Dzisiaj jest 04 paź 2024, 11:36



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 06 mar 2013, 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2011, 22:38
Posty: 0
Lokalizacja: Legionowo
Pojazd:
Ehh... Znowu ppp.

A więc UP.
Obrazek
Troszkę wypucowałem lampę:
Obrazek

Mała zmiana planów

W tą sobotę tak jak już pisałem jadę felgi oddać do piaskowania, potem je wypoleruje i jeżeli pogoda będzie taka jak dzisiaj - w słońcu ~17*C to go składam i poczekam z malowaniem z kilka tygodni. Sam nie wiem, zobaczy się. :)

PS. Maluje szprejami, bo najprawdopodobniej skuter pójdzie do żyda jeszcze w tym roku. :) Poluje na jakieś SM 50cc, brakuje mi kilku stówek, więc sprzedam na 99% piździka. Dlatego nic tutaj nie będę dokładać z mechaniki.




_________________

Router Bassa SWAP p/g - sprzedana
Aprilia SR - jest
PGO G-Max 200 - jest


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 08 maja 2013, 0:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2011, 22:38
Posty: 0
Lokalizacja: Legionowo
Pojazd:
Witajcie po dość dłuższej przerwie.
Przejdę od razu do rzeczy, Aprilia rozebrana po raz trzeci i na 99% ostatni. Teraz robię wszystko co powinienem zrobić wtedy jak ją rozebrałem w styczniu. W majówkę miałem jeszcze plany pojeździć i rozebrać ją właśnie w tą sobotę co była, ale jakoś stwierdziłem, że za dużo się ją napchałem, bo raz wyjechałem o 20 z domu, pokręciłem się po okolicy. Nagle wpadłem na pomysł, że pojadę za Pułtusk (ok. 40km od domu). Skuter padł, po prostu tak jakby mu przy v-maxie odcinało zapłon, a po odpuszczeniu gazu i daniu tak 1/4 manetki i odczekaniu 2-3sek wszystko wracało do normy... No i wracałem może 2-3km tak, potem skuter zdechł już totalnie, a ja ~40km pchałem skuter. W domu byłem po 4.30... Przespałem się, poszedłem jakoś do szkoły - znów odespałem xd ale wkurzony byłem bardzo mocno! Po szkole sprawdziłem świecę, podstawowe rzeczy... I bez odpalania dałem sobie spokój, następnego dnia CAŁY dzień go pałowałem po wioskach oddalonych maks 5km od domu i sprawdzałem czy jest już ok. Nic się nie działo... Pewnego weekendu chciałem pojechać do kumpla (17km ode mnie), na 15km skuter zdechł, ale jakoś wolałem go pchać do domu i rozebrać, niż pchnąć do kumpla i rozmyślać co mogłoby się stać... Także z tego co obliczyłem to w tym sezonie zrobiłem z 150km, w tym pchałem 55-60km. :diabel2:

Kit z tym, rozebrałem go... i wziąłem się za robotę. Co mnie ciekawiło, miał apetyt na płyn chłodniczy, ale ku mojemu zdziwieniu nie leciało z głowicy tylko pod zbiorniczkiem - naprawiłem. Dobra, żeby nie zanudzać... Będę dawać opis z fotkami.
Obrazek
Obrazek

Miałem już malować plastiki, jakbym je pomalował to chyba by mnie szlag trafił. ^^ Rozchorowałem się... Potem wyjechałem na dwa dni i w garażu widziałem jak ładnie tynk się posypał z sufitu, nie zrobiłem zdjęcia, bo aż mnie zamurowało i o tym nie pomyślałem.

No i jak tam wszystko ogarnąłem w garażu, zacząłem pracę nad plastikami. :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ogółem coś tam w nim więcej zrobiłem, jednak nie mam zdjęć. :zly: Plany mam, będę musiał oddać w końcu te felgi do piaskowania, muszę przegwintować jeden gwint, przy okazji jak zdejmę z tyłu koło to wyczyszczę silnik, może i pomaluje... Nie wiem. Wymienię świecę i parę dupereli i myślę, że takim powolnym tempem do czerwca się uwinę. :D
Mile widziane komentarze, pozdrawiam! ;)




_________________

Router Bassa SWAP p/g - sprzedana
Aprilia SR - jest
PGO G-Max 200 - jest




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 maja 2013, 1:02 
***

Rejestracja: 01 maja 2013, 10:31
Posty: 1146
Pojazd:
40 km pchania :O Szacun :) Działaj przy sr jakoś ten 2013 pechowy jest ;c




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy