Dzisiaj jest 03 paź 2024, 10:14



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2013, 21:24 
Virtual Tuner
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 mar 2011, 13:22
Posty: 220
Pojazd: BMW e46
Cytuj:
Dołączył: Dzisiaj 21:17

Cytuj:
Wysłany: Dzisiaj 21:20 

I rejestrowałeś się tylko po to, aby napisać ile masz lat, wzrostu i wagi? :lol:
Coś mi tu śmierdzi




_________________

Live for the moment...
Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2013, 21:27 

Rejestracja: 17 sty 2013, 21:17
Posty: 0
Pojazd:
Niee, poprostu miałem zamiar załozyc konto na mielochu od dawna i jakoś tylko co założyłem napotkałem ten temat :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2013, 21:42 

Rejestracja: 17 sty 2013, 21:17
Posty: 0
Pojazd:
Może nie ; D tylko trochę nadpobudliwy :ups:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2013, 21:48 

Rejestracja: 17 sty 2013, 21:17
Posty: 0
Pojazd:
tak :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2013, 22:11 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2009, 14:05
Posty: 63
Lokalizacja: Połomia
Pojazd:
Zacznij pakować, to na pewno poprawi Twoją sylwetkę, trochę pobudzi układ hormonalny i go ustabilizuje. A poza tym to nie wiem czemu masz się przejmować ubogim uwłosieniem np pach... Mi też włosy w tym miejscu pojawiły się dosyć późno, chyba gdzieś w wieku 16 lat, a i do teraz mam ich tam bardzo malutko, także z daleka prawie nie widać ( Nigdy nie goliłem jak coś:lol: ).. I nie przejmuję się tym ani trochę, jest to bardziej chigieniczne niż taki busz :lol: Tak więc wszystko przyjdzie w swoim czasie, ale jak chcesz temu trochę pomóc, to zacznij uprawiać sporty i cwiczyc na siłce. Urośniesz, da Ci to trochę pewności i będzie git :D




_________________


"It's still your motherf***ing session :D"


Moja zabawka;
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=166520




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2013, 22:52 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 paź 2012, 15:14
Posty: 506
Pojazd:
Aroni, ćwiczyć na siłce jest łatwo Aroni, a skąd organizm ma brać energie jak jest chłopak chudy? Musi pierw dużo dużo dużo jeść niech polata po fast-foda`ch, bo jak zacznie ćwiczyć to będzie duuuupa gdyż organizm będzie pobierać resztki tłuszczu który ma i będzie chudy i mogą wystąpić choroby organizmu :/




_________________

Doradzam w doborze części 2T jak i 4T i sprawach sercowych :lol: PW. :D

SPRZEDAM CYL POLINI FOR RACE 70cc AC do Peugeota:3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2013, 23:03 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 8:49
Posty: 2257
Lokalizacja: Kasinka Mała/krk
Pojazd: Bmw e82
Przynajmniej bedzie o jedną ciote mniej jak Cię trocchę przybędzie

Żryj dużo :D bo jeśli w genach nie masz bycia "masywnym" to nie bedzie ci tak prosto .




_________________

facebook.pl/weldonespawmichalak
Spawanie TIG. MAG . MMA - aluminium, stal nierdzewna, stal czarna itp




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2013, 23:30 
**

Rejestracja: 06 sie 2012, 11:06
Posty: 460
Lokalizacja: brac kasę ??
Pojazd:
Znaczy się Brat tak jakoś zaczął tyc w wieku 16 lat xD




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 sty 2013, 16:31 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2009, 14:05
Posty: 63
Lokalizacja: Połomia
Pojazd:
nalfi, Dla mnie to było oczywiste, że zaczynając ćwiczyć przechodzisz na dietę i zapomniałem o tym napisać.
nalfi pisze:
Musi pierw dużo dużo dużo jeść niech polata po fast-foda`ch, bo jak zacznie ćwiczyć to będzie duuuupa gdyż organizm będzie pobierać resztki tłuszczu który ma i będzie chudy i mogą wystąpić choroby organizmu

To tak nie działa. Fast food nigdy nie jest dobrym sposobem na posiłki. Nawet jeśli jest wychudzony może zacząć ćwiczyć od razu, tylko potrzebuje odpowiednio zbilansowanej diety - oczywiście zdrowej, żadnych fast foodów, tłuszczów zwierzęcych i cukrów, bo od tego obleje się tłuszczem, a nie o to chyba chodzi. Zobaczysz szybko efekty i zacznie Ci przybywać mięcha, które jest raczej dużo bardziej przez wszystkich pożądane niż jakiś tłuszcz.
Tak więc dieta, treningi i do roboty.

Jeszcze jedna sprawa. Wiadomo że genetyka ma tutaj duże znaczenie, ale nie jest od niej wszystko uwarunkowane. Nawet ktoś skrajnie wychudzony kto "nie potrafi" przytyć, może się za siebie wziąć i wykoksić, że nikt go nie pozna. Sam to wiem po sobie, od najmłodszego próbowałem po prostu przytyć bo byłem chyba jednym z najchudszych w szkole. Nie jest to za przyjemne, jak wszystko na Tobie wisi i wyglądasz jak strach na wróble. No ale po latach powiedziałem sobie, że koniec opie**** się i zaczynam ćwiczyć. Początkowo lajtowo przez 2.5 roku, ostatnie pół to już ostry zap*****. No i co, udało się bez większych problemów. Dobry trening, dieta i wytrwałość. Pamiętam jakw gim ważyłem z 50kg czy nawet mniej, teraz sobie mam 83kg i mogę z dumą chodzić po plaży w samych spodenkach :lol:
Trochę się rozpisałem, ale mówię Ci, jeśli masz możliwość to warto zadbać o zdrowie i sylwetkę. To da jakieś zajęcie i pewność siebie. Powodzenia! :wink:




_________________


"It's still your motherf***ing session :D"


Moja zabawka;
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=166520




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 sty 2013, 17:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2010, 12:30
Posty: 24
Pojazd:
Ja mam owłosienie i to stosunkowo duże. Trochę ćwiczę ,pompki, trochę brzuszków , rower codziennie i sześciopak na brzuchu tzw. kaloryfer , klata też w miarę . Kolega ćwiczy sporo i nie ma takich efektów. W dużej mierze zależy od genów. Ważę jakoś 62 kg przy wzroście 174 cm. :mrgreen:


Ostatnio zmieniony 18 sty 2013, 17:02 przez Replica, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 sty 2013, 18:58 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2011, 20:19
Posty: 805
Lokalizacja: Sokółka
Pojazd: Varadero 07, Sr 02, Fabia
Replica, kaloryferem się tak nie ogrzejesz, bojler to jest to !




_________________

>>Obejrzyj moją Apke <<
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=326386




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy