Dzisiaj jest 18 paź 2024, 9:52



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2012, 5:55 
*

Rejestracja: 02 kwie 2012, 16:52
Posty: 10
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Pojazd:
Paweł Ma***
Strzelce 80
56-410 Dobroszyce
gg 39777717
Uważajcie na tego kolesia próbował mnie oszukać na 300 pln sprzedał mi silnik kompletny do tph
czekałem za silnikiem 3 tygodnie koleś nie odpisywał na gg albo w ogóle nie odbierał ode mnie telefonów wiec postanowiłem pojechać osobiście i to było jego zaskoczenie tłumaczył się ze chciał wysłać paczkę w poniedziałek i to na mój koszt na szczęście silnik był no ale straciłem 70 pln na paliwo .


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 16 maja 2012, 20:02 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2012, 13:38
Posty: 1668
Lokalizacja: Pasłęk
Pojazd: Bora VR5 2.3
Nie polecam robić transakcji Z rafal123 kupiłem od niego gaźnik niby dobry a był cały rozwalony itp ... Nie polecam !




_________________

Regulamin ! :D regulamin-forum-t3.html

Polerowanie Felg i Przerabianie lamp

http://imgur.com/a/8DTBO




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2012, 13:51 
Jordan96

Dzieciak pod innym nickiem na forum wystawił NIBY nowe manetki str8 konic oraz NIBY LEWE i NOWE lusterko SSP F1 białe.
Przedmioty były kusząco tanie, więc zamówiłem u gościa. Wysłał towar za pobraniem, jednak bez możliwości sprawdzenia zawartości, więc albo płacę, albo w ogóle nie przyjmuję. Przyjąłem. Szczęście miałem takie, że w środku nie było "wody mineralnej", tylko manetki i lusterko. Ale... manetki poobdzierane, końcówka (ta chromowa) z innego modelu niż str8 konic, a lusterko w dostatecznym stanie i PRAWE.
Musiałem bawić się z gwintem -.-

Nie przeszkadza mi to tak bardzo, ale jest to mały oszust chcąc nie chcąc.

Poznałem go po numerze gg i miejscu zamieszkania. Wszystkie jego dane osobowe posiadam jakby co.
UWAGA! Jeżeli nie ma możliwości sprawdzenia zawartości pobrania, to podziękuj lepiej.

Aktualnie sprzedaje to: http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=1784741#1784741
Proszę zwrócić szczególną uwagę. Pozdrawiam ;)

Profil: http://forum.mieloch.pl/profile.php?mod ... le&u=28035

@Edycja: chłopak do mnie napisał. Myślę, że adres, imię, nazwisko, numer gg i tel. jak i nawet BWS czy tam booster identyczny na avatarze są dobrymi dowodami, aby udowodnić to.
Powiem tak: kupujcie od kogo chcecie, ale jak nie ma możliwości sprawdzenia paczki to nawet nie przyjmuj. Kupuj tylko na allegro od ludzi, aby mieć jakąś ochronę.
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 06 cze 2012, 20:40 przez arek95, łącznie zmieniany 3 razy



Na górę
   
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 20:23 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 6:58
Posty: 739
Lokalizacja: Gorzów
Pojazd:
Sprawa załatwiona


Ostatnio zmieniony 10 sie 2012, 21:07 przez GuN, łącznie zmieniany 5 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 21:19 
***

Rejestracja: 11 lip 2011, 19:27
Posty: 514
Pojazd:
http://tablica.pl/oferta/yamaha-neos-ov ... 1577W.html

oszust uwaga oszust
505216797 tel
GG: 12275785
nk
http://nk.pl/#profile/28297698


Ostatnio zmieniony 03 cze 2012, 21:47 przez zebra2008, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 23:04 
**

Rejestracja: 30 lis 2009, 21:40
Posty: 255
Pojazd:
GuN, gratuluje :)

Obrazek

To dziecko zrobiło Cie w uj :)

Grzesiek pisze:
MasterSSP / Gacek

Wymieniłem się z nim przez GG, ja mu wysłałem wydech on miał mi wysłać cylinder. Od tygodnia czekam na cyl, dziś widzę go w ogłoszeniach...


Od tamtej pory czekam na zwrot kasy za przesyłki i ciągle jakieś bajeczki wymyśla, że aż mi się tego czytać nie chce :mrgreen: Napisz do mnie na PW to troche utemperujemy dzieciaka.




_________________

stunter pisze:
Ale zapraszamy na nasze ulubione forum mieloch.pl Napewno znajdziesz tam wielu kolegow oraz porady jak ze skutera zrobic maszyne do zabijania.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 cze 2012, 12:59 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sty 2012, 13:38
Posty: 856
Lokalizacja: Mysłowice / Katowice
Pojazd: Aprilia SR
zebra2008, dlaczego oszust ?




_________________



Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 20:42 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2012, 11:52
Posty: 476
Lokalizacja: Latowicz
Pojazd:
Grzesiek9663, Po pierwsze było cwaniaku dużo inaczej.

Wysłałeś mi jakiegoś pogiętego RS2 co miał być w dużo lepszym stanie, nie było oryginalnego mocowania, spawany, kevlar pościerany, nie oryginalna obejma slincera itp. Przysłałeś wydech, nie spodobał mi się, a Ty w zamian oczekiwałeś nowego StreetRace'a :lol:, śmieszne to jest. Ja zachowałem się bardzo dobrze w tej sprawie, odesłałem Ci wydech za pobraniem 18 zł, bo nie będę tracił na wysyłce jakiegoś złomu.

Proszę Cię nie pisz takich bzdur, że wale w ptak i jestem zjebany, bo śmiać mi się chce. Wymyśliłeś sobie, że mam Ci oddać 45 zł za twoją wysyłkę hahahahah :roll: Śmiech na sali, jakbym chciał to bym Ci oddał, ale nie mam zamiaru oddawać komuś pieniędzy za to, że opisuje całkiem inaczej przedmiot a w paczce przychodzi złom. Nie licz na to. Daruj sobie swoje głupie pisanie na forach, że jestem oszustem bo tylko Ty i wyłącznie lecisz w kulki, kilka osób mi już napisało, że sprzedajesz towar nie zgodny z opisem, albo czegoś brakuje.

UWAŻAJCIE NA NIEGO.

Pozdro




_________________

Zapraszam !

Zobacz moją F12'stke !
Konkretny sport na ciekawych częściach !

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=1977384#1977384

Może lajka ? :D

https://www.facebook.com/MalagutiF12TuningCustom

Zostaw po sobie komentarz.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 cze 2012, 13:39 
**

Rejestracja: 30 lis 2009, 21:40
Posty: 255
Pojazd:
Hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahhahahaahahah dzieciaku zmień dilera :D Masz szczęście, że nie mam starego archiwum gg, ale pisałeś "Wydech fajnie chodzi, wysyłam streeta". Poza tym wystawiłem ten wydech na allegro i co ? Koleś zadowolony, pozytywa wystawił. A ty idź tam odpalaj te swoje evo, którego nie masz bo ci ojciec nie pozwala założyć części do skutera. Pozdrawiam, motonita Grzegorz.

Tak w ogóle to miałeś mi oddać ten hajs osobiście na Bemowie i co ? Bałeś się i nie przyjechałeś hahaha :lol: I najlepiej zmień bank bo te przelewy coś od ciebie nie przychodzą :D aaa i zgłoś na poczcie zaginięcie listu z hajsem bo też nie doszedł :D




_________________

stunter pisze:
Ale zapraszamy na nasze ulubione forum mieloch.pl Napewno znajdziesz tam wielu kolegow oraz porady jak ze skutera zrobic maszyne do zabijania.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 cze 2012, 22:13 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2011, 22:24
Posty: 106
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Mondeo MK3 x Aerox 2010
Uważajcie na użytkownika o nicku "dudczon". Kupiłem od niego kartery do Aeroxa niby w idealnym stanie. Wszystko miało być idealne - zapewniał mnie sprzedający. Jednak okazało się inaczej. Sprzedający włożył kartery w siatkę i rzucił luzem do kartonu. Przesyłka przyszła uszkodzona w 3 miejscach z widocznymi wyciekami oleju. Olałbym to ale okazało się że kartery mają wyłamane mocowanie nóżki centralnej - które jest dla mnie dość ważne bo niebawem sprzedaje skuter i chciałem żeby było wszystko dobrze. Łożysko w tylnej osi które było ponoć idealne jest totalnie zdewastowane zasyfione piaskiem i nadaje się tylko i wylącznie do kosza. Może to są szczegóły ale dla mnie są one dość istotne dodatkowo sprzedający nie przyjmował do wiadomośći tego że towar jest uszkodzony i próbował mnie obrażać. Nie polecam transakcji z tym użytkownikiem.
Jego dane:
dudczon
gg: 7234435
kamil pa***
os.Świerczewskiego 15/2
28-100 Busko-Zdrój

STANOWCZO ODRADZAM!


Ostatnio zmieniony 20 cze 2012, 20:11 przez duch6665, łącznie zmieniany 4 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 cze 2012, 9:24 
**

Rejestracja: 30 maja 2012, 21:49
Posty: 257
Lokalizacja: kielce
Pojazd: Aprilia rally
oszust o numerze gg 39716729 niestety nie pamiętam danych bo to było pare mies temu
miałem sie z nim zamienić telefony za części ja wysłałem telefony a on części nie miał mi je odesłać mies temu do tej pory nie ma odradzam w dodatku chce kupywać telefony ale ze najpierw mu wyślesz zobaczy i ci kase przyśle




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 cze 2012, 12:48 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lut 2010, 21:14
Posty: 676
Lokalizacja: brać kasę?
Pojazd:
Nie polecam wchodzić w żadne interesy z numerem GG : 162369 koleś jest z Radomia. Tu jego meil: xare95@gmail.com
Mielismy zamieniac sie wydechami ja mu wyslalem swoj z kwota pobrania 250 a on mi mial swoj tez z kwota 250. wyslal mi ale kawalek drewna i pomięte gazety. NIE POLECAM!




_________________

Lewy pas to nie kółko różańcowe!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 cze 2012, 21:21 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 6:58
Posty: 739
Lokalizacja: Gorzów
Pojazd:
karoleeq, przez allegro kupiłem od niego stelaż do stuntu do Yamahy Aerox zapłaciłem przelewem przez allegro. Stelaża nie mam. Już chyba 2 czy 3 tygodnie czekam więc zgłosiłem sprawę na allegro i zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie . Pomijając fakt, że w obu przypadkach kontakt jest zerowy.
SPRAWA NA ALLEGRO


Ostatnio zmieniony 10 sie 2012, 21:08 przez GuN, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lip 2012, 12:37 
Last Chance

Rejestracja: 10 lut 2012, 13:57
Posty: 409
Lokalizacja: Jabłonna/Lublin
Pojazd:
Uważajcie ! Typ bierze gg z naszych profili i pisze na gg. Pucuje się że ma Sende oraz rrx na cześci. Ceny kuszące lecz są to zwykłe chińskie cześci ! Numeru gg nie można okręślić bo do mnie pisał z innego który już nie istnieje , a do koleszki z innego. Na wstępie pucuje się z USD od DRD i yasuni c21 do roxa , uważajcie !




_________________

Minejtor pisze:
Grozisz mi ? zaraz zadzwonie na policje i pojdziesz do zakladu poprawczego.

Używajcie Polskich znaków! Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lip 2012, 20:23 
*

Rejestracja: 11 cze 2012, 15:20
Posty: 18
Pojazd:
Zostałem oszukany przez użytkownika forum soczek-a3
Koleś wystawił na giełdzie wariator Stage6 Sport pro z dokładnymi zdj z pudełkiem sprzężyną centralną i rolkami. Przyszła mi dziś paczka ojciec odebrał bo mnie nie było w domu i nie sprawdził co jest w środku.
Okazało się ze jest tam wariator ale cały rozwalony i to nie jest stage6 były przy nim tylko jakieś 3 śrubki w pudełku od neostrady TP. Moge mu coś zrobić i odzyskać 130 zł??? Jutro sprawa trafia na policjem
Mam jego dane jest to Mateusz Cepok. I teraz pytanie do admina czy może sprawdzić jakie imię i nazwisko podał na swoim koncie soczek-a3
proszę o pomoc.


Ostatnio zmieniony 17 lip 2012, 21:29 przez Orka, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 lip 2012, 20:29 
*

Rejestracja: 11 lut 2012, 11:13
Posty: 179
Pojazd:
Vega,
Dokładnie Paweł marks mi sprzedał dokumenty do bws czy do czegoś już nie pamiętam wpłaciłem mu many na konto i co ?
Paczki nie dostałem pisałem pisałem i nic
minęło już ponad 2 miesiące i nic na gg nie odpisuje
Złodziej !
Może ma ktoś nr telefonu jego ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lip 2012, 11:59 
*

Rejestracja: 10 wrz 2011, 19:54
Posty: 124
Lokalizacja: Ruda Śląska
Pojazd: Coliber P/G, Golf 3 GT
Wysłałem Kolesiowi o nicku: ShadowRider 40zł na przesyłke czesci za pobraniem i od tego czasu nie mam z nim kontaktu. Czesci miały przyjsc miałem doplacic jeszcze 110zł ale już sie nie odezwał. Nie polecam robić z nim interesów. I Uważac na niego bo zauważyłem że bardzo dużo czesci ma na sprzedaż....


Ostatnio zmieniony 28 lip 2012, 11:59 przez miczeljp, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lip 2012, 15:47 
**

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:26
Posty: 329
Lokalizacja: Orawka<Nowy targ
Pojazd:
nie polecam użytkownika Mikołaj na forum , dokładnie niewiem jaki ma nick, ale Mikołaj1996 chyba.. wiem że mikołaj i rok

przez allegro kupuje pare lat i wgl, ponad 100transakcji jak nic

no i byłem naiwny kupując u tego mikołaja :/

chciałem żeby wystawił na allegro - to niby nie opłacone
chciałem żebym mógł przy odbiorze paczki zobaczyć co tam jest- mówi że niewie jak to zrobić (potwierdzenie odbioru)

no ale dobra, wziąłem

Stage6 sport pro

miała być gwarancja w środku paczki że odpali na 100%
i wszystko inne

wiziąłem też gaźnik bo dał tanio


noi dałem 500zł za zatarty cylinder i gaźnik z zdartymi gwintami śrób :/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sie 2012, 13:16 
*

Rejestracja: 07 paź 2011, 22:55
Posty: 34
Pojazd:
Witam . Chciałem was ostrzec o urzydkowniku matOW, . ale ja sobie z nim poradziłem :) Kupiłem silnik za 850 zł ok przyszedł silnik z zatartym cylkiem z oszukanym wałem i karterami w stanie makabrycznym a wszystko miało być w porządku . kupowałem przez allegro więc wpłaciłem kase na konto na silnik czekałem dokładnie 2,5 miesiąca ... potem okazało się że silnik nie nadaje się do o niczego ... oczywiście telefon się nie zgłaszał na gg pisał żebym się walił itd itd ... Byłem na policji dowiedziałem się co jest co powiedzieli żeby go najpierw nastraszyć policją sądem i w ogóle no i się udało odesłał mi kase na konto ja odesłałem silnik . uwaga ten człowiem ma kilka kont na allegro.pl ... Nie ufajcie tanim ofertom




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sie 2012, 13:55 
*

Rejestracja: 07 paź 2011, 22:55
Posty: 34
Pojazd:
Xxwojtus123xX pisze:
No i kolejny gówniany złodziej i cwel
Jedno konto zbanowane to FIGHTER MMA :roll: Sprzedał mi zawór Polini Evo , przez allegro Wpłaciłem na konto kasę 165zł i powiedział że wysłał ale poczta nie wie czemu tak długo idzie. W środę niby przelał kasę z powrotem ale jakoś nic do mnie nie doszło :roll: Dziś do mnie doszedł zawór lecz ma prześwity i jest używany.

To tak:
Nick na allegro to Daniel7512
1 konto zbanowane to FIGHTER MMA
2 konto miał ale niestety ADMINI usunęli temat w którym napisał że ma ten zawór i nie znam nicku ale coś było podobnego do tego z allegro.
Aukcja z allegro http://allegro.pl/zawor-m...1822343032.html

NR GG: 3150862 UWAŻAĆ!!



popieram kolege.
Mój przypadek to : Kupiłem gaźnik i komplet dysz od niego za 350 zł gaźnik 28mm stage6 r/t . gaźnik miał być po 10km przebiegu . Kase wpłaciłem na konto na paczke czekałem 3 tyg, wkońcu przyszła. Gażnik wyglądał jak obraz nędzy i rozpaczy był cały poździerany poskręcany na jakieś inne śróby , a kompletu dysz w ogóle nie było ... potem zero kontaktu .

A tu kolejny jego login na allegro : lukas199m
to samo gg i oczywiście cały czas działa na naszym forum pod loginem lukas199m

Proponuje zbanować kolejne konto


Ostatnio zmieniony 17 sie 2012, 14:01 przez KubaWalek, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy