Dzisiaj jest 27 wrz 2024, 18:15



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 22 sie 2012, 16:23 
*

Rejestracja: 18 gru 2011, 22:43
Posty: 81
Pojazd:
Witam chce wam przedstawic moj skuter Benelli 491 ac.Posiadam go od poczatku tamtych wakacji gdy go kupiłem by w nie najlepszym stanie
Setup przy zakupie:
cylek china 70
wydech sito plus
gaznik chinski 21 w nie najlepszym stanie , na takim setupie skuter z silnikiem minerelli horizontal osiagal predkocs 70km/h i wtedy postanowilem sie za niego zabrac bo brakowalo mocy:)Tak wygladal jak go wyczyscilem po kupnie:)
Obrazek
Obrazek
Nie wygladal ladnei wiec optyka tez byla do zrobienia .
Nowy setup:
CYLINDER: Malossi Sport 70
WYDECH: Tecnigas rs70
WARIO: Malossi multivar rolki 5,5g
SPRZEGŁO: Hebo N
DZWON:Polini speed bell
GAZNIK:Aktualnie niestety 12 delorto


Ostatnio zmieniony 22 sie 2012, 16:52 przez luk1908, łącznie zmieniany 4 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 22 sie 2012, 16:57 
*

Rejestracja: 18 gru 2011, 22:43
Posty: 81
Pojazd:
W marcu tego roku zabrałem sie za remont silnika ,wiec wyjołem go z ramy izaczołem rozbierac na czesci pierwsze piersza rzecz po wyjeciu go z ramy odkrecilem dekiel od przekładni i ukazal mi sie zniszczony pasek chinskiej prod. odkrecilem wariator rolki byly kwadratowe, wariator miał straszne rowki przeciw talez złamane wszystkie łopatki ,odkrecilem dzwon ktory zamiast byc srebrny był fioletowy(ordinalny przebieg 11k) sprzegło 2 okładzinowe z jedna sprezynka drugiej poprostu nie byłoObrazek na zdjeciu byl zdjety cylinder poniewaz zrobilem to w drugiej kolejnosc okazalo sie ze jego stan nie jest za dobry i cylinder ma juz ryse wyczówalna palcem a tłok wygladał tak Obrazek
Zakupiłem nowy naped bo nie mialem wtedy kasy na cylinder
Nowy naped:
wariator malossi multivar
sprzegło hebo n
pasek malossi kevlar
dzwon sprzegła polini speed bell
Nastepnie rozpołowilem kartery bo łozyska na wale miały straszne luzy i szymiały po rozpołowieniu zdjolem łozyska z wału załozylem nowe skf c4 i złozylem silnik na starym cylindrze, kartery złozylem na czerwony sylikonObrazek
Obrazek
poteł wszystko złozylem i jezdzilem zrobilem jakies 150km i pekł pasek Wiec kupilem nowy juz nie malossi tylko zwykły dayco(jezdze do dzis (600km)
pod koniec czerwca skuter osłab, miał słabo kompresje lekko ponad 6 bar wiec kupilem nowy Malossi Sport 70Obrazek i do tego Tecnigas rs70 na tym tuning mechaniczny sie zakonczyl bo mnie zadowala :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 sie 2012, 17:12 
*

Rejestracja: 18 gru 2011, 22:43
Posty: 81
Pojazd:
Na Początku wakacji zdjałem wszystkie plastiki i zaczolem je łaczyc i szpachlowac bo byly strasznie porysowane
Obrazek
Obrazek
Tutaj juz cały przyd zaspolony w jeden element i przymiarka lampy
Obrazek
Nadszedł czas malowania padło na kolor zielony i na malowanie spreyem efekt nie najgorszy
Obrazek
reszta plastików byla juz pomalowana i przykryta zeby sie nie kurzyła a oto efekt koncowy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie dawno skonczylem docierac cylinder predkosc maksymalna realna to 97km/h poniewaz jezdze na gazniku 12mm :)prosze o komentowanie projekt kosztował mnie troche pieniedzy i bardzo duzo czasu poniewaz byl to moj pierwszy projekt:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 sie 2012, 18:52 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 gru 2011, 14:03
Posty: 117
Lokalizacja: Dobra(wielkopolskie)
Pojazd:
Pierwszy :D Ładna benelka widać ze włozyłes w nią duzo pracy lecz ja bym zainwestował w porządne malowanie ... po 1 spray a po 2 kolor taki dziwny to tyle z mojej strony. PS. Setup naprawde zacny :wink: Pozdro




_________________

Moje Maszyny:
Było:
1.romet pony 82r.
2.simson sr50 87r.
3.benelli 491 LC 00r.
4. derbi atlantis 06r.
5. benelli 491 LC 00r.
6. Beta eikon LC 01r.
Jest:
7. Yamaha Neos 2004r.

F*ck Yea :twisted:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 sie 2012, 18:57 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 maja 2011, 19:27
Posty: 10
Lokalizacja: Rybnik
Pojazd:
W sumie to ładnie się prezentuje, ja bym tu jednak widział przedni błotnik z powrotem, przedłużka amora i bajeczka.




_________________

[center]Obrazek
Wejdź i oceń mój projekt !
[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy