Dzisiaj jest 26 paź 2024, 13:21



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 29 lip 2013, 23:25 
**

Rejestracja: 19 lip 2013, 17:29
Posty: 234
Lokalizacja: Rogowo
Pojazd: Yamaha TZR 50
Witam. Zamówiłem niedawno Wariator Top Racing Next Generation z Mielocha. Ten oto egzemplarz: http://shop.mieloch.pl/wariator-top-rac ... 1480.bhtml . Niestety jak się dzisiaj okazało ( gdy odebrałem części ) przysłali mi Wariator Next Generation, ale STARY TYP, a ja zamówiłem nowy, tak jak na OBRAZKU. A do tego, w zestawie rolek jest błąd: 6x 3,5g, 8*x 4,5g i tylko 4x 6g. Jak może dochodzić do takich pomyłek, skoro zamówiłem część ze strony widoczną na obrazku, czy obsługa jest ŚLEPA, że wkłada zupełnie inaczej wyglądający wariator??? Dlaczego z rolkami taki cyrk ?? Czy to jest poważne podejście do klienta? Żałosne wręcz :) Nie mam ochoty na cudowanie, dlatego nie odsyłam go, tylko zakładam jaki jest.. ale musiałem się tutaj wyżalić, nie polecam zakupów na tej stronie. Nie dość, że kupujesz drogie części(bo tanie nie są) to jeszcze przyślą Ci złe. Nieprofesjonalizm. Dziękuję, do widzenia! ;)




_________________

Lewa ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 30 lip 2013, 12:08 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
W linku podałeś wariator do Minarelli - nie ma do minarelli nowego czy starego typu - jest tylko jeden.

Dodatkowo z Twojego maila jakiego masz na forum nie wpłynęło do nas nigdy żadne zamówienie.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 lip 2013, 23:38 
**

Rejestracja: 19 lip 2013, 17:29
Posty: 234
Lokalizacja: Rogowo
Pojazd: Yamaha TZR 50
Mój mail to jar-mik@wp.pl :) A zamówiłem właśnie ten. A na fakturze pisze "Next Generation(stary typ), ma on złotawą barwę. W internecie czytałem o nim, oblany aluminium czy cuś w tym stylu :) Teraz widać, że zamawiałem? Z konta ojca zamawiałem na allegro.

-- 31 lip 2013, 0:22 --

Kupiłem od was ten produkt, ale na allegro, żeby była jasność.

-- 31 lip 2013, 0:33 --

Przysłano mi dokładnie ten wariator :) http://allegro.pl/wariator-tuning-top-r ... 34740.html .

-- 31 lip 2013, 0:35 --

Tak mi się bynajmniej mocno wydaje, po barwie, kolorze rolek. I ogólnym wyglądzie całości. Tylko do mojego była dołączona niebieska sprężyna :)

-- 31 lip 2013, 0:38 --

I co więcej, nie wydaje mi się, żeby to była pomyłka. Bo na drugi dzień wszedłem na mieloch.pl i przy wariatorze było pisało "brak w magazynie", dlatego sądzę, że kupiłem na akucji, nie mięliście już tego modelu i wpierdoliliście mi inny. Pytanie brzmi: czy jest on gorszy? Czy raczej nie ma różnicy??..




_________________

Lewa ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 lip 2013, 23:55 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Kupiłeś wariator:
http://allegro.pl/wariator-top-racing-n ... 10620.html

Porównaj numery katalogowe... Na fakturze jest napisane wyraźnie:
Wariator Top Racing Next Generation, Gilera / Piaggio (stary typ)

To znaczy, że to wariator do skuterów z silnikiem Gilera / Piaggio starego typu.

Mało tego - w opisie aukcji wyraźnie jest napisane:
"Przeznaczony jest do następujących modeli z silnikiem Gilera / Piaggio (stary typ):"

Jeżeli dostałeś inny to z pewnością nikt w firmie specjalnie Tobie nic nie podmienił.
Błąd jest mało prawdopodobny - jeżeli jednak otrzymałeś inny produkt w co wątpię
to skontaktuj się z obsługą działu allegro.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sie 2013, 0:30 
**

Rejestracja: 19 lip 2013, 17:29
Posty: 234
Lokalizacja: Rogowo
Pojazd: Yamaha TZR 50
Ach, to mój błąd z tym typem.
Powiedziałem, nie będę odsyłał, ponieważ nie lubię cyrku, musiałbym na niego czekać tydzień, zanim by do was doszedł, wymienilibyście, odesłali.. A ja chcę jeździć, a poza tym nie wymienicie mi go, jeśli już włożyłem go do skutera. Nie jeździłem na nim, bo mam kopniak zepsuty, ale jednak włożyłem. Więc go już zostawiam, wkońcu chodzi o to, aby był większy, aby pasek lepiej wchodził, a ten taki też jest, dlatego nie będę cudował.




_________________

Lewa ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy