Dzisiaj jest 24 wrz 2024, 9:31



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 0:08 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Scythe, Gofer a Golfik/Golfuś czy inna cholera to różnica :mrgreen: . Gofer to wg mnie takie obraźliwe na określenie tego modelu ale ja podchodzę z rezerwą na opinie VW bo dla mnie auto służy do jazdy :) .

Miki1996 pisze:
z miłą chęcią przeorałbym Tobą asfalt.

Nie masz tyle wojska chłopaku. Zresztą- groźby to sobie w kieszeń wsadź cieniasie w necie.

Miki1996 pisze:
Naprawdę jesteś strasznie błyskotliwy i znasz się na ludziach.

Ja kretyna nie udaję a ty albo udajesz albo nim jesteś.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 0:15 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Jak komuś temat się nie podoba to niech nie wchodzi a jak wejdzie i pisze posta to niech pisze rzeczowo, dzieci neo nie będą nigdzie tolerowane. Jeśli temat mi nie odpowiada to nie wchodzę a jak widzę, że temat w działach odbiega od zamierzenia działu to zgłaszam temat i piszę sensowną ripostę.

Ja pierniczę co za patologia wśród dzieciaczków się szerzy.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 0:34 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Miki1996 pisze:
Myśle, że zniszczyłbyś mnie samym spojrzeniem.

Mylisz się- ty nie myślisz i nie zabijam wzrokiem a swoją inteligencją (tak, jestem nieskromny bo wiem na co mnie stać).

Miki1996 pisze:
Czyli teraz jak napisze się "Apcia" to jest się kretynem, a jak wjeżdza się na kogoś bez powodu to jest się fajnym?
Naprawdę człowieku jesteś strasznie ograniczony i głupi

Moi klienci (czyli inaczej petenci- słowo "petent" wpisz w google bo to za trudne słowo dla ciebie) mówią inaczej :mrgreen:
Słowa Razora trzeba brać na dystans- tzn póki go nie poznasz to nie masz go jak oceniać (ja go też nie oceniam bo go nie znam). Rozbił auto- rozbił. Kupi drugie lepsze- fajnie. I co komu do tego?
Jego posty/tematy traktuje absolutnie lajtowo a że niektórzy nie potrafią się pogodzić z tym, że ma chłopak hajsu sporo (g*wno komu do tego skąd ma) to wasz osobisty problem jak również wasz problem, co dzieje się w jego temacie. On problemu jako takiego nie robi za to wy już się plujecie. Lepiej na pierdzikach pojeździjcie.

Cytuj:
Niesamowicie piszesz rzeczowo! Pomyśl, co piszesz.

Skoro humoru nie potrafisz odczytać to idź lepiej do swojego tematu.

Scythe pisze:
Dajesz sensowną ripostę, a ona jest piętnowana kolejnymi dziesiątkami postów na temat byle chałna

Dla mnie to jak woda na młyn- lubię kulturalnie pojechać.

Scythe pisze:
e ten temat nie odbiega w tym momencie od zamierzenia działu? Gadka o tym kto silniejszy, czy jak kto nazwał swój pojazd to dla Ciebie problem?

Ja nie zacząłem offtopa w tym temacie więc nie widzę swojej winy.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."


Ostatnio zmieniony 06 maja 2012, 0:37 przez czarekcw, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 0:39 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2011, 21:16
Posty: 0
Pojazd:
kaamil02, razor przed tym jak rozwalil bume i tak mial sam spam w temacie.

Arti to gość, który BADZO DOBRZE GADA! A "wy" na niego najeżdżacie? Zarejestowaliście się na forum w styczniu a udajecie hojraków. To co gada Arti to sama prawda! Kiedyś to było inne forum, bez dzieciaczków, którym tatuś daje siano na tjuning skutera i które chwalą się jacy to są fajni, bo jezdza 125/50 albo bez prawda, bo mają "wywalone" na policje i są fajni.

Co do Ciebie Razor to jesteś spoko, ale teraz to nieźle pojechałeś... Yarisa dostałeś od rodziców, sprzedałeś go, kupiłeś bume, która rozwaliłeś. Powinieneś mieć teraz nauczkę, że się nie napier**la za dużo a jak już to z rozsądkiem. Od kiedy masz BMW? Od 2 miesięcy, a Ty nawijasz tu o streetracingu?! Co najwyżej to oglądałeś 5 razy TokyoDrift na kompie i się najarałeś jak szczerbaty na suchary i wyjechałeś na miasto. Wyprzedziłeś Tico na ciąglej a następnie się rozwaliłeś z braku doświadczenia.

Tak w ogóle, to ziomków masz na Cargo dlatego, że masz/miałeś BMW, jak miałeś Yarisa to pamiętam, że był z Tobą tylko jeden czy 2 kumpli, po kupnie BMW zaraz przybłąkała się Agatka do zdjęć i kumple od beemek.

Powiem Ci Razor tyle. Mądrujesz się jakbyś był profesorem a tak właściwie to znasz conajmniej na wszystkim po trochu, a nawet wcale, tylko udajesz, że wiesz o co chodzi.

Buma rozwalona. Powinieneś myśleć jak ją naprawić a przede wszystkim co zrobić, żeby mieć kase na jej zrobienie. Tyle, że powinieneś, ale idziesz do rodzicow i masz kase od ręki, pamiętaj, że nie zawsze tak będzie. Teraz myślisz na RX8 czy Skyline? Chłopaczku, coś ci się chyba popier**liło w główce :mrgreen:

A co do innych, którzy piszą w tym temacie głupoty typu "Arti głupi jesteś, nie znasz się" niech najpierw przeczytają uważnie temat od 20 strony a najlepiej cały a potem się wypowiadają. Są to ludzie, którzy siedzą na forum niecały rok a myślą, że znają każdego i więdzą wszystko.

Pozdro i OGARNIJCIE SIĘ DZIECIAKI.





A tutaj takie male sporostowanie, Ci ktorzy zaraz mnie "zhejtuja" i powwiedza ze nie jestem na tym forum nawet rok i gowno wiem to tak dla jasności jestem tu od 2009 roku, pozdro!




_________________

Są ludzie i parapety, ale niektórzy na tym forum to ludzie-klamki są...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 1:27 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
Ratownik pisze:
Teraz myślisz na RX8 czy Skyline? Chłopaczku, coś ci się chyba popier**liło w główce


Obrazek

Zaraz się normalnie ze śmiechu posikam :mrgreen:


Wy to takie odważne dzieciaki w necie jesteście .. Oj Wy nie dobre, nie grzeczne, nu! nu! nu! Obrazek


Obrazek




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek


Ostatnio zmieniony 06 maja 2012, 1:28 przez JawoR, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 7:50 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
czarekcw, tylko się zjawisz i od razu zadyma :twisted:
Ratownik, no ja nie tylko BMW się ścigałem bo i Avensisem oraz Yarisem (a co do Yarisa to trzeba sobie coś wyjaśnić bo wziąłem go w kredycie 50/50 a nie, że mi go kupili). Hmm ja ze Skylinem nie wyskoczyłem tylko ktoś podsunął taki plan. Zresztą mam AC (Auto Casco takie ubezpieczenie mało kto w Polsce pewnie słyszał) więc w czym problem? Zwracają za BMW kasa na następny jest? No ja jakoś nie widzę problemu :roll: Co do ekipy to mam złą wiadomość dla Ciebie :twisted: Udało mi się zdobyć dojścia do pewnych spotów przy których cargo to taka wiejska impreza przy remizie.

Zresztą streetracing to nie tylko wyścigi palenie gumy oraz drift to też szybka jazda, przekraczanie granic jazda na krawędzi możliwości samochodu




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor


Ostatnio zmieniony 06 maja 2012, 7:54 przez razor99, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 8:02 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 cze 2010, 13:57
Posty: 251
Lokalizacja: huta
Pojazd:
razor99, podziwiam Twoje hobby. Kosztowne, ale ile radości dostarcza.


Co do BMW, bo to o niej jest temat, to jak już tu pewnie pisałem auto moich marzeń (z tych realnych do spełnienia).
Do tej pory mam je na tapecie tel, bo było bardzo ładne.
Nie rozumiem natomiast ludzi, którzy ciskają się o to, że je rozbiłeś. Dla mnie mógłbyś je nawet spalić. :D, no w czym problem? Złotówki mnie to nie kosztowało. Jedynie trochę żalu, bo tak jak pisałem dla mnie była idealna.




_________________

----------------------------------------------
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=84360 <- mój aerox ;d




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 8:10 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
pawelkgw, no właśnie szkoda jej bo fajna, ale co było zdarzenie losowe ubezpieczenie AC mam kasę zwrócą więc o co chodzi?

A najbardziej bawi mnie gadka o szybkich i wściekłych to praktycznie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości :roll: Ja po prostu traktuję to jako dobrą komedię

tutaj jest ładnie pokazane środowisko wyścigów ulicznych
https://vimeo.com/41620227




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor


Ostatnio zmieniony 06 maja 2012, 8:14 przez razor99, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 8:21 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2011, 14:50
Posty: 423
Lokalizacja: Margonin
Pojazd: 86c2f 1.4 D und Vect B 2.0 DTI
Dobra widzę że tutaj się zrobiła normalnie samowolka i poprostu robicie z razora kogoś kim naprawdę nie jest ponieważ wielu z was się za kozaków że takiej bety nie zniszczyliście lecz tylko wam się wydaje. Jak czytam te wasze posty to mam normalnie odruchy wymiotne ale sorry taka jest prawda udajecie kogoś kim nie jesteście.


POZDRO HEJTY




_________________

"They say pain is an illusion
This is just a bruise and
you are just confused but
I am only human"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 8:26 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
Scrimer, taaa udają mądrych dałbym im swoje BMW a pewnie by się skończyło jak 90% przejazdów kumpli, że ledwo ruszyli i ich obracało :roll:




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 8:51 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2011, 14:50
Posty: 423
Lokalizacja: Margonin
Pojazd: 86c2f 1.4 D und Vect B 2.0 DTI
No raczej tak tym bardziej przy takiej mocy i przy tej masie :roll: Nie no nie ma to jak znafcy z Need For Speeda :mrgreen:




_________________

"They say pain is an illusion
This is just a bruise and
you are just confused but
I am only human"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 8:53 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
Scrimer, i oni wypadali na dodatek przy ok 20km/h więc o czymś to świadczy




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 8:58 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2011, 14:50
Posty: 423
Lokalizacja: Margonin
Pojazd: 86c2f 1.4 D und Vect B 2.0 DTI
razor99 No co zrobisz taki świat




_________________

"They say pain is an illusion
This is just a bruise and
you are just confused but
I am only human"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 9:05 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
Scrimer, nic nie zrobisz był dzwon dostajesz odszkodowanie żyjesz dalej proste i logiczne




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 9:25 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 gru 2008, 19:01
Posty: 210
Pojazd:
Ratownik pisze:
kaamil02, razor przed tym jak rozwalil bume i tak mial sam spam w temacie.

Arti to gość, który BADZO DOBRZE GADA! A "wy" na niego najeżdżacie? Zarejestowaliście się na forum w styczniu a udajecie hojraków. To co gada Arti to sama prawda! Kiedyś to było inne forum, bez dzieciaczków, którym tatuś daje siano na tjuning skutera i które chwalą się jacy to są fajni, bo jezdza 125/50 albo bez prawda, bo mają "wywalone" na policje i są fajni.

Co do Ciebie Razor to jesteś spoko, ale teraz to nieźle pojechałeś... Yarisa dostałeś od rodziców, sprzedałeś go, kupiłeś bume, która rozwaliłeś. Powinieneś mieć teraz nauczkę, że się nie napier**la za dużo a jak już to z rozsądkiem. Od kiedy masz BMW? Od 2 miesięcy, a Ty nawijasz tu o streetracingu?! Co najwyżej to oglądałeś 5 razy TokyoDrift na kompie i się najarałeś jak szczerbaty na suchary i wyjechałeś na miasto. Wyprzedziłeś Tico na ciąglej a następnie się rozwaliłeś z braku doświadczenia.

Tak w ogóle, to ziomków masz na Cargo dlatego, że masz/miałeś BMW, jak miałeś Yarisa to pamiętam, że był z Tobą tylko jeden czy 2 kumpli, po kupnie BMW zaraz przybłąkała się Agatka do zdjęć i kumple od beemek.

Powiem Ci Razor tyle. Mądrujesz się jakbyś był profesorem a tak właściwie to znasz conajmniej na wszystkim po trochu, a nawet wcale, tylko udajesz, że wiesz o co chodzi.

Buma rozwalona. Powinieneś myśleć jak ją naprawić a przede wszystkim co zrobić, żeby mieć kase na jej zrobienie. Tyle, że powinieneś, ale idziesz do rodzicow i masz kase od ręki, pamiętaj, że nie zawsze tak będzie. Teraz myślisz na RX8 czy Skyline? Chłopaczku, coś ci się chyba popier**liło w główce :mrgreen:

A co do innych, którzy piszą w tym temacie głupoty typu "Arti głupi jesteś, nie znasz się" niech najpierw przeczytają uważnie temat od 20 strony a najlepiej cały a potem się wypowiadają. Są to ludzie, którzy siedzą na forum niecały rok a myślą, że znają każdego i więdzą wszystko.

Pozdro i OGARNIJCIE SIĘ DZIECIAKI.





A tutaj takie male sporostowanie, Ci ktorzy zaraz mnie "zhejtuja" i powwiedza ze nie jestem na tym forum nawet rok i gowno wiem to tak dla jasności jestem tu od 2009 roku, pozdro!


Dzięki i widzę że nie jestem już sam ;)




_________________


Vivacity:
*Dr70Evo
*Hebo Manston V Auspuff
*Hebo PWK 21 Red Edition
*Stage6 Einlassystem
*Malossi e13
*Stage6 Sport Pro Variomatik
*Stage6 Sport Pro Kupplung
*Stage6 Wing Coller Team
*Stage6 Reimenscheibe




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 10:06 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 mar 2009, 12:58
Posty: 1103
Lokalizacja: Bielsko
Pojazd: 147 JTDm
Tego no... Pompa 1000 Obrazek

Żeby nie było. Może teraz znowu BMW albo Lancer X :D ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 10:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2010, 12:30
Posty: 24
Pojazd:
Jak ja lubię te wasze kłótnie :lol: . Z kilkoma osobami się zgodzę z góry .
razor99, skrytykuje Cię za ten streetracing. Ulica to nie jest miejsce do takich rzeczy,ale co tam moje gadanie ,każdy wie lepiej :lol: . No cóż rozumiem ,dreszczyk emocji fajnie ,ale ta brawura niesie za duże konsekwencje . Nie tylko ,że możesz siebie skaleczyć ,ale i inne niewinne osoby. Cóż ,życzę ,aby nigdy to się nie zdarzyło .

Co do BMW ,szkoda ,ale to Twoje. Powodzenia życzę :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 10:49 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
Replica, no akurat się z Tobą zgadzam, że ulica to nie tor :mrgreen: ryzyko jest zawsze jakiś idiota może wbiec Ci pod samochód jak jest wyścig czy coś, ale jakoś się o tym nie myśli a ludzie też mają swój rozum i nie stoją od razu na krawężniku




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 11:32 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2010, 16:45
Posty: 339
Lokalizacja: Lublin
Pojazd:
Replica pisze:
Ulica to nie jest miejsce do takich rzeczy,ale co tam moje gadanie ,każdy wie lepiej :lol:


To co zakazane smakuje najlepiej :)

razor99 pisze:
ryzyko jest zawsze jakiś idiota może wbiec Ci pod samochód jak jest wyścig czy coś, ale jakoś się o tym nie myśli a ludzie też mają swój rozum i nie stoją od razu na krawężniku


Właśnie idiota to jedzie szybko po mieście. Chociaż wina nie raz jest po stronie pieszych, bo jak widzę niektórych jak przechodzą przed ulice to widać, że nigdy nie jeździli samochodem i nie wiedzą jak ma ciężko kierowca wtedy.
W nocy można jeszcze szybko jeździć jak jest mało osób, bo to lepsze jak za dnia gdzie wszyscy idą/wracają z pracy/szkoły.

razor99 pisze:
Zresztą mam AC (Auto Casco takie ubezpieczenie mało kto w Polsce pewnie słyszał)


Za darmo to dają ? :O :lol:




_________________

Mam na sprzedaż plastiki do Piaggio Typhoona:
- przedni od kierownicy,
- lewy i prawy bok tylny (boczki),
- przedni (duży).




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 11:38 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
creative, hmm na cargo jest prosta gdzie najbliższe budynki są w pizdu a po 21-22 to już w ogóle ruch zanika jeżeli chodzi o osoby postronne tylko cargowicze i policja się kręcą i jeszcze dalej są barierki między drogą i chodnikiem i jeżeli ktoś przechodzi przez te barierki to jest typowym idiotą. Chociaż u nas gapie to myślą i stają na starcie a nie na całej długości trasy a jak już stają to stoją w bezpiecznej odległości za barierkami chociaż trafiają się agenci co się ładują pod koła.

Nie AC nie dają za darmo, ale wolę zapłacić trochę więcej i przynajmniej mieć spokój jak samochód ukradną zaliczę dzwona czy coś




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor


Ostatnio zmieniony 06 maja 2012, 11:40 przez razor99, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 49  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy