Dzisiaj jest 22 wrz 2024, 5:38



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356 ... 715  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 14 cze 2012, 18:12 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2011, 20:40
Posty: 302
Lokalizacja: Myślenice
Pojazd:
kEru!, każdy chwali swoje, każdy ma jakieś swoje upodobania :D Ja np. rzygam na volkswagena i inne niemieckie sprzęty. Ojciec miał na chwilę opla zafirę to się tego pozbył po 3 miechach...Powód ?? Twardo jak w busie, słaby , nieekonomiczny (7,5l ON na trasie), wnętrze się szybko zużywa, słabe audio i mógłbym tak jeszcze chwilę wymieniać :D
A przyrównując chociażby samo audio to teraz w peugeocie (oczywiście fabrycznie) głośniczki JBL :D Przy peugeocie to audio w zafirze gra jakbym zapuścił coś z telefonu...Chociaż było w niej bodajże 6 czy 8 głośników nawet.
Co do TDI, to owszem jak jest dobrze utrzymany to odpala zawsze dobrze, ale i tak musi dłużej kręcić niż HDI :P Dla przykładu zeszłej zimy sąsiadka swojego 307 SW, 1.6 HDI po powrocie wieczorem z pracy koło 18, zostawiła go na światłach na całą noc, rano koło 8 już szykowałem kable w garażu dla niej, a ona wsiada i peugocik odpalił jak zawsze :D ( temp. -22). TDI raczej tak nie potrafi :P

Temat morze, a reasumując to między fanami francuskich i niemieckich aut to mało kiedy można się dogadać :D
mati590, zgadzam się ze wszystkim co mówisz :D U mnie też było dużo renówek i też każdy je miło wspomina :D szczególnie ostatnią lagunę, której wszyscy żałują, że została sprzedana, bo w takim stanie samochodu (tak dobrze utrzymanego) jak na te lata, a to był 2001 r. jeszcze nie spotkałem :D Teraz sobie śmiga gdzieś po Jeleniej Górze :D




_________________

ostry-jezdziec pisze:
Doni a nie zastanawiales sie zeby poprostu strzelic przy niej z tlumika?odrazu by zwróciła uwage na ciebie.Wtedy byś pokazal co umiesz i była w szoku.I wtedy jest twoja


F*ck yeeahh !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 14 cze 2012, 19:04 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2011, 22:49
Posty: 1002
Lokalizacja: Kłodawa
Pojazd: Aprilia Sr + Alfa 146 Ti
krystek023 pisze:
kEru!, każdy chwali swoje, każdy ma jakieś swoje upodobania :D Ja np. rzygam na volkswagena i inne niemieckie sprzęty.

Props, niektóre BMW i Mercedesy mogą być a reszta out :wink:




_________________

Ktoś się podszywa pode mnie pod nr gg 41030559!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 cze 2012, 20:39 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2007, 19:25
Posty: 592
Pojazd: E90 w dizlu
Zwol4 pisze:
krystek023 pisze:
kEru!, każdy chwali swoje, każdy ma jakieś swoje upodobania :D Ja np. rzygam na volkswagena i inne niemieckie sprzęty.

Props, niektóre BMW i Mercedesy mogą być a reszta out :wink:


Dokładnie, Merc i BMW (z których wole bmw, z resztą jak tylko siano będzie to będzie bawarka w garażu ;)), łałdi nie uznaję.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 cze 2012, 21:33 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2011, 20:40
Posty: 302
Lokalizacja: Myślenice
Pojazd:
BMW, ale nie te z doklejanymi M-Power albo po wieśtuningu :D




_________________

ostry-jezdziec pisze:
Doni a nie zastanawiales sie zeby poprostu strzelic przy niej z tlumika?odrazu by zwróciła uwage na ciebie.Wtedy byś pokazal co umiesz i była w szoku.I wtedy jest twoja


F*ck yeeahh !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 cze 2012, 22:05 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2007, 19:25
Posty: 592
Pojazd: E90 w dizlu
To nie jest bmw, to są bolidy młodzieży wiejskiej.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 cze 2012, 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2011, 23:00
Posty: 0
Lokalizacja: Wałcz
Pojazd:
Chłopaki pomóżcie :D Jak podłączyć się pod kompa w Renault Trafic ?




_________________

DoMaN




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 cze 2012, 22:36 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Mercedesy to już podchodzą pod dziadkowozy (nie mówię tu o jakiś sportowych modelach i topowych czyli np S-klasa), BMW nie dość że wyglądają to i dla mnie lepiej się prowadzą.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 9:44 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2007, 19:25
Posty: 592
Pojazd: E90 w dizlu
domanty, Clipem pod OBD ;)

czarekcw, widzę, że mamy podobne zdanie. Merca szanuję, bo robią w miare porządne wózki i też z napędem na dupę, tak jak bmw, natomiast (tak jak mówisz, poza amg bo amg są na prawdę szybkie) jeśli chodzi ogólnie o styl, image marki i prowadzenie to na pewno adresowane do starszych osób. W BMW pokochałem właśnie to prowadzenie, bardzo dynamiczne silniki i wygląd tych samochodów ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 9:47 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
czarekcw, S-klasa ta od 2005 czy tam którego jest to najgorszy samochód jakim jeździłem już za kierownicą Golfa 1.9 TDI lepiej się czułem :twisted:




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2010, 13:25
Posty: 0
Lokalizacja: WLKP
Pojazd:
czarekcw, niby mam na auto 10-12k ale jednak myślę że na pierwsze auto nie ma co przeznaczać więcej jak 8k (wiadomo że zawsze coś będzie trzeba przy nim zrobić :P ) :D
A4/Golfa szukałbym z 1.8 żeby było chociaż czym przycisnąć :P od auta oczekuję min. 110km ,dosyć dużo miejca (często będzie wykorzystywany żeby coś przewieźć itp.) i w miarę bezawaryjności :D najlepiej było by kupić Cifa 6gen w wersji 5d ale nie ma nic ciekawego z silnikami 1.5/1.6 :P do niemców nie jestem jakoś pozytywnie nastawiony ,A4 nie powala a na BMW serii 5 raczej nie ma co szukać w tej kasie :D teraz właśnie czytam na temat Volvo V40 ,zobaczymy :mrgreen:

EDIT:
Mam już jakieś tam swoje typy które znalazłem na allegro w okolicy ,oceńcie je (jakby ktoś nie widział to linki są pod nazwami :mrgreen: ):

1. Honda Civic - silnik ekonomiczny i w miarę się odpycha ale nie wiem czy miejsca nie będzie w nim za mało (chodzi o bagażnik) i pewnie kanapy składanej też nie ma :P (nie orientuje się za bardzo w sedanach)

2. Nissan Almera - fajnie wyposażony ,miejsca też powinno być ok ale nie wiem jak z spalaniem

3. Ford Focus - średnio podoba mi się ta wersja nadwozia ale przynajmniej jest pojemny :lol: silnik pewnie za ekonomiczny nie będzie... :P

4. Audi A4 - cena trochę odpychająca ale wygląda na zadbane :D

5. Cadillac Fleetwood - pewnie wysokie koszty utrzymania :lol:

6. Nissan Primera - wygląda na zadbany egzemplarz ,niezłe wyposażenie

7. VW Passat - 1.8 turbo w tej cenie?

8. Volvo V40 - nie mam pojęcia co myśleć o tym samochodzie :P

9. Nissan Primera - fajny silnik SR20 ale trochę mocny jak na pierwsze auto i nie wiem jak z utrzymaniem czegoś takiego

10. Audi A4 - fajny kolor :lol: wygląda nieźle jak na tą cenę




_________________

Obrazek


Ostatnio zmieniony 15 cze 2012, 16:21 przez kuba170495, łącznie zmieniany 3 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 18:07 
*

Rejestracja: 03 sie 2010, 18:20
Posty: 54
Lokalizacja: Konstancin WPI
Pojazd:
W Civicu Sedan masz spory bagażnik i fotele składane tyż. Wiem, bo mam :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 18:15 
*

Rejestracja: 22 lis 2010, 22:36
Posty: 38
Pojazd:
Ja to bym szukal wlasnie Almery/Primery dobre wozki z dobrym wypasem,A4 nic ciekawego a za znaczek placic trzeba.Ta czerwona nic ciekawego,seledynowa droga.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2010, 13:25
Posty: 0
Lokalizacja: WLKP
Pojazd:
bartek1706, dzięki za info :wink: brat śmiga taką samą ale 3d ,z sedanem nigdy nie miałem doczynienia :P :D

TZRfan, prócz Civica to właśnie na Nissany najbardziej się napaliłem :mrgreen: nie wiesz jakie są koszty utrzymania SR20 w porównaniu do jednostki 1.8?

Póki co Civic jest u mnie na pierwszym miejscu ze względu na uwielbienie do marki ale jednak cały czas zastanawiam się czy nie będzie on po prostu za mały :P jest jeszcze taka: http://otomoto.pl/honda-civic-1-5-16v-v ... 54891.html ale według mnie za dużo chce :P




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 18:42 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sie 2010, 20:13
Posty: 137
Lokalizacja: Siedlce / Stok Lacki
Pojazd:
Najlepszy wybór to chyba ten ostatni Civic w kombi, pasuje do wszsystkich Twoich parametrów :)




_________________

Obrazek

  • Piaggio Sfera NSL 93`
  • Piaggio NRG Power 06`
  • Derbi GPR Racing R 08`
  • Peugeot Speedfight 2 (AC) 04`




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2010, 13:25
Posty: 0
Lokalizacja: WLKP
Pojazd:
CSTR, wiem ale kurcze gdyby był z 1-2k tańszy... :P tyle dawać za praktycznie zwykłego Cifa? :mrgreen:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 20:18 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2010, 13:56
Posty: 90
Lokalizacja: Puławy
Pojazd:
kuba170495, sam się dziwie ale primery mi przypadły do gustu z tych podanych :roll: dobre samochody, kolegi wujek niedawno właśnie kupił i fajnie mu to smiga :< ten civic za 9k dobrze się prezentuje no A4 też dobre wózki, czerwona ma dobry kolor jak na czerwień :) v40 dosyć dobre auto, nie słyszałem żeby się ktoś żalił - nie jest zbyt duże przynajmniej sedan no i tutaj dosyć drogie w tej ofercie ;p


Ostatnio zmieniony 15 cze 2012, 20:21 przez Kubek77, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2010, 13:25
Posty: 0
Lokalizacja: WLKP
Pojazd:
Tak podsumowałem sobie przedstawione powyżej modele i chyba ten Civic byłby dla mnie najlepszy :mrgreen: z wszystkich będzie najoszczędniejszy a miejsca powinno starczyć :P no i VTEC :lol:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 20:27 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2010, 13:56
Posty: 90
Lokalizacja: Puławy
Pojazd:
kuba170495, jak dla mnie to dużo 10.9k za civica :| a jeśli econo to czytałem żeby osiągnąć vmax czy wysoką pr. to trzeba na 4 żyłować czy coś takiego :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2010, 13:25
Posty: 0
Lokalizacja: WLKP
Pojazd:
Kubek77, chodzi mi o tego sedana którego podałem na początku :P Aerodeck jest jednak według mnie za drogi :D jeśli chodzi o ten silnik to żeczywiście ma długie biegi i vmax osiąga się na 4 biegu (brat wycisnął 195km/h) :mrgreen: ale można zamontować krótszą skrzynie lub pobawić się poszczególnymi przełożeniami (110km/h na dwójce to trochę dużo :lol: )




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 cze 2012, 21:28 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2007, 19:25
Posty: 592
Pojazd: E90 w dizlu
Jak mogli dać przy tak małym silniku i do tego wysokoobrotowym tak długie przełożenia ?!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356 ... 715  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy