Dzisiaj jest 22 wrz 2024, 12:41



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 01 sie 2012, 21:37 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2011, 16:54
Posty: 43
Lokalizacja: Kutno
Pojazd:
Zwol4, zapraszam :)
Pepoo, już lepiej przebitke zrobić z numerem bo przecież rama od 50 jest inna ... a tak w ogóle to nie opłacalne ...




_________________

CBR 125 < RS 125 < RS4 125

Odwiedź moją RS4 klikając w link !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 01 sie 2012, 22:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2010, 7:36
Posty: 1
Lokalizacja: Łódź
Pojazd:
Jordan96 pisze:
kaczorowski2b, To się popisałeś. Trzeba z głową jeździć w mieście tak do 80-90 to ujdzie ale nie 120 :/




A nie jechał z głową? Piszesz tak, a nawet nie wiesz w jakich okolicznościach go złapali.
Jak są 3 pasy, albo droga pusta żadnego zagrożenia nie ma to można tyle pojechać.
A Ty jechałbyś 80km/h przy pięknej pustej prostej? To jaki sens miałyby wtedy motocykle, nawet te 125. :<


I tak masz dużo szczęścia, że tylko tata dostał mandat ja miałem sprawę w sądzie.
Jeśli chcesz zachować oryginalne malowanie, a bardzo chcesz zostać "anonimowy" może obklej go folią. Przy okazji zabezpieczysz oryginalny lakier.




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=809767 <----- APCIA RS 125 <3


http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=1330010#1330010 Can-am 800




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 sie 2012, 9:10 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2011, 16:54
Posty: 43
Lokalizacja: Kutno
Pojazd:
Miki1996, coo ty będe śmigać bez prawka nadal i nic nie zmieniam taka mi się podoba <3 . Jak dostane drugi mandat to dopiero kupie aeroxa . A jak się skończyła twoja sprawa ? A okoliczności były takie ,że była długa prosta jedno pasmowa ale było pusto taka z 2 kilometrowa i zamiast lukać na drogę patrzyłem na licznik bo chciałem zobaczyć ile na maxa pójdzie na 5 biegu ;/




_________________

CBR 125 < RS 125 < RS4 125

Odwiedź moją RS4 klikając w link !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sie 2012, 15:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2011, 16:54
Posty: 43
Lokalizacja: Kutno
Pojazd:
Siema chłopaki , oddałem aprilię do lakiernika na poprawę tej owiewki przy lusterku co była klejona bo elektroda usiadła , poprosiłem go jeszczę o pomalowanie ciężarków kierownicy na czerwono , bo za jakieś dwa tygodnie kupię manetki i jeszcze tych plastików co są przy setach na pomalowanie w chrom ( taki spray ) , bo są na ebayu w carbonie ale nie pasuje mi tu do niczego , będe wycinał ograniczniki spalin e3 z wydechu żeby lepiej buczła to przy okazji wypoleruje końcówkę tłumika . Kupiłem mocowanie tablicy chowane na przycisk : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=2536439517 i jeszcze ładne niklowane zaworki na aprilkę w kolorze złotym : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=2526515188 , no i co czekam na przesyłkę :) Lewa chłopaki .




_________________

CBR 125 < RS 125 < RS4 125

Odwiedź moją RS4 klikając w link !


Ostatnio zmieniony 09 sie 2012, 15:03 przez kaczorowski2b, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sie 2012, 15:30 
****

Rejestracja: 02 maja 2011, 19:55
Posty: 1630
Pojazd:
kaczorowski2b, fajne mocowanie na tablicę :D No to czekamy jak przyjdzie paczka. No lewa, lewa :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 sie 2012, 16:34 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2012, 16:03
Posty: 9
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
Hej, bardzo fajna Apka. Gratuluję sprzęta, mam taką samą tylko w kolorze Fluo Red. Mam pytanie co do pasków na koła. Jaką dawałeś szerokość? 0,6mm czy więcej?

Pozdrawiam,
RedDevil




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 sie 2012, 21:03 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2011, 16:54
Posty: 43
Lokalizacja: Kutno
Pojazd:
Tak 0,6 ładnie wyglądają :) Tylko takie są firmy keiti z pistolem , ale szczerze ci ich nie polecam takie same kupisz na moto125.pl za 10 zł a nie za 40 zł tylko zwykłe ploterówki , te keiti bardzo cięko się nakleja :)




_________________

CBR 125 < RS 125 < RS4 125

Odwiedź moją RS4 klikając w link !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2012, 14:25 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2011, 16:54
Posty: 43
Lokalizacja: Kutno
Pojazd:
PPP ...

Są upy , a mianowicie doszła myk blacha , wentyle i w między czasie zamówiłem u wujasa naklejki ploterowe lotus +bonus na wydech yoschimury , bo lakiernik przy okazji poprawi mi te czarne plastiki przy czaszy , miałem kupić orginały ale jak Adrian z moto125.pl krzyknął mi aż 100 zł za taki badziew to mi wujas zrobił identyczne za darmo . Aprilkę odbieram od lakiernika jutro , lecz oddaje ją jeszcze na polerowanie kawałka dolotu wydechu , i końcówki i na odświeżenie polerki ramy . A teraz fotki :

Obrazek




_________________

CBR 125 < RS 125 < RS4 125

Odwiedź moją RS4 klikając w link !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2012, 14:47 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 mar 2011, 21:24
Posty: 130
Pojazd:
kaczorowski2b, ten uchwyt pod rejestracje z podświetleniem jest? :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2012, 15:33 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2011, 16:54
Posty: 43
Lokalizacja: Kutno
Pojazd:
Iceman_, bez




_________________

CBR 125 < RS 125 < RS4 125

Odwiedź moją RS4 klikając w link !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2012, 17:31 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sie 2011, 20:40
Posty: 195
Lokalizacja: Białystok
Pojazd:
Montuj tą chowaną blache , chcę zobaczyc jak to działa .




_________________

www.moto-bialystok.cba.pl

11110994




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2012, 21:04 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2011, 16:54
Posty: 43
Lokalizacja: Kutno
Pojazd:
patix332, mogę nagrać filmik ale nie mam jeszcze Aprili u siebię , może w weekend wróci bo ją do polerowania ramy i wydechu oddaje :)




_________________

CBR 125 < RS 125 < RS4 125

Odwiedź moją RS4 klikając w link !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 sie 2012, 9:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2012, 16:03
Posty: 9
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
kaczorowski2b, ja właśnie u Adriana zamówiłem te paski za 9,99zł :mrgreen: Wcześniej kupiłem na Allegro o szerokości 0,9mm :shock: Felga optycznie stała się czerwona, a była wcześniej szara :mrgreen: :mrgreen:

W moto125.pl zakupiłem jeszcze ten uchwyt R&G, jeszcze tydzień czekania pozostało bo w poniedziałek zamówiłem.

Jakby co, to można zrobić jakiś zakup grupowy, jakbyś kupował w firmie R&G, to Adrian na pewno zrobiłby jakiś rabacik :mrgreen:

Co do Twojego sprzęta - piękne cacko, aczkolwiek najbardziej podoba mi się malowanie Ali Italia by Max Biaggi :twisted:

Sprawdzałeś v-max, przyspieszenie?

Interesuje mnie to, ponieważ ja założyłem u siebie moduł AC34 (niby odblokowany), zawór wydechowy (który nie wiem czy działa) i wydech Arrow Titanium i wyciąga 166km/h. Dodam, że mam seryjną zębatkę przednią 16.


A z tym uchwytem to bardzo ciekawie się zapowiada, ja kupiłem ten z moto125.pl, bo nie chciałem nic wiercić, tak jak miałoby to miejsce z uchwytem z Allegro :lol:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 sie 2012, 9:31 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2011, 16:54
Posty: 43
Lokalizacja: Kutno
Pojazd:
RedDevil, Ja musiałem kupić chowany na przycisk w razie czego przed kolejnym mandatem , v maxu nie sprawdzałem bo mam dopiero 880 km zrobione , Aprilia jest w wersji RM więc w orginale ma moduł AC34 odblokowany i zawór wydechowy , full power charakteryzuje się jeszcze większą świecą bo 10BR i jakimiś tam innymi rzeczami , poczytaj na forum Aprili Rs 125 -https://apriliars125.fora.pl/ , a co malowania też mi się podoba ta replika Biaggiego ale taka się trafiła okazja ,że mam Lorenzo , Aprilią jak narazie leciałem max 137 , muszę wyciąć ten syf z dyfuzora dzięki któremu Aprilia dostała norme emisji spalin EURO3 .

CZEKAM NA TEMAT Z TWOJĄ APRILIĄ !




_________________

CBR 125 < RS 125 < RS4 125

Odwiedź moją RS4 klikając w link !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 sie 2012, 10:37 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2012, 16:03
Posty: 9
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
Spoko, jak będzie ładna pogoda, to cyknę ładne fotki lustrzanką :P

Jeszcze mnie interesuje jedna sprawa - jaką masz zębatkę z przodu? 16 czy 17?

Co do tego odblokowania, to wszystko robiłem właśnie na podstawie strony http://apriliars125.fora.pl/ :wink:

Nie myślałeś może o wydechu Arrow? Albo Giannelli Carbon? Adrian ma taki na miejscu za coś ok. 1050zł.

Myślę, że to okazja, bo zestaw jest kompletny łącznie ze sportowym dyfuzorem.

Ja wybuliłem za nowy 1400zł, ale myślę że warto było. Chciałem jakoś go stuningować wizualnie :cool:


Ostatnio zmieniony 15 sie 2012, 10:39 przez RedDevil, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 sie 2012, 11:53 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 gru 2010, 20:35
Posty: 344
Lokalizacja: Strzelce Kraj .
Pojazd:
RedDevil pisze:
Myślę, że to okazja, bo zestaw jest kompletny łącznie ze sportowym dyfuzorem.

Ja wybuliłem za nowy 1400zł, ale myślę że warto było. Chciałem jakoś go stuningować wizualnie :cool:
Nigdy bym nie kupił sportowego wydechu do mojej , czemu ? bo na arrowie pierdziała TZR...
Fajny Up ; )




_________________

Malina pamiętamy ! [*]
Obrazek
Trynithy pisze:
KOCHAM MASTURBACJE ALE NADSZEDŁ TEN CZAS :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 sie 2012, 13:49 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2011, 16:54
Posty: 43
Lokalizacja: Kutno
Pojazd:
RedDevil, wiesz co nie wiem ile mam zębów na przodzie , poszukaj na forum ile w standardzie ma wersja RM to się dowiesz bo ja nie miałem nic zmieniane :) Miałem kupować wydech ale na razie mnie na niego nie stać , więc myśle żeby wyciąć śmieci z dyfuzora i będzie też przelotowy więc prawie to samo , a końcówkę w polerkę :)

+ Dzięki wszystkim :)


PPP .... Aprilia wraca od LAKIERNIKA dopiero w środe/czwartek , a później jeszcze idzie do polerki bo lakiernik lakieru nie dorobił ;// bo jedyna dobra mieszalnia w mieście jest zamknięta do poniedziałku ...




_________________

CBR 125 < RS 125 < RS4 125

Odwiedź moją RS4 klikając w link !


Ostatnio zmieniony 17 sie 2012, 20:00 przez kaczorowski2b, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2012, 16:15 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2012, 16:03
Posty: 9
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
kaczorowski2b, jak ładnie wyjdzie polerka ramy, to poradź mi jakim papierem ściernym i co po kolei. Póki co ramy jeszcze nie czyściłem w RS, a nie chcę nic zepsuć... :<

Jak tylko RS-ka wróci, to zakładaj ten uchwycik. Jestem bardzo tym zainteresowany. Zrób też jakąś sesyjkę zdjęciową, jak zakładasz te bajery :mrgreen: Jak planujesz poprowadzić kabel z przełącznikiem na tablicę?

Jutro cyknę fotki swojego, bo przyjdą mi paseczki od Adriana z moto125.pl, także temacik będzie założony między poniedziałkiem, a wtorkiem :P

Pozdrawiam i informuję, że na bieżąco czytam Twój temat :)




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2012, 22:52 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2011, 16:54
Posty: 43
Lokalizacja: Kutno
Pojazd:
RedDevil, Właśnie dla takich fajnych ludzi prowadzi się ten temat .

Z polerką nie pomogę bo sam oddaje aprilkę do polerowania , ale zapytam się tego pana jak ramę poleruje .

Przełącznik najpierw planowałem włożyć w to puste miejsce w prawej manetce gdzie w starej budzie był przycisk do włączania świateł , lecz jest za duży i brzydki a nie da się go zmienić bo w nim są wlutowane te wszystkie sterowniki , nie przy tablicy , wiec kupiłem taki mały kątownik i zamierzam go pomalować na czarno i przykręcić pod prawą manetkę i przełącznik włożyć w niego . Przełącznikiem jest taki duży srebrny patyczek przykręcany od dwóch stron do tej właśnie blachy/kątownika na kluczyk , drugim miejscem jest ten plastik przy baku , ale dla mnie średnio wygodny bo kupiłem to mocowanie specjalnie po to by go używać a nie szpanować . :) Masz pytania pisz gg: 16093447 .


+ aaaaaaaaaa jeszcze zapomniałem kupiłem maneteczki rs i czekam na przesyłkę .

Obrazek




_________________

CBR 125 < RS 125 < RS4 125

Odwiedź moją RS4 klikając w link !


Ostatnio zmieniony 19 sie 2012, 22:55 przez kaczorowski2b, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 sie 2012, 1:15 
***

Rejestracja: 17 sty 2009, 15:52
Posty: 532
Pojazd: Brak :O
RedDevil pisze:
kaczorowski2b, jak ładnie wyjdzie polerka ramy, to poradź mi jakim papierem ściernym i co po kolei. Póki co ramy jeszcze nie czyściłem w RS, a nie chcę nic zepsuć... :<

A gdzie On napisał że poleruje rame?;P bo nie zauważyłem, a tak w ogóle to rama w RS w serii jest wypolerowana, wiec co najwyżej to może odnowić polerke:).

Co do manetek to sam się zastanwaniam nad ich kupnem :))

Wrzucaj więcej fot.:) miło popatrzeć. :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy