Dzisiaj jest 26 paź 2024, 19:27



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 27 sie 2007, 10:09 
*

Rejestracja: 14 sie 2007, 19:06
Posty: 2
Pojazd:
Witam!
Ludzie co to za sklep? Pierwszy raz zrobiłem w nim zakupy i od razu mam co do niego złą opinię. Zamówienie złożyłem w środę w południe. W czwartek dostałem maila że zamówienie spakowane jutro wysyłka (czyli w piątek) dzisiaj mamy poniedziałek i nadal nic. Obdzwoniłem kurierów GLSu na mój teren i nie maja przesyłki. Napisałem ze 4maile do sklepu i brak odzewu a dzwoniąc każa pisać maile a na nie nie odpowiadają. Albo wysyłają od Annasza do Kajfasza.. Zależy mi aby te części szybko dotarł a tu takie traktowanie klienta.


PS. Kolega który zamówił wariator na skuter&doktor miał go w 24h a tutaj??


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 27 sie 2007, 10:31 
*

Rejestracja: 15 sie 2007, 10:05
Posty: 46
Pojazd:
Czlowieku kurierzy nie rozworza paczek w weekendy a na paczke od momentu wysylki czeka sie od 1-3 dni nie rozumiem w czym masz problem :shock:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 sie 2007, 12:00 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Czas realizacji zamówień podany w sklepie: od 2 do 14 stu dni. Kurierzy w weekend nie jeżdżą. Nie ma telefonu dop sklepu online, i jak masz pytania TO PISZ DO SKLEPU.

Nie dziwie się obsłudze - jak napisałeś kilka maili to prawdopodobnie nie odpowiedzą, nic ich chyba bardziej nie załamuje jak XXX maili od jednego użytkownika - Czas odpowiedzi na maila to nie kilka minut ale nawet kilka dni!!!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 sie 2007, 13:54 
*

Rejestracja: 14 sie 2007, 19:06
Posty: 2
Pojazd:
Napisałem kilka maili ponieważ nie dostawałem odzewu. Jeżeli jest ich tak dużo to chyba łatwiej zobacz jak jest kilka niż jeden. Juniorze proszę o odpowiedź co do mojego zamówienia. Mogę dostać numer paczki. Aby sprawdzić na stronie GLSa gdzie ona jest. Dla mnie prosta sprawa że jeżeli dostałem maila że wysłaliście w piątek to w piątek powinienem dostać numer paczki i jakieś potwierdzenie że została wysłana.

Co do kurierów GLSu zawsze byłem zadowolony z ich usług przesyłka dochodziła nie dłużej jak w 24h. Więc coś tutaj mi się zdaje że przesyłka do mnie nie była nadana w piątek? Czy się mylę? Bo jeżeli by została nadana w piątek to analogicznie dzisiaj powinna być u mnie.

Pozdrawiam!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 sie 2007, 18:09 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 cze 2007, 16:13
Posty: 247
Lokalizacja: Regulice(małopolska)
Pojazd:
a wlasnie jesli moglbym prosic o wyjasnienie gdzie znajduje sie moja paczka? nr 16988 zamowilem ja 16 sierpnia dostalem odpowiedz ze niema jednego produktu zgodzilem sie zeby zamienic ten produkt na innny i poprosilem o dodanie do mojego zamowienie jescze 1 rzeczy o ktorej zapomnialem a byla zbyt tania zeby ja zamoiwc osobno i po tym mailu glucha cisza przez 7 dni pozniej po wyslaniu kolejnego maila przezemnie dostalem odpowedz ze paczka jest wyslana i zeby niepisac kilka razy tego samego ale ja dalej niewiem co znajduje sie w tej paczce bo niedostalem wykazu no i samej paczki tez niedostalem :(




_________________

Był : Keeway Focus z tunem klasy sport
Jest : Pocket Bike
Będzie : Honda CBR 600 F4i Sport




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 sie 2007, 20:46 
**

Rejestracja: 03 sie 2007, 17:58
Posty: 232
Pojazd:
seba001 pisze:
Napisałem kilka maili ponieważ nie dostawałem odzewu. Jeżeli jest ich tak dużo to chyba łatwiej zobacz jak jest kilka niż jeden. Juniorze proszę o odpowiedź co do mojego zamówienia. Mogę dostać numer paczki. Aby sprawdzić na stronie GLSa gdzie ona jest. Dla mnie prosta sprawa że jeżeli dostałem maila że wysłaliście w piątek to w piątek powinienem dostać numer paczki i jakieś potwierdzenie że została wysłana.

Co do kurierów GLSu zawsze byłem zadowolony z ich usług przesyłka dochodziła nie dłużej jak w 24h. Więc coś tutaj mi się zdaje że przesyłka do mnie nie była nadana w piątek? Czy się mylę? Bo jeżeli by została nadana w piątek to analogicznie dzisiaj powinna być u mnie.

Pozdrawiam!

Seba001 nie jesteś sam...
Złożyłem zamówienie w czwartek, tego samego dnia dostałem wiadomość"paczka spakowana, wysyłka jutro"
Dziś Poniedziałek-kuriera nie widać na horyzoncie...
Zobaczymy jak będzie jutro, a poza tym spodkałem się z OGROMNĄ ŻYCZLIWOŚCIĄ OSÓB ODPISUJĄCYCH NA MAILE, KTÓRE NIE POTRAFIĄ SIĘ WYPOWIADAĆ INACZEJ NIŻ 6-LETNIE DZIECKO(YES/NO)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 sie 2007, 21:12 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 cze 2007, 16:13
Posty: 247
Lokalizacja: Regulice(małopolska)
Pojazd:
no wlasnie tez mnie to spotkalo kilka razy ze dostalem niezbyt mile odpowiedzi :(




_________________

Był : Keeway Focus z tunem klasy sport
Jest : Pocket Bike
Będzie : Honda CBR 600 F4i Sport




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 sie 2007, 13:14 
*

Rejestracja: 23 lip 2007, 14:19
Posty: 2
Pojazd:
ja już czekam na odpowiedz tydzien i nic ;/ a zamówienie złożyłem 27 lipca oOo

nie możecie tam jakiegoś tele zrobić zeby ważniejsze sprawy sie załatwiało przez tel ??




_________________

PiaGGio TPh LC 74% :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 sie 2007, 14:23 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 cze 2007, 16:13
Posty: 247
Lokalizacja: Regulice(małopolska)
Pojazd:
no wlasnie dobre by to bylo bo ja tez juz czekam dlugo jak pisalem wyzej 16 sierpnia zamowilem paczke i niedostalem zadnego mala z konkretna odpowedzia gdzie jest moja paczka :(




_________________

Był : Keeway Focus z tunem klasy sport
Jest : Pocket Bike
Będzie : Honda CBR 600 F4i Sport




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 sie 2007, 21:44 
*

Rejestracja: 23 lip 2007, 14:19
Posty: 2
Pojazd:
tak ;] dzis zamiast odpowiedzi dosałem paczke a kurier ja na kolanach prawie przyniósł

<jupi>




_________________

PiaGGio TPh LC 74% :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2007, 12:14 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 cze 2007, 16:13
Posty: 247
Lokalizacja: Regulice(małopolska)
Pojazd:
to masz sie z czego cieszyc bo ja ani paczki ani maili niedostalem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:




_________________

Był : Keeway Focus z tunem klasy sport
Jest : Pocket Bike
Będzie : Honda CBR 600 F4i Sport




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 wrz 2007, 21:11 
*

Rejestracja: 14 wrz 2007, 19:15
Posty: 12
Pojazd:
Ale robicie problemy. Może coś źle wpisaliście. A nie zaznaczyliście na koncu zamówienia zeby informowac o tym co się dzieje z wysyłkami. Ja zamówilem w czwartek wieczorem. dzisiaj o 14.45 paczke mialem w domku.;)
Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 paź 2007, 22:12 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Chcecie wyjaśnień na forum? Wybaczcie, ale obsługa jest skupiona na realizacji Waszych zamówień, a nie wyjaśnianiu na forum - macie pytania? Po to jest mail do sklepu: sklep@mieloch.pl




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy