Dzisiaj jest 19 wrz 2024, 23:39



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 09 maja 2013, 14:48 
*

Rejestracja: 26 kwie 2013, 20:21
Posty: 15
Pojazd:
Aprilia SR 50, mój trzeci temat i trzeci problem! Wszystko fajnie, zmieniłem tłumik, Gianelli NRX, montuje, a tu lipa - nie jedzie. No to na forum, dowiedziałem się że S6 medium + Sprężynki sprzęgła niebieskie. No to ok, zamawiam, czekam, doszły. W tym czasie zmieniłem dysze na wiekszą, z 78 na 85, stożkowy filtr powietrza, pasek, rolki na 4.5, w końcu przyszły sprężyny, montuje - pierwszy raz ok, wkręcał sie na obroty jak pojebany, a potem wszystko sie znowu zepsuło, jak się rozgrzał. No to siadam do regulacji i tak cisne już któryś dzień, nie mam pojęcia o co tu może chodzic. Dzwon sprzęgła się strażnie grzeje, wariator z resztą też, pasek też gorący, i to wszystko tylko po przejechaniu niecałego kilometra. Póki co SR siedzi na dyszy 85, iglica pośrodku, S6 Medium, Top Racing niebieskie +50, Gianelli NRX efekt - wolno sie zbiera i przerywa. W czym jest problem? Kilka razy zdarzyło mi się że jechałem jakieś 70-75 na prostej bo ładnie ciągnął, ale teraz to kaplica. Wcześniej miałem dziurke w tłumiku i tak jechał, a teraz jak zaspawałem to kaplica. Dodam że gaźnik to 12, oryginalnie siedziała w nim dysza właśnie 78. Pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi, bo na prawdę nie wiem co robic, kasa się kończy a on coraz gorzej jeździ. JAK MAMA SIE DOWIE TO MNIE ZABIJE :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 09 maja 2013, 17:04 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2013, 14:11
Posty: 181
Lokalizacja: Zamość, Lubelskie
Pojazd: Malaguti F12
Jak chcesz uzyskać pomoc to opisz bardziej swój skuter... jaki masz cylinder,gaźnik,wariator,sprzęgło itp itd... To że skuter tak chodzi to zapewne wina tego ze ŹLE go wyregulowałeś... (napęd,gaźnik,dysza). Napisz jaki masz setup a może ktoś coś Ci zaradzi :)




_________________

Sprzedam Malaguti F12 2003r AC <- Full RACING
http://forum.mieloch.pl/malaguti-f12-ac-2003r-lubelskie-full-racing-t366762.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 maja 2013, 20:00 
*

Rejestracja: 26 kwie 2013, 20:21
Posty: 15
Pojazd:
Aprilia SR 50 na gaźniku.
Sprężyna dociskowa Stage6 Medium
Sprężynki Sprzęgła Top Racing niebieskie
Rolki 4.5
Gaźnik 12 / dysza 85.

Skuter wkręca się na obroty, ale po chwili ma muła, może nie tyle muła co strasznie przerywa, i nie wiem czy dostaje za dużo powietrza, za mało, a może coś źle z dawką paliwa. Liczę na wasze pomysły! Postaram sie wrzucic zaraz filmik.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 maja 2013, 20:17 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2013, 14:11
Posty: 181
Lokalizacja: Zamość, Lubelskie
Pojazd: Malaguti F12
zamontuj dysze 80, wymontuj filtr stożkowy gdyż masz za słaby setup pod stożka.




_________________

Sprzedam Malaguti F12 2003r AC <- Full RACING
http://forum.mieloch.pl/malaguti-f12-ac-2003r-lubelskie-full-racing-t366762.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 maja 2013, 20:23 
*

Rejestracja: 26 kwie 2013, 20:21
Posty: 15
Pojazd:
Wcześniej na stożku wszystko jeździło normalnie, dopiero teraz takie czary z tym tłumikiem. Jutro wsadze oryginalną dysze i spróbuje coś zrobic, a tutaj dorzucam filmik sprzed 30 minut.

http://www.youtube.com/watch?v=YO5GrA_013Q




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy