Dzisiaj jest 27 wrz 2024, 18:21



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 17 maja 2012, 16:50 
*

Rejestracja: 06 lut 2012, 19:23
Posty: 105
Pojazd:
A więc tak, rozwaliłem tłok 50, rozebrałem cały silnik i wyczyściłem, złożyłem i założyłem cylinder 70. i problemy są takie
1. Nie kopci ( i niewiem jak sprawdzic czy jest smarowanie) wcześniej lałem olej półsyntetyczny za 19 zł firmy orlen. teraz na nowym cylku zalałem go mobil 1 2t racing full synthetic, w wężyku od pompy oleju i gaźnika ( tam gdzie olej płynie) są bombelki powietrza, jak skuter pochodzi to one sie troszke poruszają ale nieznikaja ( lecą w strone gaźnika)
2. Skuter na tym cylku 70 ma słaby start i musze praktycznie odkręcić całą manetke zeby ruszył ( możliwe że to przez to zę dostał sie kurz pomiedzy dzwon sprzęgła a szczęki sprzęgłą?
3. Jechałem 40-50 km/h i zjechałem na droge gdzie miałem pod wiatr i zeby utrzymać te 40 km/h dałem praktycznie całą manetke do oporu i skuter zgasł, odpaliłem i pojechałem do domu. czy to możliwe ze to przez za małą dysze?

skuter to full seria oprócz cylka i sprężyny centralnej s6 22% medium. a ogólnie skuter to dziwna mieszanka zippa, keeweya, longji i kilku innych jeszcze.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 17 maja 2012, 20:00 
***

Rejestracja: 24 sie 2011, 16:08
Posty: 939
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Pojazd: Audi A6 C5 2.8
Możliwe że dysza za mała gaźnik też tłumik napewno do wymiany na lepszy olej hmm dla pewności wywal dozownik i rób własną mieszankę ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2012, 10:16 
*

Rejestracja: 06 lut 2012, 19:23
Posty: 105
Pojazd:
Wymienie gaźnik na 19 mm i wario na s6 sport pro, wydechu chyba niebęde zmieniał bo boje sie ze wał i łożyska niewytrzymają. jak sprawdzić czy jest smarowanie i czemu jest taki sąłby start?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 maja 2012, 10:19 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2012, 13:38
Posty: 1668
Lokalizacja: Pasłęk
Pojazd: Bora VR5 2.3
Regulacja jak słaby start !




_________________

Regulamin ! :D regulamin-forum-t3.html

Polerowanie Felg i Przerabianie lamp

http://imgur.com/a/8DTBO




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy