Dzisiaj jest 24 wrz 2024, 16:22



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 18 cze 2013, 13:34 
*

Rejestracja: 21 sty 2013, 18:31
Posty: 22
Lokalizacja: Łódź
Pojazd:
Witam.
Mam nadzieję że pamiętacie mój projekt "Baotian Maver Swap Piaggio:)" otóż swap poszedł na części. Parę dni temu zostałem szczęśliwym posiadaczem Suzi:)). Katane zakupiłem za jedyne 1400zł od znajomego. Suzuki stało 4 lata w garażu w poprzedniego właściciela, nie jeżdżona, nie odpalana więc przyszedł czas na jej reaktywację. Suzuki jest w stanie dobrym ponieważ jest do poprawek wizualnych. Wszystkie przednie plastiki są popękane lecz za bardzo tego nie widać.
Z tego co powiedział mi poprzedni właściciel jest włożona 70tka. Skuter niestety jest zablokowany na przełożeniach jak to zwykle była w Katanach. Założony jest sportowy wydech Tecnigas Next R. Na dzień dzisiejszy Suzi jedzie 60km/h max. Nie wiem czy tak jest seryjnie że przy 60km/h blokuje czy jest to spowodowane 3ma rolkami w wariatorze. Rozbierając ostatnio napęd zauważyłem że brakuje trzech rolek.
Suzuki albo będzie sprzedana po wakacjach lub zostanie zemną dłużej i zostanie poddana małemu tuningowi mechanicznemu.

Kilka fotek jeszcze u Sprzedającego:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po małym odświeżeniu już u mnie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Proszę o Komentarze, Opinie. Pozdrawiam. Dziękuję:)))




_________________

Jest Swap, Jest siła, Jest Moc..:):)


Ostatnio zmieniony 18 cze 2013, 13:42 przez Emson97, łącznie zmieniany 2 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 18 cze 2013, 19:35 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2012, 10:15
Posty: 188
Lokalizacja: Busko-Zdrój
Pojazd:
Miałem taką samą tylko AC. Fajna maszynka, wywal z tyłu ten błotnik i zmień lusterko :)
Jakieś plany ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 cze 2013, 19:42 
Virtual Tuner
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 paź 2012, 15:18
Posty: 758
Lokalizacja: Radom
Pojazd: MBK Booster/Gilera Runner
Błotnika raczej nie wywali tak łatwo, bak przeszkadza. :roll:
Szkoda że nie masz wszystkich naklejek z tego malowania, bo jest kozackie. Ale ładna, za taką cenę to żal nie brać.
Także powodzenia w planach. :)




_________________

Zobacz mój projekt stunt Boostera - klik
Wpadaj do jedynego takiego projektu- nisko szeroko i długo




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 cze 2013, 21:07 
*

Rejestracja: 21 sty 2013, 18:31
Posty: 22
Lokalizacja: Łódź
Pojazd:
Jak na razie mam zamiar zakupić przełożenia Pierwotne Top Racing oraz Wtórne od Aprili SR Di-Tech. Jak na razie mam zamiar jeszcze wymienić obudowę końcówki wydechu ponieważ ta jest bardzo pogięta i przez to wydech jest nieszczelny. Z mechaniki to by było na tyle jak na razie chyba że macie jakieś propozycję żeby coś zrobić tanim kosztem. Z optyki muszę wymienić tylne kierunkowskazy ponieważ te są popękane a jeden nawet nie ma pomarańczowego klosza. Dziś pomalowałem wydech oraz ten plastik który jest zamocowany do siedzenia ponieważ bym już taki nie ładny.
Mam wielka prośbę do was jak byście mogli pomóc mi w poszukiwaniu przełożeń pierwotnych oraz wtórnych??:)))) Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam:))))




_________________

Jest Swap, Jest siła, Jest Moc..:):)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 cze 2013, 21:53 
*

Rejestracja: 21 sty 2013, 18:31
Posty: 22
Lokalizacja: Łódź
Pojazd:
Witam was serdecznie. Mam przykra wiadomość otóż za długo nie nacieszyłem się moją Katanką. Przedwczoraj jechałem odwieść kolegę do domu, jechaliśmy z prędkością 50km/h. Wracając od niego jechałem z prędkością 60km/h i gdy dojeżdżałem do światem 10-15km/h usłyszałem świst, silnik zgasł. Stanąłem na chodniku kręcę rozrusznikiem nic jest tylko Pyk Pyk i nic, kopka stoi nawet nie drgnie. Wróciłem do domu busem, rozebrałem silnik i nic nie widać. Na następny dzień silnik poszedł na części pierwsze i okazało się że stopił się wał korbowy i się wykrzywił nie szło go nawet ruszyć. Postanowiłem zrobić remont ponieważ szkoda mi takiego fajnego skuterka.
Części zostały już zakupiony a lista się wydłuża.:)
Lista zakupionych części:

Wał Korbowy STD (Nowy)
Łożyska NTN + uszczelniacze (nowe)
Pierścienie Tłokowe 47mm
Zestaw Uszczelek całego silnika 50cc
Zestaw Uszczelek cylindra, głowicy 70cc
Świeca NGK
Klocki Hamulcowe Przód i Tył
Płyn Hamulcowy i Chłodniczy
Olej Silnikowy Valvoline 2T

Przez czas gdy silnik nie jest jeszcze gotowy do składania mam zamiar troszkę porobić przy optyce i mechanice.
Jak na razie plany są takie:

Optyka:
Polerka Wydechu
Polerka Pokrywy Przekładni
Polerka Pokrywy Pompy Wody
Przeróbka Tylnego Błotnika
Wymiana Kierunkowskazów Tył
Odświeżenie Lakieru na felgach

Mechanika:
Wyczyszczenie całego silnika + ( lekkie przeszlifowanie karterów )
Wyczyszczenie Cylindra, Głowicy + ( Możliwe że porting lub tylko lekkie przeszlifowanie kanałów )
Wymiana Rolek w Wariatorze
Wymiana Sprężynek Sprzęgła

No i to by było chyba na tyle. Jak Pracę będą szły pełna para to postaram się na bieżąco pisać, wstawiać fotki z prac.

KOMENTUJCIE OCENIAJCIE:)))
Pozdrawiam:))




_________________

Jest Swap, Jest siła, Jest Moc..:):)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy