Dzisiaj jest 26 paź 2024, 17:24



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 lip 2007, 15:09 
*

Rejestracja: 28 lis 2006, 20:47
Posty: 4
Pojazd:
Jak w temacie, robię od jakiegoś czasu zaupy w tym sklepie i w 99% przypadków wszystko było bardzo OK! Ale ostatnio z zakupu nie byłem zadowolony i to nawet bardzo. Nie z samego procesu zakupu, który został szybko zrealizowany itd. ale poprostu z produktu. I postanowiłem napisać negatywną opinię o tym, że produkcie (dotyczy Off Road-owej kierownicy HEBO) i tak zrobiłem. Pierwszą opinię napisałem jakieś 2 tygodnie temu, która zniknęła. Dwa dni temu postanowiłem napisać jeszcze raz i dziś już mojej opinii nie ma. Dlaczego??? Nabieram przekonania, że zajmuje się tym moderator-cenzor od opinii o produktach, co moim zdaniem jest bardzo NIE UCZCIWE!!! Jak zauważyłem 99% opinii jest pozytywnych!!! Czy są osoby które pisały negatywne opinie????

Pozdrawaim
Wojtek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 03 lip 2007, 19:46 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 cze 2007, 16:13
Posty: 247
Lokalizacja: Regulice(małopolska)
Pojazd:
ja pisalem ale moja nieznikla;] ale oceny to nie jedyna rzecz ktora znika ostatnio zauwazylem ze zaczely mi znikac produkty z histori zamowien ale to juz maly problem;];];]




_________________

Był : Keeway Focus z tunem klasy sport
Jest : Pocket Bike
Będzie : Honda CBR 600 F4i Sport




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 lip 2007, 13:51 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Bo jak ktoś pisze coś bez sensu to znika. ALUMINIOWE KIEROWNICE SĄ ZNACZNIE TWARDSZE NIŻ STALOWE!!! Logiczne że aluminiowa kierownica też się wygnie tylko trzeba konkretnie przywalić....




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 lip 2007, 22:29 
*

Rejestracja: 28 lis 2006, 20:47
Posty: 4
Pojazd:
Rozumiem, że głupoty się kasuje, ale nie NEGATYWNE komentarze, bo po co w ogóle jest możliwość komentowania. Rozumiem, że każdą kierownice da się zniszczyć i wygiąć ale kiedy "fajerka" się wygina przy każdej przewrotce w piachu za każdym razem w inną stronę to już porażka straszna. I dlatego postanowiłem skomentować. A tutaj wielka niespodzianka, że znikają komentarze.

Pozdrawiam
Wojtek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy