.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 mar 2012, 19:35 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
No więc zobaczcie First Runa (realnego) nowego właściciela:) Oczywiscie od 1 bo jak by inaczej:

http://www.youtube.com/watch?v=XlPYRCV7xcc




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 mar 2012, 11:20 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2009, 20:25
Posty: 323
Lokalizacja: Rybnik(Leszczyny)
Pojazd:
zmień tą różową kierownicę ;d




_________________

Obczaj GSM'ke:
»»» http://polskajazda.pl/Motocykle/Gilera/GSM-50/124032 «««
Obrazek
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 mar 2012, 11:32 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
mato15, Przecież to nie moje Rieju :mrgreen:


Ogólnie biore się za polerki może dzisiaj jeszcze coś wpadnie jakiś łup.




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 mar 2012, 13:30 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
26 Marca 2012
Taki bardzo skromny Up.Poprawiłem na szybko polerke nóżki zmiany biegów , wypolerowalem czesciowo lakier na pokrywie magneta i przede wszytskim , wypolerowałem śrubki zaworu membranowego/krócca no i wypolerowalem/odnowilem pseudo lakier Chrom na podnóżkach kierowcy. Najpierw miały isc w czerwien potem miała byc polerka ale gdy dokładniej przyjrzałem sie w jakim sa stanie to ani lakier ani polerka długo by się tam nie utrzymała więc odnowiłem ten seryjny pseudo lakierowowow chrom i nie będe już tego ruszał, jedyną opcją jest malowanie proszkowo ale to już może w przyszłosci. Obecnie zmatowiłem i odtłuscilem srubki które już zostały pomalowane na czerwień od strony magneta oraz polakierowałem fajke równiez pod kolor. Wziąłem się rowniez za barwienie siatek w plastikach (małych trójkątach) jeden juz prawie skończony ale drugiego jeszcze nie ruszałem, może dzisiaj skończe.
Jakies małe foty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No i najważniejsze :D
Obrazek
Obrazek
tutaj Polerka tylko aparat nie mógł złapac ostrości mimo trybu Makro i są rozmazane zdjecia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!


Ostatnio zmieniony 26 mar 2012, 16:16 przez krzysiek39, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 mar 2012, 18:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 paź 2010, 13:50
Posty: 131
Pojazd:
Wszystko się świeci jak psu ... ;D
Piknie ;D będzie czym się lansować ;D
dopracowany do każdej śrubki ;D




_________________

KLIK ! ;)
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2012, 16:19 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
31 Marca 2012
Najpierw konkrety potem pierdoł. Tak więc,kupiłem cylinder, został wysłany do Redusa i już jest modyfikowany. Jako baza miała byc Mapa od Malossi MHR Replici 80 ale jakoś tak fantazja poniosła i poszłoo. Zgadnijcie kto ze mna projektował Mape,kąty itp? Człowiek który przyczynił się już w znacznym stopniu do tego projektu a mianowicie Piotruśśś aka Polinispeed wszystko wyliczył dokładnie i zaprojektował, co prawda zeszło nam do 2:00 ale jest wszystko elegancko. Nie podam dokładnej mapy bo byście mieli za łatwo ;) Moge jedynie wspomniec,że Wydechowe jest na 192* ,płuku na 128* ssak 121* :cool: Oczywiście to są nikłe wiadomości gdyż wszystkiemu dopełnią odpowiednie rozmiary okien,kształty itp. Tak więc mam połączenie idealne: Polini Mapa i wymiary , a Redus dokładne wykończenie pod naszą mape.
Miały byc Boost porty wydechowe dodatkowe ale zajęło by to zbyt dużo czasu więc jest Singiel potworny (ciekawostka: szerokosc okna : około 0.8 średnicy tłoka :P ) Fazowanie naturalnie będzie na 45* aby bezpieczniej było dla pierścieni. Mam nadzieje,że nie będzie problemu z wyregulowaniem tego na 19 Dellorto chociaz okna płuczące są wieksze niz w MHR :shock: tak,że moze będzie trzeba wstawic jakis 21 albo 24 PWK.
Kanały standardowo baardzo mocno powiększone wszystkie przegrody naostrzone itp. Standard w takich pracach.


No to teraz pierdoły. Pomalowałem węzyk paliwa. Kupiłem filtr paliwa gdyż poprzedni urwał się przy demontażu ale to dobrze, co jakiś czas powinno się go wymieniac. Zmatowiłem,odtłuscilem i pomalowałem równiez śrubki kapy bocznej oraz jedną śrubke dźwigni zmiany biegów. Obecnie schną jeszcze inne śrubki i pierdoły ale to będzie juz w innym Upie.
Kusi mnie jeszcze wycięcie jakiegos wzoru w osłonie magneta i wstawienie tam czerwonej siatki ale musze jeszcze pomyślec.

Tutaj seryjne wymiary oraz MAPA cylindra Pseudo 90 cc z Allego Rózowego.(replika top performance)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!


Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 16:20 przez krzysiek39, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2012, 9:55 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lis 2011, 20:47
Posty: 83
Pojazd:
krzysiek39 Mam pytanie do cb ile te rieju na tym filmiku może mieć km twoje >? i jakie miałeś wtedy zębatki?

http://www.youtube.com/watch?v=CXjrltcZ ... re=channel


Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 10:07 przez crosspasja, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2012, 11:01 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 paź 2010, 18:56
Posty: 754
Lokalizacja: Tłuszcz
Pojazd: Kymco ZX & Rieju RRX
No ładnie :lol: Krzysiu lubi robić detale xD Ale pokrywy bym nie ruszał.

Czekam na foty co i jak z cylem :wink:




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=106106&start=0 ZX <3
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=190001RIEJU <3
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2012, 11:07 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
crosspasja, Bananie to nie moje rieju! Skad mam wiedziec ile ma koni to jest żałosny przelicznik w tak małych pojemnosciach i przy tak wielkich rozbieżnosciach. Jest to rieju typa który kupil ode mnie cylinder CONTI. Na tym filmiku jest seryjna 50cc od AM6 lecz po lekkim portingu lecz juz na koncach swojego żywota. Zębatki to on sam nie wie jakie miał ale prawdopodobnie 11-52 , ma tam enoxa o ile pamietam oraz Airboxa. Wiec koni moze z 9-8 ale to nie jestm w stanie ci powiedziec bo to zmyslone dane.


Boberko, Oj tak cylinderuś dzisiaj skonczony:* Będa dzis foteczkii!




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2012, 15:38 
***

Rejestracja: 11 lip 2011, 8:41
Posty: 695
Lokalizacja: Puławy
Pojazd:
więc czekamy na foteczki.
Pzdr




_________________

Obrazek

KYMCO ZX NA CZĘŚĆI- TANIO




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2012, 16:49 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
1 Kwietnia 2012
Są zdjęcia prawie skończonego cylka. Co prawda średniej jakości no ale są. Do zrobienia pozostało jeszcze zaostrzenie ścianek grodziowych. W najbliższym czasie wysylka i leci do mnie.!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2012, 17:38 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 paź 2010, 18:56
Posty: 754
Lokalizacja: Tłuszcz
Pojazd: Kymco ZX & Rieju RRX
Na 2 focie wygląda jakby przytarty był :shock: Z reszta na każdej chyba widać ten ślad.




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=106106&start=0 ZX <3
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=190001RIEJU <3
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 617 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 31  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy