Dzisiaj jest 26 paź 2024, 5:34



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 23 paź 2012, 12:45 
*

Rejestracja: 23 paź 2012, 11:42
Posty: 2
Pojazd:
Witam wszystkich , jestem tu nowy . Z góry przepraszam jeśli temat jaki założyłem już jest , ale bardzo zależy mi na czasie , dlatego pozwoliłem sobie zaryzykować . Panowie sytuacja jest tego rodzaju , że postanowiłem wymienić sobie tłumnik w moim skuterze (PIAGGIO ZIP SP 1 rok. 1995.) , aczkolwiek przyznam się bez bicia , że moje pojęcie i wiedza na temat skuterów jest bardzo podstawowa. Jednakże nigdy nie interesowałem się tuningiem dlatego też nie wiem nawet , skąd mam wiedzieć jaki wydech do mojego bzyka podejdzie , a jaki nie. Jakby był ktoś tak łaskaw i wytłumaczył mi czym się kierować szukając takiego wydechu(chodzi mi o to skąd wiedzieć czy będzie dobry czy nie) to byłbym dozgonnie wdzięczny. Skuter wygląda identycznie jak ten : http://allegro.pl/piaggio-zip-swietny-d ... 06246.html . Z góry dziękuje za pomoc. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 23 paź 2012, 12:54 
*

Rejestracja: 26 maja 2012, 20:42
Posty: 91
Pojazd:
zip sp ma soczewkowe swiatla po prostu szukaj tlumika pod silnik piaggio polecam leo vince zx yasuni z tecnigas trek( nie TEK)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 paź 2012, 13:00 
*

Rejestracja: 23 paź 2012, 11:42
Posty: 2
Pojazd:
To , że pod silnik piaggio to wiem . Tylko np. jest jakaś aukcja tłumika i tam jest wypisane pasuje do piaggio nrg itp itd i np. piaggio zip sp 2 . To taki wydech do mojego też podpasuje z racji tego , że jest robiony pod silniki piaggio/gilery czy mimo wszystko nie podejdzie?

A co do jaśka , to raczej nie dla mnie , ten motorek ma całkiem niezłe osiągi , jedyne co to chciałem mu polepszyć zrywność i raczej będę szukał jakiegoś używanego vince , albo czegoś tej klasy za maksymalnie 200-300 zł. Używam tego motorka do pracy (rozwożę pizze) dlatego też nie chce , aby spalanie za bardzo skoczyło :).

Przypomniałem sobie jeszcze jedno pytanko miałem , orientuje się ktoś może ile mniej więcej kosztuje założenie i wyregulowanie takiego wydechu u "pana mietka mechanika"? :)

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź.


Ostatnio zmieniony 23 paź 2012, 13:01 przez Paul111, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



cron Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy