Dzisiaj jest 23 wrz 2024, 23:25



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2012, 20:11 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2011, 14:50
Posty: 423
Lokalizacja: Margonin
Pojazd: 86c2f 1.4 D und Vect B 2.0 DTI
PawelStig pisze:
j gdzie dzieciaczki lubią lizać dupe.


Dorosły sie odezwał :roll:




_________________

"They say pain is an illusion
This is just a bruise and
you are just confused but
I am only human"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2012, 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2010, 13:25
Posty: 0
Lokalizacja: WLKP
Pojazd:
Zaraz każdy będzie śmigał po Razorze :lol: chłopak robi co chce i odczepcie się od niego :P jak wam to przeszkadza to przecież nie musicie wchodzić do tego tematu :mrgreen:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2012, 20:49 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:47
Posty: 94
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd:
Scrimer pisze:
PawelStig pisze:
j gdzie dzieciaczki lubią lizać dupe.


Dorosły sie odezwał :roll:



Starszy od ciebie, aczykolwiek wiek tutaj nie ma nic do rzeczy. Powiedziałem to w przenośni, mając na myśli dziecinny stopień myślenia. "Ogień w eLce" i już posty typu "ale ty jesteś zajebisty". Trzeba być totalnym kretynem, żeby w takie bajki wierzyć.
pawelNS, takie teksty jak "zwal sobie konia i wróć" są naprawdę żałosne. Pewnie nigdy dupy nie miałeś i się w ten sposób dowartościowujesz.

Pozdro




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2012, 21:16 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
Ojojoj jak się oburzyli :roll: ech wystarczy, że komuś coś się udało ktoś ma lepiej i już się burzą :roll:


Co do zabrania prawka to plastik oddali tylko dlatego żebym mógł do domu zajechać w razie jakiejś kontroli żeby było co pokazać ono już jest nie ważne pismo, że mam je zdać do wydziału komunikacji pewnie lada dzień przyjdzie




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor


Ostatnio zmieniony 10 cze 2012, 21:27 przez razor99, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2012, 21:24 
*

Rejestracja: 03 sie 2010, 18:20
Posty: 54
Lokalizacja: Konstancin WPI
Pojazd:
Gdzie na egzamin idziesz? :mrgreen: Radarowa?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2012, 21:27 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
bartek1706, Radom :mrgreen: a póki co na egzamin się nie śpieszę kierowcę po Wawie będę miał jakby co a w Warce to nawet mnie nie zatrzymają :mrgreen:




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2012, 21:43 
*

Rejestracja: 03 sie 2010, 18:20
Posty: 54
Lokalizacja: Konstancin WPI
Pojazd:
Dopóki plastik w łapie to możesz jeździć bez przypału, ale w tym tygodniu dosteniesz wezwanie do wydziału komunikacji jak nic ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2012, 22:07 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 cze 2010, 13:57
Posty: 251
Lokalizacja: huta
Pojazd:
razor99, a o jakiej luce w prawie mówiłeś?
Czemu ponowny egzamin, no chyba, że prawko masz pierwszy rok?




_________________

----------------------------------------------
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=84360 <- mój aerox ;d




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2012, 22:10 
**

Rejestracja: 18 sie 2010, 21:06
Posty: 215
Lokalizacja: Nowy tomyśl
Pojazd:
razor99 pisze:
a w Warce to nawet mnie nie zatrzymają :mrgreen:


Nie jeden tak myślał i go zatrzymali.

Ten temat to jeden wielki śmietnik. Tutaj to jest prowadzona dygresja i nic więcej. Na 10 postów no może jeden jest na temat. Może za chwile napiszecie że najstarszy się odezwał, ale nie lubię takiego dupowłażenia. Ten temat powinien być już dawno zamknięty, bo ni służy do prezentowania maszyny w tym wypadku BMW, tylko komentowaniu zachowania autora. Widać że niektórych zazdrość zżera, a inni aby temu "zapobiec" włażą w d**ę głupimi tekstami. Teraz mnie przez kilka dni nie będzie, więc jak następnym razem tutaj zajrzę to będzie około 50 stron.

Więcej nie będę pisał o zachowaniach w tym temacie bo po prostu brak słów.


PS. Może i mój post nie jest na temat, ale uważam, że bezsensownie go tutaj nie zamieściłem.




_________________

Obrazek
Speedfight 307 WRC http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=310945




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2012, 22:25 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 maja 2009, 22:19
Posty: 923
Lokalizacja: Radomsko
Pojazd: Honda NSR 125
Niby temat o BMW a gówno się dzieje a szkoda żadnego tuningu.. Ten temat jest dla frajerów którzy liżą dupę a takich ludzi nienawidzę mówię to wprost otwarcie i leje na tych co mnie zaraz zjadą. Jak tworzysz koleś temat to pokaż że coś robisz z tym autem a nie filmiki jak przyśpieszasz do 150km/h i jesteś podjarany bo nikt oprócz Ciebie tyle nie pomykał :lol: od razu mówię że nikomu nie zazdroszczę bo też mam się czym wozić :wink:
Ci co liżą dupę to mają kolegów tylko na tym forum :lol:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 cze 2012, 0:20 
*

Rejestracja: 22 lis 2010, 22:36
Posty: 38
Pojazd:
Stage6-Roxi, x3 ;] ale dalej sie podniecajcie zderzakiem od m3,pelnym bakiem czy nowym kompletem opon..see you ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 cze 2012, 6:40 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
pawelkgw, idę na kurs reedukacyjny zdejmuję 6pkt przychodzi pismo, że mam zdać prawko a ja się odwołuję i prawko zostaje, ale jakoś mi się nie chce




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 cze 2012, 8:45 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2009, 10:08
Posty: 86
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
razor99 pisze:
Co do zabrania prawka to plastik oddali tylko dlatego żebym mógł do domu zajechać w razie jakiejś kontroli żeby było co pokazać ono już jest nie ważne pismo, że mam je zdać do wydziału komunikacji pewnie lada dzień przyjdzie


Nie mogli tak zrobić bo nie mają takiego prawa. Mają obowiązek zabrania Ci dokumentu i sami musza go dostarczyć w odpowiednie miejsce. Oni żebyś dojechał do domu mogą jedynie wystawić powitowanie, że danego dnia zostało Ci zabrane prawo jazdy i na tym pokwitowaniu możesz jeździć do 7 dni. Wyobrażam sobię sytuacje, idziesz do wydziału komunikacji, dajesz babce prawko i mówisz - zabrano mi prawo jazdy, prosze.
Kręcisz jak sam uj.




_________________

Keeway Hurricane -> Peugeot XP6 -> Yamaha Slider -> Yamaha Axis -> Fiat Panda -> Honda CBR f4i 600 + Honda Civic VIgen. V-tec + Fiat 126p

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 cze 2012, 12:23 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:43
Posty: 79
Lokalizacja: Warka
Pojazd:
PatrykoDXp6, bylem przy calej tej sytuacji i normalnie razor dostal mandat 500 zl i 10 pkt i policjant oddal mu prawko nawet wczoraj trzymalem je w reku wiec nie wcisniesz mi ze zabrali mu plastik jak mialem go w reku...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 cze 2012, 13:13 
*

Rejestracja: 06 sie 2011, 20:28
Posty: 36
Pojazd:
PatrykoDXp6 pisze:
razor99 pisze:
Co do zabrania prawka to plastik oddali tylko dlatego żebym mógł do domu zajechać w razie jakiejś kontroli żeby było co pokazać ono już jest nie ważne pismo, że mam je zdać do wydziału komunikacji pewnie lada dzień przyjdzie


Nie mogli tak zrobić bo nie mają takiego prawa. Mają obowiązek zabrania Ci dokumentu i sami musza go dostarczyć w odpowiednie miejsce. Oni żebyś dojechał do domu mogą jedynie wystawić powitowanie, że danego dnia zostało Ci zabrane prawo jazdy i na tym pokwitowaniu możesz jeździć do 7 dni. Wyobrażam sobię sytuacje, idziesz do wydziału komunikacji, dajesz babce prawko i mówisz - zabrano mi prawo jazdy, prosze.
Kręcisz jak sam uj.
Fake jak nic, ale dla jarających się gimbusów to nic, ich razor przecież jest takim hardcorem.

Nie jestem ani hejterem, ani nie jestem zazdrosny, bo nie wiem, czy można być zazdrosnym o 10-letnią klepaną betkę. :) Zwłaszcza jak samemu nie ma się pustego garażu. Denerwuje mnie po prostu to, że ten temat to jedno wielkie brzechwowanie. To ile tutaj jest sytuacji nie trzymających się kupy, to farsa. Masz tu temat, bo na forum bmw czy jakimkolwiek, gdzie są rozsądni ludzie, za wszystkie Twoje opowiastki o streetracingu, o prawku, o przypałach dostałbyś czerwoną czapeczkę i rangę clowna.

Wcale nie byłbym zaskoczony, gdyby się okazało, że masz 14 lat i każda kolejna fura, którą się tu szczyciłeś była po kolei: ojca, dziadka, mamy, starszego brata.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 cze 2012, 14:54 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 sty 2009, 0:23
Posty: 67
Lokalizacja: Gostyń
Pojazd:
Sytuacja o której odpowiada razor z tym prawkiem jak najbardziej prawdopodobna, mam znajomego, któremu też nie wzięli plastiku od razu. Zluzujcie poślady i nie spamujcie tyle, a Ty razor daj świeże foty BMW :)




_________________

Obrazek
Obrazek
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 cze 2012, 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2010, 13:25
Posty: 0
Lokalizacja: WLKP
Pojazd:
Może myśleli ,że to są jego pierwsze punkty :lol:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 cze 2012, 18:38 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
Revor, no jutro jakieś foty zrobię bo od środy raczej będę już w robocie siedział :mrgreen:

szumigala, nie mam ojca :mrgreen:




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor


Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 18:39 przez razor99, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 cze 2012, 18:50 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2009, 10:08
Posty: 86
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
razor99 pisze:
szumigala, nie mam ojca :mrgreen:


Widzę to po raz enty pisane przez Ciebie. Nie wiem czy chcesz wzbudzić tym współczucie, litośc, czy się tym jakoś usprawiedliwić, no ale chłopie, nie Ty jeden nie masz ojca i powiem Ci, nie wypada się tak z tym obnosić. Pewnie powiesz, że cały czas ktoś Cie zmusza do tego, abyś to powtórzył, ale prawda jest taka, że większość postów nie wymaga Twojego sprecyzowania sprawy bo wyciągasz to z kontekstu ;)

Przykładem jest post:
szumigala pisze:
Wcale nie byłbym zaskoczony, gdyby się okazało, że masz 14 lat i każda kolejna fura, którą się tu szczyciłeś była po kolei: ojca, dziadka, mamy, starszego brata.


Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego nie jesteś na innych forach, gdzie mógłbyś pogadać z ludźmi na poziomie, znającymi się na rzeczy. A siedzisz TYLKO tu na forum pełnym dzieciaków podniecających się Twoimi "wyczynami" i autami.




_________________

Keeway Hurricane -> Peugeot XP6 -> Yamaha Slider -> Yamaha Axis -> Fiat Panda -> Honda CBR f4i 600 + Honda Civic VIgen. V-tec + Fiat 126p

Obrazek


Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, 18:52 przez PatrykoDXp6, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 cze 2012, 18:57 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
PatrykoDXp6, po prostu go poprawiam bo jakoś mi się nie widzi czytać o ojcu




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 49  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy