Dzisiaj jest 25 wrz 2024, 19:22



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 20 mar 2012, 13:05 
*

Rejestracja: 20 mar 2012, 12:52
Posty: 12
Pojazd:
Witam,mam prsobe czy by mi ktoś nie pomógł przerobić tak zebym mógł podłaczyć cewke od VW do skutera bo mój posiada immo które się spaliło ;/ już był poruszany ten temat wiele razy na temat przerobienia instalacji ale pod cewke zadnego prosił bym o schematy podłaczenia tego wszystkiego .Mam jeszcze jedno pytanie czy jak bym chciał przerobić na zwykły modul to musze wymieniać tez stacyjke ? czy wystarczy tylko instalacaj magneto modul stator ? ja mam 8 cewkowy a słyszałem ze jak jest 8 cewek to nie będzie działąć ;/ ze musi być 6 cewkowy


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 21 mar 2012, 7:31 
**

Rejestracja: 19 sty 2007, 12:26
Posty: 465
Lokalizacja: nic
Pojazd:
Witam widzę że nie masz zielonego pojęcia o naprawach skutera więc proponuje ci dać sobie spokój z tą przeróbką kup lepiej moduł zastępczy który omija immo to jest koszt prawie 600zł na Racing -Planet ale tylko zakładasz moduł bo ta przeróbka będzie cię więcej kosztowała i skończy się naprawą u mechanika który cię zerżnie z kasy




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 mar 2012, 15:35 
*

Rejestracja: 20 mar 2012, 12:52
Posty: 12
Pojazd:
prosiłem o pomoc ! a nie o komentarze jak bym miał kase to by nie było problemu ;/ prosze o jakieś schematy instrukcje porady itd i czy warto przerawiać pod tącewke ?

mam pojęcie z naprawami ! juz dawno zamówiłem instalacje magneto statro moduł od speeda 1 ale gosciu nie wysłał zapłciłęm u a przesyłki niema kontakt sie urwał niema nic chyba musze to na policje zgłosic ;/ nie pisał bym tego tematu gdybym miał czesci to juz bym dawno smigał ;/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 mar 2012, 20:18 
**

Rejestracja: 19 sty 2007, 12:26
Posty: 465
Lokalizacja: nic
Pojazd:
Spokojnie kolego prosiłeś o pomoc to ci ją dałem to moja rada , co masz zrobić nikt ci nie da wszystkiego na tacy skoro potrafisz to rób a nie pytaj się o schemat bo już nie jeden próbował to zrobić i nic.Na takie przeróbki nie ma schematu to trzeba umieć i wiedzieć co i jak.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 mar 2012, 23:02 
*

Rejestracja: 20 mar 2012, 12:52
Posty: 12
Pojazd:
dobra nie było tematu ;/ gosciu z czesciami się odezwał i ma mi osobiscie przywiesc czesci więc przerobie skuter na zwykły modul i jazda ;D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy