Dzisiaj jest 27 wrz 2024, 8:33



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 08 cze 2012, 14:27 
**

Rejestracja: 08 lut 2012, 20:41
Posty: 266
Lokalizacja: okolice Warszawy
Pojazd:
A więc tak:D Postanowiłem opisać swój skuter na forum.Dośc późno bo aż rok po zakupie go.
HISTORIA:
Wszystko zaczęło się jak kumple pozdawali dwa lata temu na karte motorowerową.Chciałem tak jak oni mieć skuter i jeździć.Czekałem i w 2010 r w czerwcu zdawalem w szkole na karte:D Możecie się smiać ale nie zdałem testu:D Nie poddalem sie w 2011r znów podeszlem do niego i tym razem mialem 100% a potem praktyka już nie sprawila mi problemu.Zacząłem rozgladac się za skuterami.Pierw myślałem o jakiś chinolkach naszczęscie szybko wybilem je sobie z glowy:D Przegladalem allegro tak z 2tygodnie wreszcie znalazlem cos dla mnie! Kymco super 9 L/C 70/50. Sprzedajacy mieszkal odemnie 2km:) heh..Meczyłem tate zeby zadzonił i zapytaj co i jak.Pierw nie chciał ale namówiłem go i zadzwonił od niechcenia.Zapytał sprzedawce czy nie podjechal by do nas.Zgodził się.Podjechal tata osoby która nim jezdziła.Chcieli za niego dośc dużo po dluzszych negocjacjach kupiłem go nieco taniej gdzyz mial pourywane zaczepy od plastików.Sprzedający nawet nie wiedzial jakiej firmy jest tam cylinder wydech itd..Tego samego dnia kupiłem takzje kask HJC za 550zł.Skuter mial lekko pourywane zaczepy od plastików z przodu.Jezdziłem tak nim przez miesiąc(zrobilem wtedy kolo 2tys km. Az nagle pękł mi pasek(20km od domu:D) Pchałem skuter do domu..zeszlo sie troche:D (w zeszlym sezonie zrobiłem kolo 5-6tys km).W tym sezonie wymieniłem wszystkie plyny i klocki i czesci eksploatacyjne(pasek,rolki,akumulator) Skuter dostał także nową tylną opone(Dunloup).
Skuter nigdy mnie nie zawiódł pod wzgledem mechanicznym.

Następny dzień:
nastepnego dnia dopiero dotarło do mnie co kupiłem:D Po woli doszedłem do w tym skuterze siedzi okazało sie ze ma on:
-Cylinder Malossi Sport 70
-Wariator Malossi Multivara.
-Wydech Tecnigas Next-r
-Gas-Box Malossi.

To teraz fotki :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Niestety skuter sprzedaję:( z wielkim żalem..Przesiadam sie na większą pojemność:P
Jak by byl jakiś chetny na kupienie zapraszam na priv.


Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 14:28 przez neweraziom, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 09 cze 2012, 18:46 
***

Rejestracja: 01 wrz 2011, 11:16
Posty: 833
Lokalizacja: Andrychów
Pojazd: Super 9, NSR
oj szkoda szkoda kymcoka , ale przynajmniej sprzedajesz go przed magicznymi 20tys km, bo pozniej sie pompa jeb** :wink:
ladnie prezentuje sie kopniak, zrob foto gdzie siedzi gazbox


Ostatnio zmieniony 09 cze 2012, 18:58 przez redziqs9, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy