Dzisiaj jest 24 wrz 2024, 14:26



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 20 mar 2012, 15:39 
**

Rejestracja: 02 lip 2010, 21:18
Posty: 340
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Siemka , mam Honde Pcx 125 , to w PL raczej malo znany skuter jezeli chodzi o serwis i czesci dlatego niestety wszystko bede musial dobierac .Więc zacznijmy , motor jest na wtrysku wiec ew w gre wchodzi mapowanie silnika itd , ale raczej nie o to mi chodzi . Mam spore doswiadczenie jezeli chodzi o silnik , skrzynie biegow ale niestety mialem malo stycznosci z napedem w skuterach . Czytalem wiele wątków na temat Wariatorow itd i chcialbym sie tylko upewnic w moim toku myslenia . Z tego co widzialem moj motor na kole ma 8 km z wykresow hamowni , znalazlem firme Kitaco ktora specjalizuje sie w skuterach i odlalazlem wykres przy wariatorze Polini gdzie moc skoczyla az do 11 km . Tu zaczynaja sie pytania :
-Opłacalnie jest wymienic naped ?
-Niech ktos opisze mi jak dobrac rolki i odpowiedni wario ?
-Czy przy wymianie wario trzeba zmienic sprzegło i dzwon ?
-Jakie sa sposoby na poprawienie mocy w skuterze ?
-Ostatnie pytanko , czy ktos wie czy jest ktos na forum kto robi wydechy pod 4T ?

Pozdro ! :D




_________________

SPRZEDAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://allegro.pl/honda-pcx-125-aerox-b ... ?source=oo


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 20 mar 2012, 21:57 
*

Rejestracja: 18 kwie 2011, 18:18
Posty: 21
Lokalizacja: Piła
Pojazd:
Opłaca się wymienic napęd w ogóle zmienia się charakterystyka silnika fajna sprawa, nikt ci nie powie jakie roli wsadzic i sprezynki zeby wszystko grało u kazdego jest inaczej ogólnie jest taka reguła że im twardsze spręzynki tym lżejsze rolki. Najlepiej kupic rolki testowe i pare spręzynek no i zmieniac zmieniac zmieniac az znajdziesz te na ktorych jest najlepiej xD Przy wymianie waria nie trzeba zmieniac sprzęgła i dzwonu a sposoby na poprawienie mocy w 4t no mało ich wydech w sumie nic nie daje jedynie to wymiana napędu lub cylka na jakiś większy :)




_________________

Oblookaj mojego DTX'a ;)

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=210674




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy