Dzisiaj jest 01 paź 2024, 23:29



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 14 lut 2013, 9:04 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 kwie 2012, 19:50
Posty: 615
Lokalizacja: Szemud
Pojazd:
dominik28382,

Fajna maszyna. Powodzenia w planach :twisted:



Wpadnij do mojej rs by rafalk54 :twisted:




_________________

[/b][glow=red]Aprilia Rs 50/70 full sport by rafalk54[/glow][/b]

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 44#1961944[ /url ]


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 14 lut 2013, 10:26 
Zbanowany

Rejestracja: 27 sty 2013, 15:38
Posty: 55
Pojazd:
Ładny zipek.Powodzenia




_________________

Zobacz moją VIVE

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=339194




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 lut 2013, 11:12 
**

Rejestracja: 06 sie 2012, 11:06
Posty: 460
Lokalizacja: brac kasę ??
Pojazd:
Oo widzę Zipek będzie mega :) Powodzenia w planach




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 lut 2013, 23:00 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2009, 18:39
Posty: 116
Lokalizacja: wola chorzelowska
Pojazd:
dziś robota ruszyła położone 4 warstwy maty ,zostało położyć jeszcze ze 2 warstwy w miejscach gdzie będzie przykręcane do za dupka ,a będzie na 6 śrub 2 na górze i 4 bo obydwu stronach ,poza tym muszę wykończyć żywicą miejsca obcięcia włókna .
Obrazek
tutaj samoistnie się trzyma za dupka na 2 zaczepach
Obrazek
to jest już ostateczny kształt jeszcze wycięcie na amor i na led-y .Ogólnie jestem bardzo zadowolony ,bo nieźle pasuje i jest cholernie sztywne ,a jeszcze jak wystarczy żywicy to walnę z jedną warstwę . Dopiero w sobotę coś ruszy bo jutro kumple wpadają ,a poza tym muszę dokupić żywicy ,i popatrzeć w domu za szpachla ,może jeszcze została, szczerze trochę przeraża mnie szpachlowanie ,bo w ciul tego będzie ,te boczki nie przyszły w najlepszym stanie ,najgorsze że same poprawki i do cholery pierdzielenia ,już zaczynam powątpiewać że się do końca ferii wyrobię bo jak przyjdą części do swap-u to w cholerę przerabiania .Na pierwszy rzut oka nie wielka różnica między nadkolami ,ale jak się przyjrzę to jest o wiele lepiej ,przede wszystkim symetrycznie z obydwu stron ,a poza to jest trochę zaokrąglone .




_________________

sprzedam felgę z oponą do speed-a bęben ,30 zł
12 " i czachę zip fast rider


Ostatnio zmieniony 14 lut 2013, 23:10 przez dominik28382, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lut 2013, 17:41 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2009, 18:39
Posty: 116
Lokalizacja: wola chorzelowska
Pojazd:
nadkole już w szpachli ,foty jutro ,koleś od części zaczyna mnie wku*wiać ,nie mogę się doprosić fot ,a zależy mi na czasie ,szkoda bo miał niby wszystkie potrzebne mi części ,za okazyjną cenę ,a roboty z przerabianiem na lc sporo ,najważniejsze że nadkole już prawie skończone .




_________________

sprzedam felgę z oponą do speed-a bęben ,30 zł
12 " i czachę zip fast rider




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 lut 2013, 16:28 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2009, 18:39
Posty: 116
Lokalizacja: wola chorzelowska
Pojazd:
prace ruszyły nadkole jest w szpachli jeszcze podkład :
Obrazek
[Obrazek
Obrazek
to czarne to farba żeby lepiej uwydatnić nierówności do światła
Myślę nad tyli led-ami http://allegro.pl/lampa-swiatlo-stop-14 ... 72460.html
kupię 2 sztuki na światła i stop kosztują malutko z przesyłką wyrobię się w 20zł mówię o 14 ledowych ,jedyny problem to odstęp między led ,może być zbyt mały i otwory będą za blisko siebie , całość miałaby jakieś 10 cm długości ,kolejny problem to to że nie mam pewności czy są one przezroczyste pod tym czerwonym plastikiem ,ale 6 zł za 14 led to nie majątek więc chyba się skuszę ,nie spodziewam się jakości japońskiej bo nie ta kasa ,ale nawet jeśli trzeba byłoby wymieniać co rok to 6 zł to koszt minimalny . A pro po jeszcze led to wcześniej sam kombinowałem i wyszło jakieś 20 zł za tylny stop a było o 10 led mniej .Teraz kierunki ,mam problem nad znalezieniem czegoś taniego ,co proponujecie ?




_________________

sprzedam felgę z oponą do speed-a bęben ,30 zł
12 " i czachę zip fast rider


Ostatnio zmieniony 19 lut 2013, 17:18 przez dominik28382, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 lut 2013, 18:54 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2009, 18:39
Posty: 116
Lokalizacja: wola chorzelowska
Pojazd:
Pisze sam ze sobą ,żadnych propozycji z waszej strony ,moto mam w domu i wszystko wiem co i jak ,temat jest dla forumowiczów ,ale nikt nie odwiedza w związku z tym do zamknięcia .
Do zamknięcia !!




_________________

sprzedam felgę z oponą do speed-a bęben ,30 zł
12 " i czachę zip fast rider




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 lut 2013, 19:49 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2012, 8:38
Posty: 386
Lokalizacja: Gliwice
Pojazd: Piaggio Zip I
Nie zamykaj, ja dopiero zobaczyłem ten temacik, Naprawdę fajny pomysł z nadkolem i ledami. Będę tu wpadał, to może wymyślę coś do siebie;]

Wpadnij do mojego zipka;] Taki jak twój;)




_________________

Projekt Piaggio Zip 93r.: [LINK]

FAN-PAGE CZYLI WIECEJ INFO W WAKACJE :[LINK]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 lut 2013, 21:55 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lip 2011, 14:14
Posty: 27
Lokalizacja: Radom/okolice
Pojazd:
o stary z tym nadkolem to zajebisty pomysl.. tez chyba cos bede rozkminiac w tym swoim ale nie chce mi sie.. ogolnie to fajny zip bede wpadal.. powodzenia w planach ! :D




_________________

Nie moc silnika lecz technika robi z ciebie zawodnika !

Zobacz mój temat o Piaggio Zip
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=1461495#1461495




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lut 2013, 1:45 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2009, 18:39
Posty: 116
Lokalizacja: wola chorzelowska
Pojazd:
za nadkole po przeliczeniu dałem ok 70 zł może wydawać się dużo ,ale poszło sporo maty i żywicy ,co do pozostałych części ,to jestem na etapie namawiania kolesia żeby dał jakieś foty ,cały czas twierdzi że zrobił ,ale jest zarobiony i nie ma kiedy je wstawić ,do tego tłumaczy się wolnym netem ,zależy mi tak na tych częściach bo chce za nie grosze (mam nadzieje że nie okażą się złomem ) ,zresztą płacę przy odbiorze na wszelki wielki ,do tego paczka jest sporo bo zamówiłem wszystko do swap-a tj :
-silnik nrg power lc tarcza kompletny tj z gaźnik i tłumik
-czacha ,lampa ,plastik na kierownicę zip sp rok 99
-układ chłodniczy zip sp
-2 układy kompletne hamulcowe przód+tył
-koła nrg power +opony
-lagi sr factory
Za to wszystko policzył naprawdę stosunkowo niewiele ,do tego korzyścią jest że to wszystko dostanę za jedną przesyłką ,więc warte ryzyka ,jeśli coś nie bd grało odeślę z z powrotem paczkę ,tym samym kurierem ,ale najpierw czekam na foto ,zadeklarował że w sobotę się uwolni .Nie było by problemu gdyby mieszkał on 150-200 km ode mnie ,ale tak się składa że mam tam aż 400km i nie ma możliwości pojechania po to ,bo to ok 6 h jazdy .Projekt stoi ,ale powiem że nie mogę się doczekać już ,tego wszystkiego ,lampę z tyłu robię dopiero ,jak przyjdzie silnik i podepnę elektrykę .Miałem wielką nadzieję że do końca ferii paczka będzie ,a tu klapa ,jak wspomniałem cena cholernie kusi ,zacząłem się wczoraj ponownie rozglądać i pytać to co mi jest potrzebne i wyszło że musiałbym gdzie indziej liczyć o 100% większą cenę niż tę co ten kolo oferuje, oczywiście nie u jednego sprzedającego nabyłbym to wszystko .Mam wielką nadzieję że ta transakcja dojdzie do skutku ,jeśli nie to i tak silnik bd lc tarcza i czacha od sp ,żeby chłodnica weszła .Jeszcze tak dla przykładu podam że kolesie cenią sobie krocie za czachę do zip sp na allegro jedna jedyna 230zł popękana -oszalałem jak to zobaczyłem, a lampa nie do zdobycia ,dlatego tak walczę o te części od tego kolesia.




_________________

sprzedam felgę z oponą do speed-a bęben ,30 zł
12 " i czachę zip fast rider




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lut 2013, 14:20 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2009, 18:39
Posty: 116
Lokalizacja: wola chorzelowska
Pojazd:
nie kupuje tamtych części od gościa bo przyznał że są kradzione ,stąd taka niska cena za nie ,silnik jednak bd składał ,już kupiłem kartery lc tarczę z piastą, tylnym układem hamulcowym kompletnym ,napędem ,pierdołami do odpalania i wężami do chłodnicy ,z przesyłką 230 ,wyszło nie wiele ,bo za układ hamulcowy ludzie cenią sobie po 100 zł , za piastę ok 40-50 więc za kartery wyszła nie cała 100 ,a mam je z przełożeniami ,wężami itp i są od nowego typu czyli power :
Obrazek
Obrazek
,teraz tylko zdobyć wszystkie części do silnika w rozsądnej cenie tj:
cyl
wał
magneto +iskrownik
wario +sprzęgło
pasek
i układ chłodniczy ,czachy bd szukał z biegiem czasu bo nie do dostania jest ,jak ktoś ma to pisać z lampą do zip sp 1




_________________

sprzedam felgę z oponą do speed-a bęben ,30 zł
12 " i czachę zip fast rider


Ostatnio zmieniony 28 lut 2013, 14:33 przez dominik28382, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lut 2013, 16:26 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2012, 19:33
Posty: 1359
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd: Aprilia SR50
U mnie za miastem na warsztacie maja :D Od zipa z lampą w czaszy :D




_________________

Majne Sendełe :D sr-sprzedana-obecnie-derbi-senda-t259795-1180.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lut 2013, 19:08 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2012, 8:38
Posty: 386
Lokalizacja: Gliwice
Pojazd: Piaggio Zip I
No ładnie działasz;] A czy nie będzie brzydko wyglądać koło 13 tył a przód 10?

Co do czaszy, też szukam w rozsądnej cenie :) Pasuje idealnie i ładnie wygląda, znalazłem za 230zł bez niczego (lampy itp..)

Jak znajdziesz jakąś to daj znać hehe

Pozdroo,.,




_________________

Projekt Piaggio Zip 93r.: [LINK]

FAN-PAGE CZYLI WIECEJ INFO W WAKACJE :[LINK]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lut 2013, 19:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2009, 18:39
Posty: 116
Lokalizacja: wola chorzelowska
Pojazd:
Zipek93, jak znajdę to sam sobie kupię ,a ta co znalazłeś to jest w dodatku pęknięta ,okazuje się że te czachy są tak cholernie drogie bo dziś dzwoniłem do kolesia i chciał 250 zł i nic nie spuści mówił .Koło będzie 12 ,przód i tył z lagami od sr tylko szukam w dobrej cenie żebym mógł wysokość regulować ,będzie przód i tył tarcza ,jak chcesz to bierz tamtą czachę za 250 + 50 za lampę ,podam Ci numer ,dla mnie stanowczo za drogo ,jak już to szukam czegoś do 200zł z lampą .




_________________

sprzedam felgę z oponą do speed-a bęben ,30 zł
12 " i czachę zip fast rider




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 mar 2013, 11:04 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2009, 18:39
Posty: 116
Lokalizacja: wola chorzelowska
Pojazd:
kupiłem przedni zacisk hamulcowy z przewodem i z pompą ham bez bolca do klamki za 40 zł ,też od tego gościa co kartery ,przesyłka razem z karterami więc zaoszczędzę ,a zresztą sam zacisk kosztuje 40zł więc i tak nie źle bo mam jakby gratis przewód i tą uszkodzoną pompkę ham .:
Obrazek
jak ktoś ma ten bolec co idzie od klamki i powoduje docisk tłoka w pompce to odkupię ,lub całą pompkę w dobrej cenie ,ale chętniej na części .




_________________

sprzedam felgę z oponą do speed-a bęben ,30 zł
12 " i czachę zip fast rider




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2013, 19:48 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2009, 18:39
Posty: 116
Lokalizacja: wola chorzelowska
Pojazd:
kupiłem dziś koła od runner 12" i drugi przedni układ hamulcowy ,jeśli ktoś w ogóle obserwuje ten temat to pytanko :
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=334147
ale bez pierdzielenia rzetelne odpowiedzi ,pewne i sprawdzone .




_________________

sprzedam felgę z oponą do speed-a bęben ,30 zł
12 " i czachę zip fast rider




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2013, 22:35 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2009, 18:39
Posty: 116
Lokalizacja: wola chorzelowska
Pojazd:
w temacie brak wypowiedzi ale ją uzyskałem od moderatora ,więc obędzie się bez zakupu nowego iskrownika i magneta ,miejmy nadzieje tylko że będzie wszystko pasować poza tym ,tak dla kalkulacji za koła z oponami ,przednim układem hamulcowym i przednim błotnikiem od runner-a dałem 160 zł ,w przyszłym tygodniu kupuję :
cyl ,wario ,sprzęgło komplet ,pasek, chłodnica ,zbiornik wyrównawczy , z nowych części to pierścienie uszczelki pod cyl i pompa wody , zostają ciągle lagi bo nie wiem jakie bd pasować ,ślimak i rolgaz bo jak zdjąłem swój stary okazało się że jest scalony z klamką hamulcową ,a poza ciulowo działał ,wyrwę coś za 10 zł .




_________________

sprzedam felgę z oponą do speed-a bęben ,30 zł
12 " i czachę zip fast rider




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2013, 23:24 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lis 2012, 15:48
Posty: 1249
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Pojazd: MBK Booster
SILNIK - jest moc :D
NADKOLE - kozak
Ogólnie ładnie lecisz :D




_________________

:arrow: MBK BOOSTER DR EVOLUTION 70! :twisted:
:arrow: GILERA STALKER 70 [*] :cry:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2013, 23:34 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 paź 2009, 18:39
Posty: 116
Lokalizacja: wola chorzelowska
Pojazd:
Pudel9, z silnikiem to jakiejś mocy nie będzie jeśli chodzi o tą kwestię bo kompletna seria i nie mam zamiaru tuningować ,czyham na gaźnik 17,5 w tym sezonie niestety zostanie 12 ,bo kasy braknie ,jeszcze ta nieszczęsna czacha bez której nie zrobię mocowania chłodnicy ,bo nie wiem na jakiej wysokości jest wlot do niej ,też mam nadzieje że nie będzie problemu z tą elektryką ,że nic nie wyjdzie nie przewidzianego . We wtorek jak nie bd dużo nauki ,a przyjdą kartery to wsadzam wał z zipa i powoli ruszam mechanicznie .




_________________

sprzedam felgę z oponą do speed-a bęben ,30 zł
12 " i czachę zip fast rider




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 mar 2013, 18:54 
**

Rejestracja: 19 lip 2011, 20:19
Posty: 475
Lokalizacja: Turek
Pojazd: Moto Zeta Rally 70 Polini EVO
dominik28382,
Te kartery na pewno nie są z 2005r bo ma jeszcze stary zapłon który był stosowany do 2000r
No chyba że karter duży jest z 2005 a mały poniżej 2000r
A zapłon stary na 100% pasuje nie musisz innego kupować
Po ilości śrub w piaście myślę że to silnik od gilery runner 1998-2000r
Runnery miały koła 12cali




_________________

MotoZeta Rally SWAP P/G LC 70cc Polini Evolution III !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy