Dzisiaj jest 14 paź 2024, 15:22



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 30 lip 2013, 16:36 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2010, 22:40
Posty: 10
Lokalizacja: Strzyżowice
Pojazd: F4i Stunt
Witam!



Cześć. Od paru lat zajmuję się skuterami i innymi pojazdami, początkowo hobbistycznie jak wszyscy forumowicze, teraz zarobkowo. Niektórzy mogą znać mnie pod tym nickiem z innych for. Ale do rzeczy. Zajmuję się naprawą, remontami, przeróbkami itd, jednośladów. Jeżeli chcesz obić siedzenie, remontować silnik, wymienić części, wystroić napęd, czy przerobić pojazd do stunt'u, to dobrze trafiłeś. Na swoim koncie mam już naprawy w takich pojazdach jak: Kingway Guliver, Zico Simpli, Keeway F-act, Ogar 900, Romet Komar, Romet Ogar 200, Yamaha Aerox, Yamaha Booster, Honda CBR F4i. Czas naprawy to od paru godzin, do tygodnia (lub dwóch) w zależności od tego, co trzeba zrobić i jaka jest dostępność części. Daję paragony (lub faktury) na wszystkie części, które wymieniam, lub wymieniam na części, które Ty mi dostarczysz. Ceny uzgadniam indywidualnie, w zależności od danego przypadku. Działam na terenie województwa Śląskiego i okolic. Transport pojazdu do mnie, to również indywidualna sprawa, możesz dostarczyć go sam, lub mogę go odebrać. Jeżeli jesteś zainteresowany to nie zwlekaj. :)


Kontakt:
tel. 661 942 433
lub poprzez forum.

Miejscowość: Strzyżowice k. Będzina (gmina Psary)



----------------------------------------------------------------------------------
PS. Jeżeli nie ten dział, proszę moderatorów o przeniesienie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 30 lip 2013, 20:24 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2013, 18:45
Posty: 409
Pojazd: Składam verticala
Widze że z kolega z śląskiego to chyba sie nie obrazi
Ja z mazowieckiego także sporo robie przy skuterach począwszy od regulacij gaźnika po rozpoławianie silnika i wymiane wszystkich podzespołów Robie tylko 2T miałem do czynienia z
italjet formula(morini) malaga f10 minarelli ac ,sr minarelli lc ,składak minarelli lc i składałem także silniki piaggio
GG 44558258




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy